Vritet në atentat miku i Çapjave, avokat i Shullazit
999 rezultate për

det

Detaje të reja nga vrasja, e moshuara as nuk e njihte familjen shqiptare Gruaja e dyshuar për vrasje, pas largimit nga vendi i krimit, ka dërguar mesazhe telefonike (SMS) te disa persona dhe in
Gjeli i detit bllokon rrugën për të kaluar gjelat e tjerë (VIDEO) Një gjel deti në New Hampshire bëri një gjest sikur të ishte polic që rregullon komunikacionin. Në një video që po qa
Euro 2020: Hollanda e furishme, Kroacia përmbys, Belgjika bën dëtyrën (VIDEO) Holanda ka mposhtur 4-0 Bjellorusinë duke marrë kryesimin e Grupit C të kualifikueseve të Euro 2020. Ishte Memphis Depay
Vendet e punës në Shqipëri, 45 % i kanë të “pashkolluarit” Ndryshe nga vendet e Rajonit, në Shqipëri vendet e të punës dominohen nga personat me edukim të ulët ( më pak se 8 vjet)
Pacientët ankohen për spitalin në Shkodër Të sëmurët presin me orë të tëra në spitalin rajonal të Shkodrës, ku edhe pasi u vjen radha përballen me mungesë medikam
Policia jep detaje për vrasjen në Lipjan Mbrëmjen e së mërkurës në Lipjan u qëllua për vdekje një 32-vjeçar. Ngjarja ndodhi në një kazino, ndërkaq policia ka dhë
Problemet shëndetësore që tregon gjatësia e trupit Gjatësia e trupit mund të fshehë të dhëna mbi rrezikun e prekjes nga një sërë problemesh shëndetësore, të tilla si mpiks
Gruaja shokohet kur zbulon të vërtetën për detajin në shtëpinë e saj Një grua u shokua kur zbuloi se një predhë e kohës së luftës që ajo e përdorte si vazo lulesh ishte e pashpërthyer. Kath
Gjendet i varur në pemë një person në Tepelenë Një 72-vjeçar është gjetur i varur në pemë në qytetin e Tepelenës. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në fshatin Qesarat gat
Si ia tregon reperi i njohur gjithë botës se është shqiptar? (FOTO LAJM) Gashi është një reper shqiptar që për një vit u bë i famshëm në të gjithë botën. Por sic cdo shqiptar, Gashi nuk i sh
Detaje për vrasjen në Suharekë, si polici vrasës tentoi të zhdukte provat Polici, Sh.S ,i dyshuar për vrasje, po konsiderohet i rrezikshëm nëse qëndron në liri, gjatë hetimit të rastit. Prok
U ekzekutua mbrëmë, gazetari nxjerr detaje shokuese për Jurgen Kurtin Pas vrasje se djeshme që tronditi kryeqytetin ka patur edhe reagime të shumta në rrjet në lidhje me këtë krim të rëndë e
PAMJE E FRIKSHME/Shoqëruesit të dhëndrit i bie të fikët ditën e martesës Një dasëm në Uashington ka shqetësuar jo pak pjesëmarrësit pasi shoqëruesi i dhëndrit pësoi një gjendje të fikti. Ndë
Mendojmë se i dimë të gjitha, 5 detaje për dashurinë Dashuria është një gjendje kimike e mendjes sonë, e cila është pjesë e gjeneve tona dhe e ndikuar nga edukimi ynë. Ne je
Policia jep detajet për eksplozivin në shtyllën e tensionit të lartë Gjatë ditës së sotme një sasi e konsiderueshme tritoli i është vënë një shtylle të tensionit më të lartë në Shqipëri (40
Policia jep detaje nga sulmi me armë në Holandë (FOTO LAJM) Një sulm me armë ka tronditur sot qytetin Utrecth të Holandës. Një person i armatosur ka shtënë me armë në drejtim të nj
Keni nevojë për qetësi? Këto janë vendet më të izoluara (FOTO LAJM) Në rrjedhën e historisë njerëzore, ne kemi lënë shenjën tonë në çdo vend në tokë. Nuk ka vend që të mund të shkosh atje
Shkodra nuk ishte gjë: Fajdet bëjnë kërdinë në Shqipëri Arrestimi i 12 personave, të enjten në qytetin e Shkodrës, ka nxjerrë në pah fenomenin negativ që ka njohur rritje të ko
Detaje të reja për sulmin e tmerrshëm në Zelandën e Re Nëntë persona janë ende në gjendje kritike pas sulmit me armë që u bë në dy xhami në ‘Christchurch’ të Zelandës së Re, k
Nis me gol supersfida Partizani-Teuta, Telushi spektakolar (VIDEO) Partizani e nis mjaft mirë ndeshjen ndaj Teutës në Selman Stërmasi. Skuadra e Gegës realizoi në minutën e 6 falë një go