999 rezultate për

desire

HTC po bëhet gati për telefonin Desire 830 HTC po punon për të nxjerrë në treg modelin më të ri të smartfonit të saj HTC Desire 830. Modeli HTC Desire 830 janë
HTC prezanton tre telefona të rinj (FOTO LAJM) HTC vjen në treg me tre telefona të rinj Desire. HTC Desire 825 vjen me ngjyrë të bardhë Stratus, i spërkatur me ngjyrë
Desire 626 telefoni më i ri HTC HTC së fundmi ka zbuluar dhe modelin më të ri të telefonit Desire 626, vjen me dizajn të ri, mbështetje për dy SIM karte
HTC Desire me ekran 5.5 inç (FOTO LAJM) HTC ka prezantuar modelin më të ri të telefonit Desire 728 në Kinë. Desire 728 me ekran 5.5 inç, përmban procesorin Me
HTC prezanton katër telefona të rinj (FOTO LAJM) HTC prezanton katër telefona të rinj të serisë Desire, të cilët janë krijuar për klientët që duan të blejnë një telefon
HTC prezanton dy telefona të rinj (FOTO LAJM) HTC sjell në treg projektin më të ri telefonat me dy vende për karta SIM. Telefonat e ri HTC janë Desire 820G+ dhe Desir
HTC sjell modelin e ri Desire 626 HTC po punon për modelin më të ri HTC Desire 626, e cila do të duhej të debutojë në Kongresin Botëror të Telefonave Celu
HTC A55 Desire me ekran 5.5 inç (FOTO LAJM) HTC zbulon karakteristikat e modelit HTC A55 Desire i cili pritet të vijë me sistemin e ri operativ Android 5.0 Lollipop
HTC A-12 telefoni më i ri HTC Kompania e telefonave HTC mendohet se do të fokusohet në lansimin e pajisjeve të reja të linjës Desire sesa telefonin e
HTC Desire 620 vjen edhe në Europë (FOTO LAJM) HTC prezantoi telefonin Desire 620 në fund të muajit nëntor, por ajo vetëm për tregun tajvanez, ku ka edhe selinë kompan
HTC nxjerr në treg dy smartfonë të rinj HTC ka lancuar dje dy smartfonët e saj tw ri Desire 620 dhe Desire 620G tw cilwt janë dual-SIM. Smartfoni 4G Desire 620
Miss Spanja në lidhje me djalin e Fernando Hierros (FOTO LAJM) Spanja ka bukuroshen e saj zyrtare që do e përfaqësojë edhe në Miss Univers. Quhet Desire Cordero, është 21 vjeç dhe vje
HTC Desire Eye, destinuar për "selfie" (FOTO LAJM) Raporti më i fundit i ardhur nga llogaria e famshme në Twitter, @upleaks, zbulon detaje mbi telefonin e ardhshëm të komp
HTC prezanton pasardhësin e Desire 816 (FOTO-LAJM) HTC prezanton pasardhësin e Desire 816. Bëhet fjalë për HTC Desire 820 i cili është smartfoni i parë më çipin Qualcom Sn
HTC vjen me dy smartfonë të rinj Kompania HTC prezanton në New Delh smartfonët e rinj HTC One (E8) dhe HTC Desire 616. I pari është versioni plastik i HT
Customs engaged to raise investments "Albanian administration is committed to use the Albanian government's strategy to facilitate, motivate and increase inv
HTC prezanton dy smartphone të rinj (FOTO-LAJM) HTC prezanton dy smartphone të rinj te rangut te mesem të quajtur Desire 816 dhe Desire 610 . Desire HTC 816 ka perma
HTC Desire, rivali i iPhone 5C Desire i HTC-së mund të mos vijë me një procesor Qualcomm Snapdragon siç ishte paralajmëruar fillimisht por nga një çip
Prezantohet HTC Desire 200 (FOTO LAJM) Është zbuluar zyrtarisht HTC Desire 200, aparati më i ri i kompanisë tajvaneze. Celulari përmban një ekran me prekje 3.5
Aguilera me aromë të re Pas shumë aromave të lansuara nga Christina, e fundit prej të cilëve ishte ”Royal Desire”, këngëtarja problematike Chri