999 rezultate për

destro

Destro ndez "derbin" italian të merkatos Mattia Destro vazhdon të intrigojë jo pak Interin dhe Juventusin. Në merkaton e ardhshme të verës mund të profilizohet n
Rama: Government is destroying Saranda After Tepelena, Socialist Party leader Edi Rama was in Saranda where promoted his book "Kurban” (Sacrifice). Taking int
Constitutional Court decided to destroy the pyramid The Constitutional Court is gave today the final decision about the appeal of the Municipality of Tirana for the destruc