999 rezultate për

detyruar

Champions duket larg, Roma e detyruar të shesë yje Humbja e djeshme me Milanin, komplikoi situatën e Romës në renditje, pasi tashmë arritja e kualifikimit në zonën Champio
DASH: Shqipëria s’përmbush standardet më minimale në luftën ndaj trafikimit njerëzor Departamenti Amerikan i Shtetit për Monitorimin dhe Luftën e Trafikimit të Qënieve Njerëzore publikoi Raportin Vjetor të
Çifti akuzohet se vrau djalin 11 vjeçar, duke e detyruar të pinte 3 litra ujë brenda 4 orëve! Një çift nga Kolorado po akuzohen për vrasjen e djalit të tyre 11-vjeçar duke e detyruar atë të pijë sasi të mëdha uji.
"Keq puna këtë vit", gazetari tregon hallin e kultivuesve të kanabisit në Shqipëri Gazetari Artan Hoxhaka bërë një postim në rrjetin social Facebook, ku ka zbuluar një problem që kultivuesit e e kanabisi
Man.United i detyruar të shesë Pogba, madje edhe me çmim të padëshiruar Deklarata e Ed Woodward se në verën që vjen nuk mund të pritet biznes i zakonshëm në tregun e transferimeve për Manchest
Edhe pse i mori të ardhurat nga biletat, Liverpooli vendos mos ua kthejë paratë tifozëve të Atleticos Atletico Madridi është detyruar të rimbursojë 290 tifozë të cilët edhe pse blenë biletën për të qenë të pranishëm në Anf
Ulje e detyruar e avionit të Messit, e zbulojnë mediat belge Avioni privat i yllit të Barcelonës, Leo Messi, mësohet të ketë bërë një ulje urgjente në aeroportin e Zaventem në Bruks
Shumë joshëse, karantina e detyron Anxhela Martinin të bëhët "vajzë për shtëpi" (FOTO LAJM) Modelja shqiptare, Anxhela Martini është vetëizoluar në shtëpinë e saj në Los Angeles së bashku me Dragosin. Karantinimi
Nuk pranuan uljen e pagave, klubi i njohur shkarkon të gjithë skuadrën Shumë klube të mëdha janë në krizë ekonomike si pasojë e kaosit që ka shkaktuar koronavirusi. Ndërprerja e kampionate
"Ishim të detyruar", çoi të ëmën te Eni Çobani, djali sqaron të vërtetën (VIDEO) Puntata e djeshme në "Përputhen" nisi me debate të zjarrta mes konkurentëve dhe opinionistit Olti Currit. Ishte Brike
E paragjykojnë dhe e bullizojnë se është ndryshe, nëna ka një kërkesë për vajzën Bullizmi është një fenomen tepër i përhapur në botë por edhe në shkollat shqiptare ku adoleshentët dhe të rinjtë paragjy
Manchester United është i detyruar të shesë Pogban në verë për këtë arsye Poul Pogba momentalisht kja një vlerë rreth 100 milion euro, por United vështirë se mund ta shesë më këtë çmim. "Djajtë
Haradinaj i nxjerr sekretet Ramës: Më ka detyruar të paguaj tarifa rrugore në vizita zyrtare Kryeministri në largim i Kosovës, Ramush Haradinaj, kritikoi Tiranën zyrtare se e ka detyruar të paguajë tarifa rrugore
Fermerët pa treg: Prodhimet na kalben në arka, i hedhim në kanal Fermerët e fshatit Otllak në Berat janë detyruar që t’i hedhin shpeshherë prodhimet e tyre bujqësore për shkak të munges
Nuk ka treg, fermerët beratas flakin prodhimet në rrugë Fshati Otllak, sot pjesë e bashkisë së Beratit trashëgoi nga sistemi i kaluar sipërfaqe toke të konsiderueshme toke të m
Nuk e vrau ndërgjegjja, por Timberlake e paska detyruar gruaja të kërkojë falje publikisht (FOTO LAJM) Javën e kaluar Justin Timberlake dhe Jessica Biel, u kthyen në qendër të mediave. Shkak u bënë disa foto që bënë xhir
Pallati është shpallur i pabanueshëm, banorët të detyruar të mos ikin nga banesa Në pallatet e shpallur të pabanueshëm në zonën e ish Kombinantit në Tiranë vijojnë të jetojnë banorë. Ata shprehen se nu
A janë detyruar punonjësit të japin rrogën? Flet Rama Kryeministri Edi Rama ka mbledhur edhe ditwn e sotme qeverinë për të diskutuar lidhur me situatën ku ndodhet vendi. M
Këshilla me vlerë që do t'ju shpëtojnë nga gripi Në këtë periudhë të vitit, shqetësimi më i madh për shëndetin tonë është si të parandalojmë apo luftojmë gripin. Kolla,
Eduart Manushi: Nuk do e ndaja suksesin me Shakohoxhën (VIDEO) Moderatori i njohur, Ed Manushi i ftuar në emisionin e Rudina Dembacajt “Mos i fol Shoferit” në RTV Ora ka treguar që nu