E FUNDIT/ E rëndë në Durrës, djali masakron me thikë nënën e babain
999 rezultate për

detajet

DETAJET/ Plumb kokës, shkodrani u ekzekutua nga vrasës me pagesë Janë zbardhur detaje të reja nga vrasja e shtetasit Mehdi Kavaja një ditë më parë në Shkodër. Ngjarja e rëndë ndodh
U plagosën 5 persona, policia zbulon detajet e aksidentit në Milot Një aksident shumë i rëndë ka ndodhur këtë pasdite në kryqëzimin e Milotit. Mësohet se dy automjete janë përplasur me
Detajet tragjike, gruaja ekzekutoi me armë burrin në treg se luante bixhoz Një grua, 35-vjeç, nënë e dy fëmijëve të mitur vrau me armë zjarri bashkëshortin e saj. Janë zbardhur detaje të reja
DETAJET/ Tronditet sërish Shqipëria, pse 35-vjeçarja vrau me armë zjarri bashkëshortin Shqipëria është tronditur nga një tjetër krim i rëndë në familje. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 07:10 në Milot të Ku
Detajet të reja nga vrasja e dyfishtë: Xhaferrin e dua dhe pse ka grua! Një makinë policie qëndron e stacionuar 24 orë përpara derës së Taip Matës. Sapo kapërcen portën e hekurt të shtëpisë dy
Zbardhen detajet e takimit "sekret", çfarë i kërkoi Rama Metës Ditën e djeshme u zhvillua një takim në Presidencë mes kryeministrit Edi Rama dhe presidentit Ilir Meta. Pavarësisht
Detajet e reja/ Vdekja e Konstandinës, burg për taksistin grek që e shoqëroi për në Shqipëri Gjykata e Janinës ka vendosur arrest me burg për taksistin grek që shoqëronte me makinë Konstandina Anagnostin, adoleshe
Trenat express, së shpejti edhe në Shqipëri. Detajet e projektit Shina hekurudhore të lidhura me Greqinë, Maqedoninë e Malin e Zi (e si rrjedhojë edhe me rrjetin hekurudhor europian
Detajet nga Cermonia hapëse e Kupës së Botës, do të këndojë Era Istrefi ? Para se të fillojë hapja e ceremonisë këtë verë të kampionatit botëror Rusia 2018, sipas Goal dhe disa mediave të tjera
1 orë bisedime me Tcipras, Zaev tregon detajet Rreth një orë ka zgjatur biseda mes kryeministrit maqedonas Zoran Zaev dhe atij grek Aleksis Cipras, dhe sipas asaj që t
Detajet misterioze të tastierës tuaj që me shumë mundësi nuk i dinit Të gjithë i përdorim tastierat në përditshmëri, por shumë nga ne kanë probleme me të shkruarin shkruajmë shpejt. Shi
DETAJET/ E rrahën dhe e hodhën në rrugë, shqiptarja ndërroi jetë e vetme në spital Mediat italiane kanë zbuluar detaje të reja në lidhje me vdekjen e 20 vjeçarës shqiptare, Anxhela Meçani. Mësohet se
Erdhi apo jo nga Shqipëria? Dalin detajet e 2.5 tonëve të sekuestruara të drogës 2.5 ton drogë është sekuestruar nga autoritetet italiane gjatë një operacioni kundër lëndëve narkotike. Ngarkesa akom
Vrau prindërit, efektivi i policisë tregon detajet e krimit Një ngjarje e rëndë ndodhi pak ditë më parë në Dibër ku 26-vjeçari Qemal Sela vrau me armë zjarri dy prindërit e tij.
Avokati i Haxhisë tregon detajet e së kaluarës: I rrezikohej jeta! Eshtë bërë tashmë seanca e parë në Gjykatë ndaj ish-truprojës së Sali Berishës, Izet Haxhia. Haxhia i buzëqeshur ka
Policia e Kosovës jep detajet për therjen e DJ Blunt (VIDEO) Më herët u raportuar se DJ Blunt ishte therur me thikë në kokë, por asgjë nuk ishte e sigurtë. Këto dyshime na i ka h
Detajet e reja: 31-vjeçari la fëmijën e tij tek fqinjët dhe kreu krimin e rëndë Janë zbardhur detaje të reja dhe befasuese në lidhje me krimin e dyfishtë që ndodhi ditën e sotme në Tiranë. Autori
DETAJET/ Vrau 19-vjeçaren e pastaj qëlloi vetën, del emri i autorit 31-vjeç Janë zbardhur detaje të reja nga krimi i rëndë në Tiranë ku një 31 vjeçar ka qëlluar për vdekje një vajzë të re e më pas
Policia jep detajet pas zjarrit në Kishën e Durrësit Policia e Durrësit ka reaguar pas zjarrit të ndodhur ditën e djeshme në Kishën e Durrësit. Si pasojë e një zjarri u d
Vrau nënën e babain sa erdhi nga Anglia, detajet e krimit mostruoz në Dibër Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Dibër. Ngjarja ka ndodhur vetëm pak minuta më parë, ku një i ri ka q