999 rezultate për

dhelprat

"Dhelprat e Ballkanit": Kush janë 4 shqiptarët, kokat e drogës në Itali Shteti italian i ka dhënë fund një grupi shqiptarësh të cilët trafikonin drogë. Mëngjesin e sotëm u arrestuan 4 shqip
Pamje mizore, arinjtë dhe dhelprat sulmohen nga qentë e gjuetisë (FOTO & VIDEO) Imazhet tronditëse të kafshëve të egra të varura dhe të lidhura me zinxhirë që përdoren për të trajnuar qentë e gjuetisë
Shënoi në sekondat e fundit për Dhelprat, shikoni se çfarë shkruan në Twitter (FOTO LAJM) Leicester City në ndeshjen dramatike mes United që barazoi mbrëmë në sekondat e fundit të ndeshjes me mbrojtësin 24-vjeç
"Mushkonjat" fluturojnë sërish mbi Shqipëri, kësaj radhe për dhelprat Për një periudhë dyjavore, avionë të vegjël do të shpërndajnë nga ajri vaksinën për imunizimin e dhelprave, që janë buri
Leicester mposht Evertonin, miqtë thellohen në krizë (VIDEO) Leicester City ka mandur me shifrat e pastra 2-0 skuadrën nga Merseyside, Evertonin në "King Power Stadium". Vendasi
Kjo është ferma e tmerrshme ku kafshët ushqehen me njera-tjetrën (FOTO LAJM) Janë nxjerrë në pah pamjet e tmerrshme që tregojnë kushtet e rënda në një fermë ruse të quajtur "Auschëitz për kafshët",
Tregtia e gëzofit, pamjet shokuese tregojnë se si vriten dhelprat (FOTO & VIDEO) Pamjet shokuese tregojnë se dhelprat arktike janë futur nëpër kafazë dhe cdo vit në stinën e dimrit mbyten për vdekje pë
10 futbollistët që kërkon të tranferojë Leicesteri në verë (FOTO LAJM) Leicester bëri mrekullinë këtë sezon duke arritur që të fitojë kampionatin në Premier League, por projekti i Ranierit va
Formacioni i kombinuar United-Leicester, dominojnë "dhelprat" (FOTO LAJM) Leicester sot mund të mbyllë llogarit e titullit kampion në rast të një fitore të mundshme nda Manchester United në miti
“Dhelprat” mundin e “macet e zeza”, +10 nga Tottenham (VIDEO) E nisën kampionatin për të mbijetuar, por tashmë mund të konsiderohen kampionët e Anglisë. Mrekullia vazhdon në Premier
Shqiponjat, korbat dhe dhelprat Në njërën prej fabulave të tij me titull “Korbi që donte të imitonte Shqiponjën”, frëngu La Fonten i shekullit XVII treg
Në Angli kapet dhelpra gjigante (FOTO LAJM) Një dhelpër shumë e madhe është vrarë në Maidstone, Angli. Dhelpra kishte përmasat e një fëmije 7-vjeçar. Peshonte rreth