999 rezultate për

deshton

Milani dështon në provën e parë të Europa League (VIDEO) Milani ka barazuar 2-2 ndaj Crvena Zvezda në ndeshjen e parë të Europa League. Kuqezinjtë e mbyllën pjesën e parë në
Dështon kompania e Elon Musk, shpërthen gjatë provës raketa "Starship" Fluturimi i dytë provë i raketës futuriste “Starship”, e kompanisë SpaceX, përfundoi me një tjetër shpërthim të martën.
Dështon premtimi i Ramës? Pfizer bën njoftimin e rëndësishëm Në një kohë kur Shqipëria është në pritje të 10750 dozave të para nga vaksina BioNTech-Pfizer, kompania amerikane do të
Interi dështon për të 3-tin vit radhazi, ngelet jashtë Evropës (VIDEO) Interi ka barazuar 0-0 në shtëpi ndaj Shakhtar Donetsk në ndeshjen e fundit të grupeve në Ligën e Kampionëve dhe ka mbyl
Çekiçi i bën dëm ekipit, dështon të shënojë në Turqi edhe nga 11-metërshi (VIDEO) Endri Çekiçi ka luajtur nga minuta e parë në Turqi për ekipin e Ankaragucu, ndërsa u zhvillua transferta kundër Gotzepe.
Osmani reagon pas sulmit në Francë: Terrorizmi dështon kur të gjithë qëndrojmë të bashkuar Kryetarja e Kuvendit të Kosovës, Vjosa Osmani ka reaguar pas sulmit terrorist që ka ndodhur gjatë ditës së sotme në Fran
Juventus vuan pa CR7, dështon sërish (VIDEO) Juventus ka marrë barazimin e dytë radhazi në Serinë A. Bardhezinjtë kanë barazuar 1-1 në shtëpi me Veronën. Pas
Kosova dështon sërish përballë Sllovenisë (VIDEO) Kombëtarja e Kosovës ka pësuar humbje nga Sllovenia me rezultat minimal (0-1), në ndeshjen e cila u zhvillua në stadiumi
Ishte në zyrat e Bayern Leverkusen, dështon në minutat e fundit transferimi i Rashicës Milot Rashica do të qëndrojë te Verder Bremen të paktën deri në janarin e vitit 2021 pasi transferimi i tij në një tjetë
"Qeveria Hoti" sërish dështon të votojë Projektligjin për Rimëkëmbje Ekonomike Ka dështuar përsëri votimi për Projektligjin për Rimëkëmbje Ekonomike. Shumica parlamentare e koalicionit qeverisës s
5 skuadrat ku mund të transferohet Suarez nëse i dështon kalimi te Atl Madrid Luis Suarez raportohet se ka përfunduar kontratën me Barcelonës, ndërsa është shumë afër që të kalojë te Atletico Madrid
Dështon transferimi i Suarez te Juventus, problem bëhet pasaporta Luis Suarez nuk do t'i bashkohet Juventusit Futbollisti është ekstrakomunitar, por do të aplikonte për pasaportën ita
Dështon lëshimi i raketës në orbitë, shpërthen në flakë (VIDEO) Përpjekja e parë e kompanisë “Astra Space Inc” për të lëshuar një raketë në orbitë ka dështuar. Prova u krye në stacioni
Nesë dështon pista Suarez, Pirlo ka gati alternativën B për sulmin Andrea Pirlo e ka gati një alternativë B për sulmin e Juventusit, nëse Luis Suarez do të dështojë si pistë për të mbërri
Cavani rrit pretendimet, dështon në fazën e fundit kalimi te Benfica Pasi i skadoi kontrata në muajin qershor, Edinson Cavani preferoi të largohej menjëherë nga Paris Saint Germain dhe të m
Bomba nga Gjermania: Dështon marrëveshja Milan-Rangnick Ralf Rangnick nuk do të jetë trajneri i Milanit sezonin e ardhshëm. Kicker bën të ditur se gjermani është i gatshëm t
Partizani dështon ndaj Teutës, Europa mision i pamundur Teuta dhe Partizani kanë mbyllur në barazim pa gola ndeshjen e tyre të sotme në “Niko Dovana”, një sfidë që ishte e rënd
Dështon opozita në Kuvend, deputetja konfirmon mbështetjen për marrëveshjen e 5 qershorit Deputetja e opozitës, Suzana Topi, ka konfirmuar qëndrimin e saj “pro” marrëveshjes së 5 qershorit duke u bërë kështu ka
Dështon arti i Ramës? Veprat e tij shiten shumë më lirë Kreu i qeverisë Edi Rama ka hapur shumë ekspozita me pikturat e tij, kryesisht në Gjermani, apo vende të ndryshme të Eur
Nëse dështon Lautaro, Barcelona ka gati planin B Sipas Daily Mail, Barcelona e ka vendosur sulmuesin nga Gaboni, Aubameyang si plan B, në rast se dështon transferimi i L