999 rezultate për

detaj

Hajdutët u pikasën nga zonja e u përleshën me kryefamiljarin, detaje nga grabitja në Kavajë Një grabitje në tentativë ka ndodhur në Kavajë mbrëmjen e sotme. Ngjarje e rëndë është regjistruar mbrëmjen e sotme n
Mediat e huaja zbardhin detaje nga sherri i shqiptarëve në Spanjë: E qëlluan 6 herë në trup Ditën e sotme Policia franceze ka arrestuar dy shqiptarë, në Bordeaux, pasi dyshohet se janë autorë të dyshuar të plagos
DETAJET/ 50 vjeçari shqiptar kapet me 1.5 milionë euro kokainë në Itali Një shtetas shqiptar me nënshtetësi zvicerane dhe banues për vite me radhë në Verzuolo në Itali, u arrestua pasi u kap m
Makina luksoze, vila dhe biznese: Dalin detaje nga aktiviteti kriminal i vëllezërve nga Mirdita Vëllai i Sokol Markut, të cilit ditën e djeshme iu sekuestrua një pasuri me vlerë 5 milionë euro, është Elson Marku.
Krim pasioni? Detaje nga djegia së gjalli e biznesmenit italian në Pukë Prokuroria italiane ka nisur hetim paralel për zhdukjen në Pukë të biznesmenit Italian, Davide Pecorelli. Hetuesit në ve
Detaje tronditëse nga përdhunimi i 33-vjeçares shqiptare: E çoi në motel dhe e lidhi Detaje të reja kanë dal në dritë në lidhje me përdhunimin e një 33-vjeçareje kosovare në një motel në Gjilan. Bëhet f
Detaje nga vrasja e Hekuran Billës, gjenden tre fije floku që mund të zbulojnë autorët Zbulohen detaje të reja nga hetimet për ekzekutimin e Hekuran Billës, në maj të 2020 në zonën e Komunës së Parisit, krim
Zbardhen detaje nga hetimet për vrasjen e Hekuran Billës: Ja çfarë u gjet në makinë Janë zbardhur detaje të reja nga ekzekutimi i Hekuran Billës në maj të vitit 2020 në zonën e Komunës së Parisit. Për
Ronela ka bërë planet e dasmës në detaje, por kush është fatlumi (VIDEO) Ronela Hajati dhe Young Zerka u komentuan gjatë në media pasi i dhanë fund lidhjes së tyre disa vjeçare pak muaj më parë
DETAJE/ Ozil prezantohet tek Fenerbahçe: Realizova një ëndërr Mesut Ozil është zyrtarizuar si futbollisti më i ri i Fenerbahçes. Mesfushori turko-gjerman ka nënshkruar me Fenerbah
Felipe Luis zbulon detaje shokuese nga sjellja e Simeones me lojtarët Felipe Luis ka zbuluar detajet shokuese nga sjellja që ka Diego Simeone me lojtarët e Atletico Madridit. Ish-lojtari
DETAJET/ Përplasja për 600 euro, plumbi që mori në këmbë lë pasoja edhe tek kamarierja Janë zbardhur detaje të reja nga ngjarja e rëndë në Greqi, ku iu bë atentat një familje shqiptare. Edmond Llangozi,
Dita e 6 e vaksinimit, Manastirliu tregon detajet Në ditën e 6 nga nisja e vaksinimit kundër Covid-19 në Shqipëri, dozat e para të vaksinës Pfizer po i marrin mjekët dhe
A u rrëmbye një vajzë në Kamzë? Dalin detajet e para nga hetimet Mesditën e sotme në Kamzë u denoncua rrëmbimi i një vajzë nga një qytetar i cili telefonoi policinë dhe deklaroi se vajz
Erdogan premtoi spitalin e Fierit, Rama zbulon detajet: Shefat e pavioneve do jenë turq! Kryeministri Edi Rama ka sqaruar si do të ndahen rolet me turqve dhe shqiptarëve në spitalin rajonal të Fierit, i cili p
Detaje nga aksidenti tragjik në Rrugën e Kombit: 4 viktima, 1 fëmijë në gjendje të rëndë Mbrëmjen e sotme ka ndodhur një aksident i rëndë në Rrugën e Kombit, ku për pasojë kanë humbur jetën 4 persona. Burim
Dalin detaje nga aksidenti i rëndë tek ambasada italiane Janë zbardhur detaje të reja nga aksidenti i rëndë që ndodhi mesditën e sotme mes dy makinave tek ambasada italiane në T
Detaje nga aksidenti tek ambasada italiane: 2 të plagosur, i jepet ndihma brenda makinës Përplasja e dy automjeteve në Tiranë përballë RTSH-së ka qenë tepër e fortë, sa njëri prej automjeteve ka çarë gardhin e
"Ka gjëra nëntokë, butona sekretë për hapje dyersh", gazetari zbulon detaje nga shtëpia e Ramës Kryeministri Edi Rama është shquar gjithnjë për shijet e tij të veçanta dhe shtëpia e tij në Surrel ka ngjallur gjithnjë
"Ruhet nga Policia e Shtetit", epidemiologu tregon detajet për vaksinën Epidemiologu Dritan Ulqinaku ka folur në Abc Neës për ardhjen e vaksinës në Shqipëri. Ai është shprehur se vaksina