999 rezultate për

detyrohet

Të dashurës iu kthye bashkëshorti, burri detyrohet t'ia mbathë nga dritarja (FOTO & VIDEO) Një burrë është rrëzuar nga një ndërtesë e lartë pasi u përpoq të largohej pa u zbuluar nga shtëpia e të dashurës së tij
Ekipi spanjoll detyrohet të firmosë me kinezin 39 vjeçar Jemi në periudhë merkato dhe ekipet e njohura europiane janë duke bërë përforcimet e tyre për sezonin e ri. Një tran
TRONDITESE/ 17-vjeçarja detyrohet nga familja të martohet me kushëririn e parë Një vajzë myslimane nga Skocia ka rrëfyer si përfundoi e martuar me kushëririn e saj për shkak të mendimeve të familjes.
Njihuni me shtetin ku studentët detyrohet të mbjellin 10 pemë për t’u diplomuar Nuk është sekret që pemët bëjnë mrekulli. Ato filtrojnë ajrin duke lënë oksigjen të pastër për të marrë frymë lirisht.
Company pas golit të "çmendur", detyrohet të bëjë testin anti-doping Manchester City kërkonte vetëm një rezultat në "Etihap" përballë Licester Cityt, që ishte fitorja. Mirëpo minutat po
Vajza gënjen të fejuarin dhe hipen te avioni i pasanikut, por e pëson keq fare (VIDEO) Kjo video do t’ju lejë pa fjalë pasi tregon se si ndryshon njeriu kur përballet me pasuri. Ky djalosh e sheh në rrugë
Preku zemrat e të gjithëve, por ja ç'detyrohet të bëjë sot efektivja e "Petro Ninit" (VIDEO) Efektivja e Shqiponjave Blerta Dervishi, e cila pak javë më parë preku zemrat e të gjithëve me rezistencën për mbrojtjen
Inter synon yllin gjerman të Manchester City-t Tetë milionë euro në sezon për të bindur Ilkay Gundogan. Sipas "Tuttosport", kjo do të jeta oferta që Interi do të
Tifozët e teprojnë, godasin me shishe portierin Berisha Kombëtarja Shqiptare ka pësuar edhe golin e dytë para pak minutash në stadiumin “Loro Boriçi”, ndërsa mesfushori i Milan
BIK detyrohet t'i kthejë paratë qytetarit që shiti viçin për të varrosur nënën Kryetari i Komunës së Vushtrrisë, Xhafer Tahiri ka njoftuar se KBI ia ka kthyer paratë qytetarit Sabri Beqiri, në emër t
BIK-u nuk i varros nënën pa para, djali detyrohet të shesë viçin (VIDEO) Bashkësia Islame e Kosovës (BIK) ka dhënë një arsyetim banal lidhur me të varfrin i cili u detyrua që ta shes viçin për
Vajza gënjen të fejuarin dhe hipen te avioni i pasanikut por e pëson bukur (VIDEO) Kjo video do t’ju lejë pa fjalë pasi tregon se si ndryshon njeriu kur përballet me pasuri. Ky djalosh e sheh në rrugë
E kafshoi qeni, komuna detyrohet t'i paguajë 3 000 euro Komuna e Pejës do të detyrohet t’i paguajë mbi tre mijë euro paditëses Seniha Gjeladini, e cila kishte kërkuar kompensim
Fëmijët shkojnë për të varrosur babain por përballen me suprizën e hidhur (VIDEO) Fëmijët rriten shpejt dhe prindërit papritur e gjejnë veten vetëm edhe në festa. Megjithëse është vetëm një reklamë k
Incident sot në Telebingo Shqiptare! Ardit Gjebrea detyrohet të bëjë veprime të paparashikuara Spektakli “E diela Shqiptare” nuk ka filluar ende dhe madje ende nuk dihet se kur do të fillojë, pasi studiot akoma nuk
Danimarka detyrohet të luaj me lojtarë të futsallit në Ligën e Kombeve Danimarka është detyruar ta emërojë një skuadër me lojtarë rezervistë, përfshirë lojtarë të futsallit, për ndeshjen miqë
Ribery lëndohet keq në kokë, detyrohet të lërë stërvitjen (FOTO LAJM) Franck Ribery pas një përplasje të frikshme me shtyllën është detyruar të largohej para kohe nga stërvitja e djeshme.
Këngëtari shqiptar detyrohet të performojë në skenë me dy ish-të dashurat (VIDEO) Siç është bërë e ditur tashmë, muajin tjetër do të mbahet "Sunny hill festival", në Kosovë ku do të performojnë në skenë
Jul Deda vihet mes dy zjarresh, detyrohet të zgjedhë mes Ermalit dhe Gentit Gentian Zenelaj, Julian Deda dhe Ermal Mamaqi padyshim që kanë qënë dhe mbetet tre nga aktorët më të mirë të humorit në
Kapet mat me photoshop, Enca detyrohet të tregojë të vërtetën (FOTO LAJM) Enca është një ndër këngëtaret shqiptare më të komentuara në media. Kjo për shkak të hiteve por edhe për shkak të pa