999 rezultate për

detin

Robert Berisha ka probleme me shëndetin? Flet për herë të parë këngëtari (VIDEO) Fansat e këngëtarit Robert Berisha u merakosën për shëndetin e tij si dhe mediat shkruan se diçka po ndodh me këngëtarin
Mos e hiqni lëkurën e pulës – doktorët thonë se është e mirë për shëndetin Me siguri se shumë persona ju ka thënë se sa e dëmshme për shëndetin është lëkura e pulës. Jo vetëm se ndikon që të s
Përmirësoni shëndetin mendor përmes fitnesit Të gjitha llojet e aktiviteteve që mund të ndihmojnë ankthin dhe depresionin. Provat tregojnë se ushtrimi ka një efek
Përse në këto momente duhet të pëqafohemi sa më shumë? Përfitimet Përqafimi është gjesti më i natyrshëm mes njerëzve. Sigurisht, që jo të gjithë e japin me lehtësinë e një përshëndetje p
Tjetër lëkundje tërmeti ndjehet në vend Një tjetër lëundje është ndjerë në orën 14:30 minuta më parë në vend. Epiqedra e këtij tërmeti ishte në detin Adriati
Tjetër tërmet lëkund vendin Një tjetër lëkundje e fortë lëkundi vendin. Epiqendra mësohet të jetë në qytetin e Durrësit me magnitudë 4.6 të shkal
8 gjërat që buzët përpiqen t’ju thonë për shëndetin tuaj! Duke qenë se buzët tona kanë më shumë një milionë nerva dhe janë më të ndjeshme se gjurmët e gishtërinjve, duhet t’i kus
I plakur, i rrudhur dhe tërësisht i këputur: Çfarë po ndodh me shëndetin e Ramës? Kryeministri Rama është shfaqur në publik pas një kohe të gjatë mungese. I lodhur, tërësisht i rënë dhe me një fytyr
Kujdes! Me këtë veprim po i dëmtoni shëndetin qenit tuaj Kujdes kur i bërtisni qenit tuaj! Një studim i publikuar këtë javë nga studiuesit në Portugali zbuloi se qentë që tra
"S’do t’ia uroja askujt", Bebe Rexha përfundon në spital për këtë problem me shëndetin (FOTO LAJM) Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha, duket se nuk i ka pasur të mira raportet me shëndetin e saj. Disa
Pesë përfitimet që sjellin gështenjat për shëndetin tuaj Gështenjat e pjekura përveçse janë shumë të shijshme, gështenjat janë plot vlera ushqyese duke ofruar shumë lloje benefi
Tharja e rrobave në shtëpi, e dëmshme për shëndetin Në dimër, për shkak të shiut, ose nëse nuk kemi ballkon, duhet të varnim rrobat në shtëpi, por kjo nuk është e mirë për
Çfarë do të thonë duart e ftohta për shëndetin tuaj Sëmundja Raynaud është një sëmundje e cila shkakton ftohje të gishtave të këmbëve apo të duarve gjatë ekspozimit ndaj te
DETAJET/ 'Shqiponjat', dronë e 10 qen antidrogë blinduan bregdetin e Durrësit Policia e Shtetit ka dhënë informacion zyrtar lidhur me kontrollin e zhvilluar sot në Portin e Durrësit, duke sqaruar se
Tërmet i fortë trondit Rodosin dhe bregdetin turk Një tërmet me magnitudë 4.4 Rihter tronditi Rodos dhe bregdetin turk në orën 12:06 pas mesnatës në zonën detare midis Ro
5 arsye pse duhet të hidhni feta kastraveci në ujin që pini Nuk është fare çudi që ujit t’i shtoni përbërës të ndryshëm si gjethe menteje, nenexhiku, feta frutash apo dhe perimesh
Pesë ushqimet që duhet të konsumoni për flokë të shëndetshëm Ekzistojnë disa ushqime që ndikojnë në shëndetin e flokëve tuaj. Ndër to po veçojmë pesë. 1-Spinaq – sepse është i pa
"Me ditë të tëra nuk kam folur", Aurela Gaçe tregon problemin serioz me shëndetin (VIDEO) Aurela Gaçe është një ndër këngëtaret më të dashura për publikun. Me shumë vite në skenë, artistja ka arritur të ketë sh
EKSKLUZIVE/ Momenti kur lojtarët e Kombëtares përshëndetin tifozët "Kuq e Zi" brenda stadiumit (VIDEO) Në momentin e daljes në nxjemje lojtarët e Kombëtares shqipatrë kanë përshëndetur tifozët "Kuq e Zi" që janë të pranishë
Probleme me shëndetin, këngëtarja shqiptare përfundon në spital Krusita është shtruar në spital. Këtë e ka bërë të ditur vetë kengetarja me anë të një postimi në Instastory ku shfaqet