999 rezultate për

dhĂnĂ

Stafi dhe lojtarët e Leicesterit kryejnë homazhet e fundit për ish-presidentit e tyre (FOTO LAJM) Ashtu dhe si ishte bërë me dije edhe më përpara lojtarët e Leisterit kanë udhëtuar për 19 mijë kilometra për të mbërritu
"Më mungon shumë baba", mesazhi prekës i djalit të presidentit të Leicesterit Para disa ditësh në Angli ndodhi tragjedia e rënies së helikopterit të presidentit të skuadrës së Leicester Cityt ku në
Ranieri i tronditur për vdekjen e presidentit të Leicesterit Claudio Ranieri është tmerrësisht “i tmerruar’ nga vdekja e presidentit të Leicester City, Vichai Srivaddhanaprabha.
Zyrtare: Leicester City konfirmon humbjen e presidentit të tyre Leicester City e ka konfirmuar përmes faqes zyrtare vdekjen tragjike të presidentit Vichai Srivaddhanaprabha. “Me keq
Pronari i Leicesterit në mesin e 5 të vdekurve nga rrëzimi i helikopterit (FOTO LAJM) Shumë tifozë të klubit të Leicester Cityt janë mbledhur te stadiumi i tyre “King Power”, pasi pronari i tyre është përpl
Presidenti i Leicester Cityt ndodhej në helikopter gjatë përplasjes Sonte në Angli ka ndodhur një ngjarje shumë e rëndër. Helikopteri i presidentit të Leicester Cityt, Vichai Srivaddha
Leicester kërkon "të blindojë" Ranierin dhe yjet e skuadrës Leicester nuk dëshiron të heqë dorë për asnjë motiv nga Claudio Ranieri, qëllimi është të mbajnë teknikun roman për një
Ja shpërblimi për Leicester nëse fitojnë titullin Nëse ekipi i “Dhelprave” fiton Premier League pronari i tyre Vichai Srivaddhanaprabha i ka premtuar një udhëtim në Las V