999 rezultate për

dhima

Koço Kokëdhima dhe bashkëshortja infektohen me Covid-19 (FOTO LAJM) Presidenti i Apolonisë, Koço Kokëdhima dhe gruaja e tij, Brixhida janë infektuar me Covid-19. Lajmi bëhet i ditur në Sup
"Kokëdhima s'ka hyrë në Superiore! Siç futet, ashtu del", Gjici: Largimi i Nexhipit? Mua më lusin aman të rri Presidenti i Nderit të Kukësit, Safet Gjici, ka qenë i ftuar ditën e sotme në emisionin “Fax Sport”. Në intervistën
"Dole huq!", zbardhen mesazhet e dy vëllezërve të përfshirë në atentatin e biznesmenit Dhima Gjykata ka lënë në burg Gridi Lenon, Mariglen Matohitin, Enea Hoxhën dhe Altin Hoxhën, pasi akuzohen se kanë tentuar që
Tentuan ta eliminonin, Andon Dhima reagon pas kapjes së autorëve (VIDEO) Biznesmeni Andon Dhima ka reaguar pas arrestimit të katër personave që dyshohet se janë autorët e atentatit që u bë në d
Tentuan të vrisnin biznesmenin Andon Dhima, arrestohen dy autorët Policia e Tiranës ka finalizuar operacionin policor e koduar "Stuhia". Janë identifikuar dhe kapur autorët me precede
Koço Kokëdhima: Qeveria s'ka zgjidhur asgjë, ja çfarë do të ndodhë me kampionatin Presidenti i Apolonisë, Koço Kokëdhima është i ftuar në emisionin “Sport News Plus” të moderatores Daljana Sejdia në “Ne
Biznesmeni: Si i shpëtova atentatit, 3 persona më ndoqën deri te hyrja por më shpëtoi ashensori Biznesmeni i ndërtimit Andon Dhima pretendon se i ka shpëtuar një atentati nga tre persona, të cilët nuk arritën në kohë
Të bërtitura dhe ofendime, Besa Kokëdhima reagon ashpër ndaj Renato Mekollit (VIDEO) Renato Mekolli është përballur me një lum kritikash të forta së fundmi për shkak të emisionit që ai drejton, “Hell’s Kit
Besa Kokëdhima reagon ashpër ndaj Renato Mekollit: Kjo është shumë e rëndë! Renato Mekolli është përballur me një lum kritikash të forta së fundmi për shkak të emisionit që ai drejton, “Hell’s Kit
"Pa Superiore deri në prill dhe të luhet me dy faza", Koço Kokëdhima tregon tre skenarët Futbolli në Shqipëri nuk e ka marrë ende aprovimin për ndihmë nga ana e Qeverisë, që vazhdon të tregohet “e shurdhët” du
"Bojkoti mund të vazhdojë edhe 3 vjet", Kokëdhima: Jemi të detyruar të mos i kthehemi më Kategorisë Superiore Një nga temat më të nxehta të ditëve të fundit është padyshim vendimi i 10 klubeve të Kategorisë Superiore, për të bojko
"Kishin urdhër të më shkatërronin", Mihal Kokëdhima flet pas burgut Mihal Kokëdhima, pronari i lokalit "Panorma" që bëri xhiron e rrjetit një vit më parë teksa sulmonte disa turistë spanjo
"Na bëre krenarë", Besa Kokëdhima zbulon hapin e rëndësishëm të motrës së Elvanës (FOTO LAJM) Teksa këngëtarja e njohur, Elvana Gjata ka vendosur të bëjë një pauzë nga muzika, për të marrë kohën e saj të krijimit,
"Ik ore pis, o lango": Mihal Kokëdhima përplaset sërish me pushuesit (VIDEO) Ish pronari i hotel Panoramës, në Qeparo Mihal Kokëdhima do të rikthehet edhe këtë verë në vëmendjen e turistëve pasi ës
Nuk do t'a njihnit në rrugë! Si ka ndryshuar në vite falë operacioneve Besa Kokëdhima (FOTO LAJM) Besa Kokëdhima është një ndër këngëtaret më të suksesshme në Shqipëri me një karrierë të gjatë e plot hite. Me kalimi
"Të mungoj?", kujt ja drejtoi Besa Kokëdhima këtë foto të "nxehtë" nga shtrati (FOTO LAJM) Besa Kokëdhima, ndonëse jo shumë aktive në tregun e muzikës, vijon të jetë mjaft aktive në rrjetet sociale. Ajo publi
Qenka yll e bukur, Besa Kokëdhima przanton për herë të parë motrën e vogël (FOTO LAJM) Besa Kokëdhima mbetet prej vitesh një nga këngëtaret më të dashura për publikun, por edhe ndër më të ndjekurat në rrjete
Kokëdhima thirrje publike Ramës: Çliro sistemin shëndetësor, njerëzit po vdesin! Kryetari i partisë "Zgjidhja", Koço Kokëdhima kërkon publikisht nga kryeministri Rama që të çlirojë sitemin shëndetësor,
"Njeri fisnik", Besa Kokëdhima zgjedh fjalët më të veçanta për të uruar të atin (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur, Besa Kokëdhima ka uruar me anë të një postimi në ‘Instagram’ babain e saj, Koço Kokëdhima në ditën
Besa Kokëdhima e shokuar nga nëna që dhunoi brutalisht të bijën! (FOTO LAJM) Ngjarja e rëndë në Sarandë, ku një nënë dhunoi në mënyrë kafshërore të bijën për arsyen banale të mos larjes së enëve, i