999 rezultate për

dhene

Një person në rrënojat e hotelit Ish-Adriatiku (VIDEO) Një person ka mbetur në rrënoja si pasojë e shembjes së objektit të ish-hotelit Adriatiku në Mitrovicë. Lajmin për pe
Majk nuk tregon kujdes për veten, ky detaj po merr dhenë (FOTO LAJM) Majk i pa kujdesshëm, i dalin qurrat! Majk është njëri prej artistëve më të dashur të skenës sonë muzikore, mirëpo aj
2 000 marinsa amerikanë i mësyjnë Maqedonisë Qeveria e Maqedonisë së Veriut ka miratuar zbatimin e stërvitjes ushtarake “Goditje Vendimtare”, e cila do të kryhet nga
Salah: Duhet të ndryshojmë mënyrën si i trajtojmë gratë Mohamed Slah i ka dhënë një mesazh botës myslimane. Sulmuesi egjiptian i Liverpool-it ka dhënë një intervistë të dhën
Skënderbeu reagon pas gjyqit në CAS: Mos bini pre e aludimeve (FOTO LAJM) Klubi i Skënderbeut ka shpërndarë një komunikatë, ku ka dhënë sqarime në lidhje me seancën dëgjimore, të zhvilluar në CA
Kamerat kapën gjithçka, dyshimet dhe marrja në pyetje e bashkëshortes së Murataj Albana Murataj, bashkëshortja e Admir Murataj dhe dy zyrtarë të lartë të sigurisë në “Tirana Aeroport” janë marë në pyet
Atë e bijë po loznin para katedrales “Notre Dame”, lajmi për ti gjetur ka marrë dhenë Një lutje për të gjetur dy njerëz të fotografuar para katedrales Notre Dame disa minuta para se të vërshohej nga zjarri,
Del libri me detaje të rralla, si bëhej prostitucioni në komunizëm Ata që kanë njohje me aktoren mjeke në rrjetet sociale, Anisa Markarian, nuk do të çuditen fare nga lajmi i botimit të l
Ribery largohet pas 12 vitesh nga Bayern, shkon në skuadrën e Xavi Hernandes Franck Ribery do të largohet nga Bayern Munich në fund të këtij sezoni, duke i dhënë fund qëndrimin prej 12 vitesh në kl
E dashura e deputetit, Iva Aliko jep lajmin e keq (FOTO LAJM) Showgirl shqiptare Iva Aliko zbuloi në emisionin Late Night Show në RTV Ora se është beqare. Ajo tha se i ka dhënë fu
Pompeo akuzon Rusinë dhe Kinën për ndërhyrje në Venezuelë Sekretari i Shtetit të SHBA-së, Mike Pompeo, këtë të premte ka akuzuar Kinën se i ka dhënë shtysë kolapsit ekonomik të
Agron Tufa nxjerr dokumentin shokues, Braho ka dhënë dënim me vdekje (DOKUMENT) Profesori dhe shkrimtari i njohur, Agron Tufa, ka publikuar një dekomunet sipas të cilit Spartak Braho, deputet i Partis
Reagon Sadiku: Tregova inatin, i shava të gjithë Pas supergolit të realizuar ndaj Basel, Armando Sadiku ka shpjeguar motivin se pse shau në shqip dhe ishte aq i acaruar:
Super goli i javës vjen nga ylli i Udineses (VIDEO) Një super gol është shënuar pak minuta më parë në ndeshjen Udinese-Empoli. Është argjentinasi Rodrigo De Paul i cili
Benzema shpëton Realin përballë Eibar (VIDEO) Benzama është e vetmja gjë pozitive për Realin këtë sezon pasi francezi po kalon një nga sezonet me të mira në karrierë.
Të dhënë pas femrave dhe mashtrimeve, raporti tepër sekret zbardh pisllikun e diktaturës Agjentët e fshehtë, ata që mbanin në këmbë rrjetin sekret informativ, shumë herë komprometonin misionin e tyre, duke e p
Rashica nuk ndalet, shënon super gol (VIDEO) Werder Bremen ka kaluar në epërsi kundër Schalke, në ndeshjen çerekfinale të Kupës së Gjermanisë që është duke u zhvillu
Dalin dëshmitë e 'fajdexhinjve' të Shkodrës: Radovani na mashtroi me premtimin e Edi Ramës Dosja e bujshme e “fajdexhinjve” në Shkodër duket se po merr një tjetër rrjedhë. Në Gjykatën e Apelit, 12 të arrestua
Një televizion merr në intervistë burrin që vrau barbarisht gruan dhe vajzën (VIDEO) Pjetër Ndrecaj, i dënuari me burgim të përjetshëm për vrasjen e gruas dhe vajzës së tij në Gjakovë, në një intervistë ka
SBASHK: Nuk ka kompesim, nxënësit të marrim pushimet pranverore Sindikata e Bashkuar e Arsimit, Shkencës dhe Kulturës, përmes një kumtese ka bërë të ditur se nuk do të ketë kompensim