999 rezultate për

destinuar

Këto shenja të Horoskopit janë të destinuara të "vdesin" bashkë Nëse nuk ke patur fat në marrëdhëniet e tua të dashurisë, kjo mbase ka të bëjë me faktin se ende nuk ke takuar shpirtin
Shqiptari kapet me 300 mijë euro mall në Itali, çfarë e tradhtoi Policia italiane ka vënë në pranga një shqiptar, që ishte në timonin e një furgoni me të cilin transportonte 50 kg marij
Zbardhet platforma e Veselit që është e destinuar të dështojë Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli ka propozuar një platformë politike për bashkimin e spektrit politik në Kos
City i destinuar për ti shkatërruar ndjenjat e rivalëve, këtë herë e pëson Liverpool Manchester City nu ka ndërmend të ndalet në merkato. Qytetarët kanë nisur kontaktet me Southampton për mbrojtësin Vi
Tre deputetë morën kredi të destinuara për strehimin e të varfërve Bashkitë ofrojnë programe të ndryshme strehimi me kredi të buta për familjet në nevojë duke u mundësuar atyre blerjen e
Kapet rrjeti serb, 2 ton drogë të destinuara për Evropë Më shumë se dy ton kokainë u gjetën në Peru të fshehura në kuti shpargjesh të paketuara. Ngarkesa kishte për destinacion
Kalendari/ Ja kur përballen kuqezinjtë tanë me Italinë dhe Spanjën Pas Europianit Shqipëria bëhet gati për një aventurë të re. Pas 4 ditësh Kombëtarja jonë do të luajë sfidën e parë në st
Pranga dy shqiptarëve në Selanik, kapen me 23 kg kanabis Policia greke gjatë një operacioni antidrogë të realizuar në qytetin e selanikut ka vënë në pranga dy shqiptarëve. Si
Rita Ora, e destinuar për të qënë një yll (FOTO LAJM) Rita Ora që në moshë të vogël dukej sikur ishte e destinuar për tu bërë një yll. Këtë e ka dëshmuar edhe me anë të posti
Gjeorgjia, aty ku filloi dhe aventura e strategut tonë (VIDEO) Ishte 29 shkurti i vitit 2012, teksa do të niste edhe aventura Gianni De Biasit me kombëtaren kuqezi, pikërisht në një
BMW prezanton modelin e ri Coupe në Serie 9 (FOTO LAJM) Kompania prestigjoze gjermane BMW po punon për të nxjerrë në treg versionin më të ri të makinës së tij Coupe në Serie 9.
Ja Super-Juventusi i sezonit të ardhshëm (FOTO LAJM) Pak orë pasi Juventusi siguroi titullin e katërt rradhazi në Serie A, në shtëpinë bardhezi kanë filluar punën për merkat
HTC Desire Eye, destinuar për "selfie" (FOTO LAJM) Raporti më i fundit i ardhur nga llogaria e famshme në Twitter, @upleaks, zbulon detaje mbi telefonin e ardhshëm të komp
Zgjedhje të jashtëzakonshme? Kosova mund të shkojë në zgjedhje të reja. Një gjë e tillë është thënë nga këshilltari politik i Hashim Thaçit, Adri
Kokainë në vend të bananeve Në raftet e disa supermarketeve në veri të Portugalisë mbërriti gabimisht një ngarkesë prej më shumë se 200 kg drogë, e
Imazh perfekt, Klum e destinuar për të qënë supermodele (FOTO LAJM) Rikthim pas në kohë. Kjo është ajo çfarë ka bërë modelja 40 vjeçare Heidi Klum, e cila ka postuar në Instagram disa foto
Stojanoviç: Kosova nuk ka nevojë për Forcat e Armatosura! Deputeti i pavarur serb në Kuvendin e Kosovës, Millivoje Stejanoviç është shprehur kundër krijimit të Forcave të Armatos
Në operacionin e policisë turke gjenden para të destinuara për Maqedoninë Në operacionin e zhvilluar nga policia turke gjatë ditëve të fundit në Stamboll janë gjetur para të destinuara për në Ma
Temperaturat e larta, pushuesit dynden drejtë plazhit Me qindra qytetarë nga të gjitha qytetet e Shqipërisë, Kosovës por edhe Maqedonisë janë drejtuar këtë fundjavë drejt pla
Premier League, yjet drejt largimit (FOTO LAJM) Për vite me radhë, Premier League ka tërhequr futbollistët më të mirë të kampionateve të tjera europiane në Angli. Megji