999 rezultate për

devi

Speciali grek akuzohet për vrasje, por ka një ankesë për prangat Ish-speciali grek Efthimios Efthimiu, i cili akuzohet për për vrasjen e shtetasit Devi Kasmit ka dalë sot para gjykatës,
"Devijon" Milo: S'ka rëndësi kur bëhen zgjedhjet, jemi gati të diskutojmë me të gjitha partitë Ka reaguar Paskal Milo pas takimit që patën ditën e sotme aleatët e djathtë me Presidentin Meta lidhur me vendosjen e n
Barazohet ndeshja mes Bullgarisë dhe Kosovës (VIDEO) Bullgaria ka arritur të barazojë ndeshjen përballë Kosovës në fundin e pjesës së parë saktësisht në minutët e 43'. A
"Dita pa makina", këto janë rrugët ku nuk do lejohet qarkullimi nesër në Tiranë Me rastin e festës së 1 qershorit, Bashkia e Tiranës ka parashikuar që të zhvillohet po ashtu dhe dita pa makina në krye
E pabesueshme, arbitri shënon dhe akordon golin (VIDEO) E pabesueshme ajo që ndodh në Holandë. Një gjyqtar është bërë protagonist në rezultatin e një ndeshjeve por jo me vendim
Shqipëria në finalen e Mister Europe 2019 Modeli shqiptar Devis Huqi është kualifikuar për finalen e Mister Europe 2019, që do të mbahet me 26 Qershor në Paris të
Lirohet Mario Meshini, i dyshuar për vrasjen e Devi Kasmit Gjykata e Tiranës ka dhënë ditën e sotme vendimin për lirimin nga qelia të Mario Meshiniti i dyshuar si i përfshirë në v
Ekzekutimi i Devi Kasmit, zbardhet dëshmia e specialit grek “Kam ardhur për gjueti dhe nuk e kuptoj se pse jam këtu”, tha kështu Efthymious Efthymiu, speciali grek, i cili është ma
Vrasja e Devi Kasmit, Eftimius Eftimu mohon akuzat Eftimius Eftimu ka mohuar përfshirjen në ngjarje që lidhet me vrasjene Devi Kasmit. Në Gjykatën për Krime të Rënda, E
Sot mos dilni me makinë nëpër Tiranë pa e lexuar këtë lajm Bashkia e Tiranës rikthen sot, në 5 Maj, nismën “Dita pa Makina”, e cila synon ndërgjegjësimin e qytetarëve që të shmang
Laçi fundos Skënderbeun (VIDEO) Laçi ka kaluar në avantazh ndaj Skënderbeut me të zakonshmin Ndriçim Shtubina për 1-0. Shkodrani shënoi golin e tij të 8
Italia zhbllokon sfidën përballë Finlandës (VIDEO) Italia ka arritur të zhbllokojë ndeshjen kundër Finlandës pas 7 minutash lojë. Ka qenë fantazisti i talentuar Nicolo
Kujdes në "Mbikalimin Kashar-Rinas", ARRSH tregon si do devijohet trafiku Autoriteti Rrugor Shqiptar me anë të një postimi në faqen zyrtare ka njoftuar të gjithë përdoruesit e rrugës Tiranë-Durr
Dita e Verës në Tiranë, si ndryshon qarkullimi i mjeteve?! Aktivitetet që Bashkia e Tiranës kishte organizuar me rastin e Ditës së Verës, por që për shkak të motit të keq u vendos
Dita e Verës, si do të devijohet trafiku në Tiranë Me rastin e festimeve për Ditën e Verës, Bashkia e Tiranës ka organizuar më shumë se 50 aktivitete, lojëra, dhe muzikë n
Neuer bën mrekullinë mban portën e paprekur (VIDEO) Liverpool ishte shumë pranë golit në minutën e 83 ku në një aksion model topi i goditur me kokë mjaft fort nga sulmuesi
Nga nesër mbyllet autostrada Tiranë - Durrës, si devijohet qarkullimi Autoriteti Rrugor Shqiptar dhe Policia e Qarkullimit Rrugor informojnë median dhe opinionin publik se duke nisur nga dit
Vrasja e Devi Kasmit, kamerat nxjerri zbuluar "killerin" grek (VIDEO) Personi që shfaqet në këto pamje dyshohet të jetë ish-oficeri i forcave speciale greke, Efthimios Efthimiu. Ai u fok
Bllokohet autostrada Tiranë-Durrës, si do devijohet trafiku Përmes një njoftimi Autoriteti Rrugor Shqiptar bën me dije se sot do të ketë sërish punime në autostradën Tiranë-Durrës.
Bllokohet autostrada Tiranë-Durrës, si do devijohet trafiku Autoriteti Rrugor Shqiptar njofton se në kuadër të disa punimeve të miratuara për këtë segment rrugor, segmenti rrugor