999 rezultate për

dhelpren

Anglezi filmon dhelprën, por ajo i "vjedh" portofolin (VIDEO) Dihet se dhelprat janë shumë dinake. Një djalë anglez e kuptoi këtë vetëm pasi e pa me sytë e tij zgjuarsinë e saj. T
Nëse e shihni këtë send, mos e prekni! Ka nisur nga rrethi i Krujës pranë Parkut Kombëtar Qafë Shtamë, turi i ekipit të punës i ngritur nga Agjencia Kombëtare
Mbrojtja e ushqimit, macet sulmojnë dhelprën (VIDEO) Nëpër përralla kemi parë se macja dhe dhelpra nuk mund të jenë kurrë shoqe, kjo gjë ndodhe edhe në realitet. Në këtë vid
Dhelpra i kafshon gishtin bebit 5 javësh (FOTO LAJM) Një ngjarje e pazakontë e ndodhur në Bromley të Londrës ka terrorizuar të gjithë banorët e kësaj lagjeje. Daily Mail