999 rezultate për

devotshme

Elisa tregon devotshmëri ndaj Ramës dhe sulmon Haradinajn: Unë s'jam burrë që nxjerr bisedat informale Ishte e pranishme në Samitin në Berlin atje dhe ku u bë biseda për taksën e Kosovës ndaj mallrave serbë, por këtë të enj
Leonora Jakupi besimtare e devotshme, kështu shërbehet për syfyr (FOTO LAJM) Ajo njihet si një nga këngëtaret më të pëlqyera nga publiku shqiptar, me më shumë se 20 vite karrierë, ajo ende pelqehet
Nëna të devotshme në shtëpi, vajzat më të bukura të showbizit shqiptar VIP-et shqiptare që janë nëna në shoëbizin shqiptar janë të shumta. Secila prej tyre e bukur, një nënë e devotshme dh
BIK mesazh për Bajram, ndihmoni skamorët Me rastin e festës së Kurban Bajramit, zëvendëskryetari i Kryesisë së Bashkisë Islame të Kosovës, Reshat Mexhidi ka dhën
Një myslimane e devotshme si Çiljeta (FOTO LAJM) Çiljeta Xhilaga është një ndër këngëtaret më të njohura në trevat shqiptare por e komentuar edhe për format e trupit e b
Sara Hoxha tregon se është një nënë shumë e devotshme (FOTO LAJM) Sara Hoxha ka ka kaluar vetëm pak kohë që kur është bërë nënë e një vogëlushi shumë të bukur London Noor. Ajo ka koh
Deputetja e PS-së një myslimane e devotshme, tregon xhaminë ku shkon (FOTO LAJM) Në fund të mandatit të saj të parë në Parlament, deputetja e PS-së, Esmeralda Shkjau, është duke kërkuar një sfidë të re
Deputetja socialiste mbulohet (FOTO LAJM) Deputetja e Durrësit, Esmeralda Shkjau, e cila këto ditë të Ramazanit ka vendosur të mbulohet me shami, është një nga be
Deputetja socialiste shfaq devotshmërinë ndaj fesë islame Deputetja socialiste Esmeralda Shkjau ka shfaqur devotshmërinë ndaj fesë islame. Prezantuesja Floriana Garo, ka zgjedhur
Fituesja e "Dancing With The Stars", një besimtare e devotshme myslimane (FOTO) Dorina Mema, fituesja e edicionit të gjashtë te “Dancing With The Stars” është një besimtare e devotshme myslimane.
"Lufra": Devotshmëria karakterizon punën tonë Referuar akuzave për cilësinë e qumështit, një reagim ka ardhur nga kompania "Lufra". Ajo bën me dije se devotshmëria ka
Tërnava: Agjërimi, devotshmëri ndaj krijuesit Myftiu i Kosovës Naim Tërnava ka uruar sot besimtarët myslimane për fillimin e muajit të Ramazanit. Në një deklaratë për
Tatarzynska-Sequi: BE kërkon devotshmëri Ambasadorja polake në Shqipëri, Irena Tatarzynska, dhe ambasadori i BE-së, Ettore Sequi,deklaruan, se për Shqipërinë rru
"Devotshmëri fetare" ndaj produkteve të Apple Shumica e përdoruesve të produkteve të Apple-it njihet për përkushtimin e tyre ekstrem ndaj markës teknologjike. Një emi