999 rezultate për

dezinfektoni

Si të dezinfektoni telefonin pa dëmtuar ekranin Nëse jeni të shqetësuar për mundësinë se mund të infektoheni përmes sipërfaqeve që prekni, nuk jeni të vetmit. Studime t
Mbani shënime! Shkencëtarja shqiptare zbulon 14 pikat që do t'a mbajnë larg COVID-19 nga familja juaj Koronavirusi i ri, COVID-19, ka shkaktuar 809,260 të prekur në të gjithë botën dhe 39,563 viktima. Shkencëtarja shqip
Koronavirusi mbijeton tek kartat e kreditit, mësoni si t'i dezinfektoni Një mjek në Britani ka treguar se si kartat e kreditit mund të përmbajnë mikrobe, përfshirë baktere si salmonella dhe E.
Mbroni veten dhe familjen tuaj: Dezinfektoni menjëherë këta pesë artikuj Ekspertët kanë paralajmëruar prej ditësh që koronavirusi zgjat në sipërfaqe të caktuara, kështu që është e rëndësishme t
Si të dezinfektoni frutat dhe perimet pasi i keni blerë në dyqan Frutat dhe perimet janë pjesë e pandashme e regjimit ushqimor duke zënë një vend të rëndësishëm në shportën e konsumit t