999 rezultate për

destinacion

"Destinacioni ideal për Messin", Rivaldo shtyn argjentinasin drejt PSG Rivaldo, ish-ylli Brazilian i Barcelonës dhe Milanit, ka folur për të ardhmen e Lionel Messit duke folur edhe mbi destin
Pasaportat më të forta të 2021, ku renditet Shqipëria Ditët e mbushura me udhëtime dhe fluturimet me avionë nëpër botë duken sot të largëta. Covid-19 ka ndryshuar krejtësisht
Vinicius larg Real Madridit, Anglia destinacioni i mundshëm Vinicius Junior nuk po kalon kohë të mirë në ekipin e Real Madridit. Kështu, klubi madrilien po diskutojnë për ta tra
Kompania e fluturimeve ngatërron destinacion, i dërgon udhëtarët në vendin e gabuar Burdha Air ka dërguar pasagjerët në qytetin e gabuar të Nepalit. Një fluturim brenda Nepalit ka dërguar pasagjerët në
Eriksen nuk e preferon rikthimin në Premier League, ky është destinacioni i mundshëm Mesfushori i Interit, Christian Eriksen është i lidhur me largimin në janar dhe thuhet se preferon t’i bashkohet PSG-së
Isco drejt "divorcit" me Real Madridin, Everton destinacioni i mundshëm E ardhmja e Isco është gjithmonë e më larg Realit të Madridit. 28-vjeçarit nuk po i ofrohet mundësia për të treguar aftë
Gomez larg Atalantës, Inter dhe Milan destinacionet e mundshme Rrugët e Alejandro Gomez dhe Atalantës do të ndahen me shumë mundësi në merkaton e janarit. Raportet mes kapitenit berga
Raiola i kërkon Man.United të lejojë Pogban të largohet, Juventusi destinacion i mundshëm Agjenti i Paul Pogbas, Mino Raiola ka kërkuar nga Manchester Unitedi ta lejojë mesfushorin të largohet në afatin dimëror
Me super "Lamborghini" të vitit të fundit, Shaqiri nuk përmbahet (FOTO LAJM) Xherdan Shaqiri di mjaft mirë të kujdeset për veten. Pas aunullimit te sfidës Zvicr-Ukrainë e cila u anulua, për ars
Eriksen larg Interit, këto janë destinacionet e mundshme te danezit Christian Eriksen mund të rikthehet te Tottenham. ‘Calciomercato’ raporton se Tottenham janë të hapur ndaj idesë për
Vajzat shqiptare tregojnë destinacionin perfekt për në vjeshtë (FOTO LAJM) Padyshim që tani që koha do ftohë dhe gjethet e verdha të vjeshtës do mbulojnë rrugët, edhe udhëtimet duhen përshtatur.
Kante i gatshëm për tu larguar nga Chelsea, Serie A destinacioni i mundshëm N’Golo Kante është i hapur për një aventurë të re në karrierën e tij. Mesfushori francez, N’Golo Kante, duket se ësht
Vajzat shqiptare tregojnë destinacionin perfekt për në vjeshtë (FOTO LAJM) Padyshim që tani që koha do ftohë dhe gjethet e verdha të vjeshtës do mbulojnë rrugët, edhe udhëtimet duhen përshtatur.
Ajax "konfirmon" shitjen Van de Beek, ende nuk dihet destinacioni i ri i holandezit Ajaxi i Amsterdamit po përgatitet për shitjen e Donny van de Beek. Trajneri i "harkëtarëve", Erik ten Hag, pranon se ka
Turqia, një nga destinacionet e mundshme për Mario Balotellin Besiktas është klubi tjetë që po punon pë të firmosur me Mario Balotelin. Media turke "Fotomac" raporton se klubi i n
Paqueta jep sinjalet e para të largimit nga Milani Teksa Milani zhvilloi një kampionat fantastik pas ndërprerjes për shkak të Koronavirusit, nuk mund të thuhet e njëjta gj
E ardhmja e Kamberit ende "mister", ky është destinacioni i mundshëm Vazhdon të mos marrë ende një zgjidhje e ardhmja e sulmuesit të kombëtares shqiptare Florian Kamberi. Pasi përfundoi
ZYRTARE/ Lorenc Trashi largohet nga Partizani, Kuvajti destinacioni i ri Lorenc Trashi mbyll përvojën 6-vjeçare me Partizanit dhe transferohet në Kuvajt tek Al Qadsia Sporting Club, skuadër me
Lajm bombastik nga Spanja: Ronaldo mendon largimin, ja 2 destinacionet e mundshme Një lajm bombastik është duke qarkulluar në mediat spanjolle. Sipas “Diariogol.com”, humbja në finalen e Kupës së It
Më 22 qershor rinisin fluturimet me Turqinë, destinacioni i parë Stambolli Kompania Air Albania thotë se do të rinisë së shpejti fluturimet e rregullta jashtë vendit. Nëpërmjet një njoftimi, b