999 rezultate për

dest

Mourinho si rrallë herë modest: Nuk jemi duke luftuar për titull Trajneri i Tottenhamit, Jose Mourinho ka befasuar të gjithë duke thënë se nuk janë duke luftuar për titullin e Premierli
Me super "Lamborghini" të vitit të fundit, Shaqiri nuk përmbahet (FOTO LAJM) Xherdan Shaqiri di mjaft mirë të kujdeset për veten. Pas aunullimit te sfidës Zvicr-Ukrainë e cila u anulua, për ars
Në betejë për kujdestarinë e fëmijëve, ish-truproja nxjerr "sekrete" për Jolie dhe Pitt (FOTO LAJM) Brad Pitt dhe Angelina Jolie e kanë bërë të qartë herë pas here se ata janë prindër shumë protektiv. Pavarësisht nga bet
Eriksen larg Interit, këto janë destinacionet e mundshme te danezit Christian Eriksen mund të rikthehet te Tottenham. ‘Calciomercato’ raporton se Tottenham janë të hapur ndaj idesë për
Njeriu i saj i shtrenjtë ndahet nga jeta, Andrra jep lajmin me foton speciale (FOTO LAJM) Andrra Destani, bashkëshortja e këngëtarit të njohur Sinan Hoxha, ka njoftuar me anë të një postimi në “Instastory”, se
I ka milionat por në stërvitje shkon me biçikletë: Robben tregohet modest (VIDEO) Njëri nga yjet më të mëdha të futbollit Arjen Robben ka befasuar të gjithë për mënyrën e jetës modeste që bën, ani pse k
E RËNDË/ 14 vjeçari abuzon seksualisht me foshnjën vetëm 3 javëshe Një foshnjë tri javësh ishte përdhunuar nga një djalë 14 vjeçar në një shtëpi të kujdestarisë pasi të rriturit përgjegjë
Përplasje me Solskjaer? Fernandes: Duan të na destabilizojnë Bruno Fernandes hodhi poshtë zërat se ka patur një debat të nxehtë me trajnerin e Manchester United, Ole Gunnar Solskjae
Bayern në Kupë ndaj ligës së 5, ekipi modest: Arritje nëse nuk pësojmë 8 gola si Barcelona Bajerni i Mynihut do të zhvillojë një takim ndaj ekipit modest të Gjermanisë, Duren. Kjo skuadër është në ligën e pes
Blerja e re e Barcelonës turpërohet në Camp Nou gjatë prezantimit (VIDEO) Serxhino Dest u prezantua sot si lojtari më i ri i Barcelonës. Pasi foli para kamerave, mbrojtësi i’u drejtua fushës
ZYRTARE/ Barcelona transferon mbrojtësin Sergino Dest Barcelona ka konfirmuar transferimin e Sergino Dest nga Ajax. Futbollisti 19 vjeçar vjen te Barcelona nga Ajax, për t
Ronald Koeman konfirmon transferimin e mbrojtësit të Ajax-it Sergio Dest do të jetë lojtari i ri i Barcelonës Trajneri Ronald Koeman në konferencën për shtyp para ndeshjes me Cel
Vajzat shqiptare tregojnë destinacionin perfekt për në vjeshtë (FOTO LAJM) Padyshim që tani që koha do ftohë dhe gjethet e verdha të vjeshtës do mbulojnë rrugët, edhe udhëtimet duhen përshtatur.
Koeman-it i plotësohet dëshira, mbrojtësi pritet të nënshkruaj me katalanasit së shpejti Vetëm nënshkrimi mungon, pasi Sergino Dest tashmë është një lojtar i Barcelonës. Sipas asaj që raportohet nga Rac 1,
Barcelona apo Bayern Munchen? Sergino Dest bën zgjedhjen përfundimtare Talenti i Ajax, Sergino Dest, ka qenë futbollisti më i kërkuar këtë merkato, me dy gjigantët e Europës, Barcelona dhe Ba
Kante i gatshëm për tu larguar nga Chelsea, Serie A destinacioni i mundshëm N’Golo Kante është i hapur për një aventurë të re në karrierën e tij. Mesfushori francez, N’Golo Kante, duket se ësht
Barcelona do të zyrtarizojë Dest javën e ardhshme Barcelona duket se kanë mbyllur marrëveshjen me Sergino Dest. Mbrojtësi i krahut, Dest, shihet si zëvendësuesi i Nels
Kjo është shifra "modeste" që ka paguar Atletico për Suarez Atletico Madrid ka kompletuar transferimin e Luis Suarez nga Barcelona. Përmes një komunikate, skuadra nga Madridi ka
Sergino Dest fut në "luftë" Bayernin dhe Barcelonën Ylli amerikan ka tërhequr interesimin e disa skuadrave të mëdha evropiane duke përfshirë Barcelonën dhe Bayern Munih.
Largoi Semedon, Koeman kërkon këtë lojtar për ta zëvendësuar Barcelona kërkon mbrojtës të krahut për zëvendësimin e Nelson Semedo. Barcelona ka identifikuar përforcimin e ri.