999 rezultate për

dhenat

Teme studimi?? Tema: Rrjetet sociale: Perdorimi i te dhenave personale dhe abuzimi me to ne kushtet e perdorimit te teknologjise (Shtat
41 viktima, të dhënat e fundit e të infektuarve në Maqedoni Ministria e Shëndetësisë, bëri të ditur se gjatë 24 orëve të fundit nga 3127 testime të realizuara, 1022 persona kanë re
Mbyllën kufirin me Kapshticën, zënëdhënësi i qeverisë greke tregon çdo të ndodhë me aeroportet Greqia fqinje ka vendosur që nga dita e nesërme ora 06:00 e mëngjesit të mbyllë kufirin me Shqipërinë në zonën e Kapshti
Epidemiologu këshillon qytetarët: Do të jetë një dimër i vështirë! I ftuar në emisionin Open, mjeku epidemiolog Ilir Alimehmeti komentoi të dhënat e publikuara e efikasitetit të dy vaksin
Studimi nxjerr të dhënat e dyshimta, COVID-19 qarkulloi në Itali që në shtator të 2019 Virusi Covid-19 ka qenë aktiv në Itali disa muaj para se të zbulohej zyrtarisht për herë të parë. Në këtë përfundim ka a
Reagimi i Avdullah Hotit pas kërcënimit për luftë nga Aleksandër Vuçiç Kryeministri Avdullah Hoti në një konferencë shtypi i ka quajtur jo adeukaute deklarimet e presidentit të Serbisë, Aleks
Të dhënat e INSTAT, si është raporti vdekje-lindje në vend Megjithëse një pjesë bebeve që lindin jashtë regjistrohen në Shqipëri për të përfituar bonusin e bebeve, lindshmëria rez
COVID-19/ Të dhënat e fundit! Kaq viktima e të prekur u shënuan sot në Shqipëri Ministria e Shëndetësisë ka njoftuar se në 24 orët e fundit janë shënuar 297 raste të reja me Covid-19, ndërkohë që ja
Pse u vonua sot publikimi i raportit për rastet e infektimeve me koronavirus, frikë për shifra rekorde? Ministria e Shëndetësisë sot ka vonuar publikimin e raporteve për rastet e reja të infektimeve me Kovid-19. Edhe pse
Të dhënat e fundit, ja sa është numri i të infektuarve në Maqedoninë e Veriut Ministria e Shëndetësisë, informoi se gjatë 24 orëve të fundit nga 778 testime të realizuara 177 persona kanë rezultuar
Hynte në telefonat e qytetarëve duke iu vjedhur të dhënat, arrestohet 45 vjeçari Një 45-vjeçar është arrestuar nga Policia pasi akuzohet se ndërhynte në telefonat e qytetarëve dhe komunikonte në emër t
Një program "top sekret", çfarë e fundosi Artan Shkëmbin Ditën e sotme kreu i OFL është paraqitur pranë gjykatës së Posaçme, por seanca pas pezullimit të tij nga detyra është s
Ambasada shqiptare në Greqi jep njoftimin e rëndësishëm për emigrantët shqiptarë Një njoftim i rëndësishëm për emigrantët, vjen nga ambasada shqiptare në Greqi. Në postimin e saj në faqen zyrtare të
Të dhënat e fundit: COVID-19 vret 4 pacientë në 24 orët e fundit Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale në 24 orët e fundit ka njoftuar se katër persona kanë humbur betejën me C
Ndryshojnë shifrat në Spanjë, si paraqitet shkalla e infeksionit gjatë ditëve të fundit Spanja ka regjistruar më shumë se 23,000 raste të reja me COVID-19 që nga e premtja, tha shefi i urgjencës shëndetësore
Të dhënat e fundit, COVID-19 vret 4 pacientë të tjerë në vend Janë zbardhur të dhënat e fundit nga COVID-19 në Shqipëri. Mininistria e Shëndetësisë bën me dije se në 24 orët fundi
Të dhënat e fundit, kaq viktima shënoi sot COVID-19 Ministria e Shëndetësisë ka bërë të ditur përmes përditësimit të situatës me Covid-19 se përgjatë 24 orëve të fundit ka
PD publikon të dhënat nga Global Initiative: Shqipëria e zhytur në paratë e krimit dhe drogës Ish deputetja e PD, Jorida Tabaku nëpërmjet një postimi në rrjetin social Facebook, ka publikuar studimin e Global Initi
"Lajme të mira", epidemiologu Alimehmeti publikon të dhënat për COVID-19 Epidemiologu Ilir Alimehmeti teksa ka bërë një pasqyrë të përhapjes së COVID-19 në botë ka ndarë një lajm të mirë me qyt
Të dhënat e fundit zyrtare: Kaq të infektuar me COVID-19 janë shënuar sot në vend Në 24 orët e fundit në Shqipëri janë shënuar 67 raste të reja. Shpërndarja gjeografike e rasteve është si vijon: 56 r