999 rezultate për

dhelpra

Ndodhi edhe kjo, dhelpra hyn te pulat por e pëson rëndë Pulat në një fermë në veri-perëndim të Francës, besohet të kenë formuar një ‘bandë’ për të mbytur një dhelpër të re.
Pulat bëhen bashkë dhe mbysin dhelprën Pulat në një fermë në veri-perëndim të Francës, besohet të kenë formuar një "bandë" për të mbytur një dhelpër të re.
Zyrtare: Jamie Vardy rinovon kontratën me Leicester Cityn Sulmuesi anglez, Jamie Vardy duket se po i tregohet besnik skuadrës së tij, Leicester City edhe pse ka pasur oferta të s
Dhelpra dhe shqiponja në luftë për lepurin (VIDEO) Një betejë epike që ndahet mes një dhelpre të re dhe një shqiponje është filmuar nga një kamera. Në video duket zogu gji
Pamje mizore, arinjtë dhe dhelprat sulmohen nga qentë e gjuetisë (FOTO & VIDEO) Imazhet tronditëse të kafshëve të egra të varura dhe të lidhura me zinxhirë që përdoren për të trajnuar qentë e gjuetisë
Shënoi në sekondat e fundit për Dhelprat, shikoni se çfarë shkruan në Twitter (FOTO LAJM) Leicester City në ndeshjen dramatike mes United që barazoi mbrëmë në sekondat e fundit të ndeshjes me mbrojtësin 24-vjeç
"Mushkonjat" fluturojnë sërish mbi Shqipëri, kësaj radhe për dhelprat Për një periudhë dyjavore, avionë të vegjël do të shpërndajnë nga ajri vaksinën për imunizimin e dhelprave, që janë buri
Leicester mposht Evertonin, miqtë thellohen në krizë (VIDEO) Leicester City ka mandur me shifrat e pastra 2-0 skuadrën nga Merseyside, Evertonin në "King Power Stadium". Vendasi
Kjo është ferma e tmerrshme ku kafshët ushqehen me njera-tjetrën (FOTO LAJM) Janë nxjerrë në pah pamjet e tmerrshme që tregojnë kushtet e rënda në një fermë ruse të quajtur "Auschëitz për kafshët",
Tregtia e gëzofit, pamjet shokuese tregojnë se si vriten dhelprat (FOTO & VIDEO) Pamjet shokuese tregojnë se dhelprat arktike janë futur nëpër kafazë dhe cdo vit në stinën e dimrit mbyten për vdekje pë
Më në fund rrjeti i parë social anonim shqiptar Duket sikur dëshira e shqiptëarve për të ruajtur anonimatin pa qenë nevoja të hapin llogari anonime ne facebook, është
Acari nuk kursen as kafshët, ngrin dhelpra në lumin Drin I ftohti polar që ka përfshirë vendin tonë nuk po kursen as kafshët. Sot është gjetur një dhelpër e ngrirë. Kafsha ësh
Ministria e Bujqësisë sqaron të vërtetat e avionëve me drogë në Fier e Durrës Pas komenteve në lidhje me avionët e filmuar mëngjesin e sotëm mbi Fier e Durrës dhe aludimit nëse ata ishin avionë drog
10 futbollistët që kërkon të tranferojë Leicesteri në verë (FOTO LAJM) Leicester bëri mrekullinë këtë sezon duke arritur që të fitojë kampionatin në Premier League, por projekti i Ranierit va
Formacioni i kombinuar United-Leicester, dominojnë "dhelprat" (FOTO LAJM) Leicester sot mund të mbyllë llogarit e titullit kampion në rast të një fitore të mundshme nda Manchester United në miti
Barazimi i Totenhamit, ja edhe sa pikë i duhen tani Leicesterit Leicester City është më afër se kurrë titullit të Premer League. Pas barazimit të Tottenham Hotspurs me WBA 1:1, skuadrë
“Dhelprat” mundin e “macet e zeza”, +10 nga Tottenham (VIDEO) E nisën kampionatin për të mbijetuar, por tashmë mund të konsiderohen kampionët e Anglisë. Mrekullia vazhdon në Premier
Barcelona mendon për yllin e "dhelprave" Barcelona kërkon një tjetër yll për të kompletuar sulmuesin e frikshëm. Dëshira më e madhe vazhdon të mbetet gjeniu i Le
Islami kritikon ashpër Grabovcin: Njeri i nëntokës, dinak dhe dhelprak Adem Grabovci tha se PDK-ja është parti që mendon për shtet dhe nuk e ka synim pushtetin. “PDK-ja nuk është e interes
Sneijder, "Dhelpra dhe rrushtë" Deklarata e fundit e Wesley Sneijder në shtypin turk ka ngjallur polemika në media të ndryshme, pasi të sjell në kujtesë