999 rezultate për

destani

Lazim Destani kandidat i Aleancës dhe Alternativës për kryetar komune në Tetovë? Teksa po afrohet fundi i këtij mandati të kryetarëve të komunave po shtohen zërat për kandidatë të mundshëm në zgjedhjet
Më e bukur se kurrë! Andrra Destani zbulon kur mund të vijë në jetë djali i saj i dytë (FOTO LAJM) Andrra Destani, bashkëshortja e Sinan Hoxhës zbuloi se është shtatzënë për herë të dytë. Andrra zbuloi se është sëri
Njeriu i saj i shtrenjtë ndahet nga jeta, Andrra jep lajmin me foton speciale (FOTO LAJM) Andrra Destani, bashkëshortja e këngëtarit të njohur Sinan Hoxha, ka njoftuar me anë të një postimi në “Instastory”, se
Krah emrave më të njohur të kinematografisë botërore, aktori shqiptari na bën krenarë (VIDEO) Aktori i njohur shqiptar, por me famë ndërkomëbëtare, Blerim Destani ka njfotuar me postimin e fundit në rrjetet sociale
Lazim Destani dhuron qindra tableta për nxënësit në nevojë në Shqipëri Qindra tableta, donacion i Kompanisë “Ecolog International” dhe familjes së filantropit Lazim Destani, mbërrijnë në Shqi
Më shumë se shtëpia juaj, çmimi i "çmendur" i orës së Blerim Destanit (FOTO LAJM) Blerim Destani po bën krenar të gjithë shqiptarët me sukseset e tij dhe bashkëpunimet me aktorët më të mëdhenj botëror.
Sinan Hoxha dhe Andrra Destani do të bëhen prindër për herë të dytë? Sinan Hoxha dhe Andrra Destani po shijojnë rritjen e djalit të tyre Ansi, i cili erdhi në jetë në maj të vitit 2016.
Lazim Destani: Po realizohet ëndrra e diasporës shqiptare Këshilli koordinues i diasporës shqiptare u mblodh në Tiranë ku u takuan edhe me personalitete të politikës, ata zgjodhë
Vajzat lënë kokën pas tij, Blerim Destani zbulon dashurinë e parë (FOTO LAJM) Jeta e tij private është komentuar shpesh. Blerim Destani edhe pse ka një numër të madh fansash në rrjete sociale, ak
Blerim Destani takon Robert De Niron, shihni ç'bën për Shqipërinë aktori i madh (FOTO LAJM) Blerim Destani ka kujtuar me anë të një fotoje në rrjete sociale, kohën kur xhironte filmin "The Comeback trail", në të
Lazim Destani dhuroi 3 milion euro për Shqipërinë dhe nuk e bëri publike Tërmeti në Shqipëri, tronditi të gjithë dhe bëri që të solidarizohen shumica me viktimat dhe familjet e prekura nga kjo
"Ecolog" dërgon kamionë me ndihma në Durrës e Thumanë: Lazim Destani viziton të dëmtuarit (FOTO LAJM) “Sot, përmes një vizite në zonat e prekura nga tërmeti i djeshëm, ndava dhembjen me vëllezërit tanë në kampet e ngritura
Donacion nga Ecolog / Hapësira të reja mësimore dedikuar nxënësve me nevoja të veçanta Me një ceremoni inauguruese sot te shkolla fillore Liria në Tetovë u lëshuan në përdorim hapësirat e reja mësimore dedik
Shkëndija në krizë, presidenti Destani formon grupin punues për të hetuar shkaqet Pas paraqitjeve të dobëta të skuadrës së Shkëndijës gjatë kësaj vere, si në ndeshjet evropiane, ashtu dhe në ndeshjet e
Blerim Destani dhe ora e tij me vlerë marramëndëse (FOTO LAJM) Blerim Destani është aktori shqiptar që po shënon famë ndërkombëtare. Blerim Destani njihet për rolet në projektet fi
Lazim Destani vazhdon t’a përkrahë forcimin e ekonomisë në Europën Juglindore Si përkrahës dhe aktivist i zhvillimit ekonomik të rajonit të Europës Juglindore, Lazim Destani sot mori pjesë në konfer
Lazim Destani uron Shkëndijën! Klubi shqiptar që garon në Ligën e Parë të Maqedonisë së Veriut, Shkëndija, ka arritur ta sigurojë titullin e kampionit
Blerim Destani i rrethuar nga yjet hollivudian në filmin e rradhës (VIDEO) Aktorin tashmë të njohur shqiptar, Blerim Destanin, shumë shpejtë do ta shohim në një film hollivudian. Filmi i takon
Andra Destani e mrekullueshme në dasmën e djalit të Remzie Osmanit (FOTO LAJM) Edhe Andrra Destani ishte pjesë e dasmës shumë të përfolur të martesës së djalit të Remzie Osmanit. Ajo është dukur m
Lazim Destani dekorohet me çmimin Shqiponja e Artë e Diasporës Në kuadër të Samitit të dytë të Diasporës, i cili nga dita e enjte po i zhvillon punimet në Tiranë, figura të shquara ko