999 rezultate për

destinacionet

Turqia, një nga destinacionet e mundshme për Mario Balotellin Besiktas është klubi tjetë që po punon pë të firmosur me Mario Balotelin. Media turke "Fotomac" raporton se klubi i n
Paqueta jep sinjalet e para të largimit nga Milani Teksa Milani zhvilloi një kampionat fantastik pas ndërprerjes për shkak të Koronavirusit, nuk mund të thuhet e njëjta gj
Lajm bombastik nga Spanja: Ronaldo mendon largimin, ja 2 destinacionet e mundshme Një lajm bombastik është duke qarkulluar në mediat spanjolle. Sipas “Diariogol.com”, humbja në finalen e Kupës së It
Rifillojnë fluturimet, personat dhe destinacionet ku mund të udhëtohet Tirana International Airport ka njoftuar se sot rifillojnë fluturimet nga Vjena, Beogradi, nga Athina dhe një fluturim r
Mesfushori i Interit dëshiron largimin, këto janë dy destinacionet e mundshme Vecino është një lojtarët që tashmë e kanë prerë biletën e largimit nga Interi në fund të këtij sezoni. Mungase e hapësi
Kryebashkiaku "fluturues", destinacionet e shumta ku udhëtoi Erjon Veliaj gjatë 2019-tës (VIDEO) Kreybashkiakun Erion Veliajn jemi mësuar shpesh ta shohim në udhëtime jashtë vendit. Jemi mësuar ta shohim të flasë
Nuk i bën syri tërr, këta VIP-a treguan guximin e pozuan krah “bishave” të xhunglës (FOTO LAJM) Lamë pas sezonin e verës dhe postimet e VIP-ave nga destinacionet më të largëta kanë mbetur akoma të freskëta në memorie
Po afron i nxehti, vendet përrallore që duhet t'i vizitoni (FOTO LAJM) Të gjithë të apasionuarit pas udhëtimeve dhe njohjes së botës, çdo vit mundohen të zbulojnë destinacionet për t’u vizitu
Ky është fshati shqiptar, ndër 10 destinacionet më të mira për t'u vizituar (FOTO LAJM) "Booking" njihet për si një portal ku publikohen vendet më të bukura për tu vizituar. Së funmdi ky portal ka zbuluar
Greqia e Shqipëria, destinacionet e preferuara për qytetarët e Maqedonisë Sezoni turistik këtë verë ka nisur më herët. Një pjesë e madhe e qytetarëve veçmë ndodhen për pushime jashtë Maqedonisë,
Destinacionet e mundshme të Zidane pas largimit nga Real Madrid Zinedine Zidane sot zyrtarizoi largimin nga Real Madrid, por mediat spanjolle kanë radhitur tre destiancionet e mundshme
Tre destinacionet e mundshme për Gareth Bale Menjëherë pas frymëzimit të Real Madridit me një titull të tretë rradhazi të Ligës së Kampionëve, Gareth Bale në mënyrë
Katër destinacionet e mundshme të Wengerit Arsene Wenger ka të hapura katër mundësi për të vazhduar karrierën si trajner apo si drejtues pas largimit nga Arsenali.
Destinacione të reja nga aeroportet e Maqedonisë gjatë sezonit veror Destinacione të reja sezonale dhe rritja e numrit të fluturimeve kah destinacionet ekzistuese janë parparë me rendin ver
Tirana, Prishtina, Durrësi dhe Peja ishin destinacionet e radhës të ICT Awards VI Turi i takimeve të edicionit të gjashtë të ICT Awards vijoi me gjashtë takime në javën e dytë të muajit Mars kur na ndaj
Telegraph: Shqipëria në 10 destinationet e paragjykuara Destinacionet nuk rezultojnë gjithnjë kënaqësi dhe kjo na bën që të gjykojmë një vend sipas reputacionit. Parisi duh
Turizëm, ja 10 destinacionet kryesore për të vizituar në Tiranë Shqipëria, vitet e fundit, ka qenë në radarin e shumë mediave të huaja, të cilat thurnin lavde mbi bukuritë natyrore dhe
Ja katër destinacionet e mundshme të Iniestas Mesfushori spanjoll, Andres Iniesta gjatë një interviste dhënë së fundi, ka pranuar se nuk e ka të sigurt qëndrimin te B
Këto janë destinacionet më të vizituara të botës nënujore (FOTO LAJM) Oqeani dhe thellësitë e tij. Vendi më i frikshëm për disa dhe më i preferuari për të tjerë. Fakti që 71 për qind
Franca, Spanja dhe Italia, destinacionet më të mira turistike në BE Në Bashkimin Evropian (BE), turizmi është mbi të gjitha një çështje e brendshme. Rreth 90 % e netëve të turizmit në