999 rezultate për

destinuara

Mos u mundoni fare, këto 4 shenja horoskopi janë të destinuara të ndahen BRICJAPI DHE SHIGJETARI Nëse një Bricjap mund të përmblidhet në një fjalë, do të ishte profesional. Ata janë punëtorë
Bënin shufra ari me florinjtë e vjedhur, 7 shqiptarë vihen në pranga Autoritetet italiane kanë arrestuar 15 persona mes tyre 7 shqiptarë, 2 egjiptinë, dhe 6 italianë me akuzën e grabitjes s
Këto shenja të Horoskopit janë të destinuara të "vdesin" bashkë Nëse nuk ke patur fat në marrëdhëniet e tua të dashurisë, kjo mbase ka të bëjë me faktin se ende nuk ke takuar shpirtin
Tre deputetë morën kredi të destinuara për strehimin e të varfërve Bashkitë ofrojnë programe të ndryshme strehimi me kredi të buta për familjet në nevojë duke u mundësuar atyre blerjen e
Kapet rrjeti serb, 2 ton drogë të destinuara për Evropë Më shumë se dy ton kokainë u gjetën në Peru të fshehura në kuti shpargjesh të paketuara. Ngarkesa kishte për destinacion
Kalendari/ Ja kur përballen kuqezinjtë tanë me Italinë dhe Spanjën Pas Europianit Shqipëria bëhet gati për një aventurë të re. Pas 4 ditësh Kombëtarja jonë do të luajë sfidën e parë në st
Stojanoviç: Kosova nuk ka nevojë për Forcat e Armatosura! Deputeti i pavarur serb në Kuvendin e Kosovës, Millivoje Stejanoviç është shprehur kundër krijimit të Forcave të Armatos
Në operacionin e policisë turke gjenden para të destinuara për Maqedoninë Në operacionin e zhvilluar nga policia turke gjatë ditëve të fundit në Stamboll janë gjetur para të destinuara për në Ma