999 rezultate për

deshtoi

Dështoi në Botëror, shikoni ku po i kalon Messi pushimet (FOTO LAJM) Sulmuesi argjentinas, Lionel Messi kaloi një javë pushime në Karaibe me gruan e tij dhe tre fëmijë dhe bëri një ndalesë
U eliminuan nga Botërori, Sampaoli nuk dorëzohet që të largohet nga Argjentina Pavarësisht se dështoi në Botëror, Jorge Sampaoli nuk e dha dorëheqjen dhe tha se do të vazhdonte të qëndronte në krye t
Pasi dështoi në Botëror, Ronaldo i merr punën Kim Kardashian (FOTO LAJM) Pavarësisht se Ronaldo dështoi për t'a dërguar Portogalinë në finalen e Botëtorit, ai ka vendosur të nisë një etapë në j
Dështoi në Kupën e Botës, këto janë emrat që mund të marrin drejtimin e Spanjës Pas dështimit në Botëror, tek kombëtarja e Spanjës kanë filluar duke gjetur trajnerin e ri që do të pasojë Fernando Hier
Kroacia fiton penallti, shikoni se çfarë shansi ka hmbur Modric (VIDEO) Kroacia kishte shansin e artë për të kaluar në avantazh ndaj Danimarkës në "Nizhny Stadium". Nga pika e bardhë e pen
Dhjetë arsye pse dështoi Gjermania Gjermania është eliminuar nga Botërori në një mënyrë krejt të papritur. Ajo që dukej një ndeshje e lehtë për të, kun
Ndeshja Angli - Tunizi, plani i terroristëve që dështoi për të sulmuar Ndeshja e mbrëmjes së sotme do të jetë midis Anglisë dhe Tunizisë ashtu si 20 vite më parë në Botërorin e Francës. S
Si dështoi plani i shqiptarit për t'u arratisur nga burgu grek Një shqiptar në Greqi ka tentuar arratisjen nga burgu i Kretës. Ngjarja ka ndodhur ditën e mërkurë më 30 Maj. Si
Fitoi apo dështoi sot Basha? Flet Sonila Meço Protesta e sotme e opozitës u shënua me 12 të lënduar, policë e pjesmarrës e disa incidente të tjera. Por ndërkohë q
Dështoi në arenën ndërkombëtare, Elvana rikthehet në Shqipëri? Publikimet e fundit të Elvanës, njësoj si edhe më parë, janë injoruar keqazi nga bashkëpunëtorët ndërkombëtare të cilët
Momenti deçiziv i ndeshjes Real - Bayern e shoqëruar në karikaturë (FOTO LAJM) Real dhe Bayern zhvilluan një ndeshje fantastike në Santiago Bernabeu u gjithkush u mundua të japë maksimumin e tij.
Momenti kur Ribery dështoi të shënonte përpara portës (VIDEO) Bayern Munich kishte mundësinë e artë për të dyfishuar rezultatin ndaj Realit në "Allianz Arena". Sulmuesi francez, F
Tek për tek me portierin, nuk pritej ajo që bën Morata (VIDEO) Një tjetër ndeshje pa gol për Alvaro Moratan. Sulmuesi i Chelseat dështoi të shënojë gol në fitoren e kësaj të fundit 2
Skulptori që dështoi me statujën e Ronaldo nuk dorëzohet, e dyta është perfekte (VIDEO) Ishte zhënjyes me statujën e Ronaldos dhe kjo ia ka vështirësuar jetën artistit, Emanuel Santos. Por ai nuk ka qëndru
Bullatoviq rrëfen bombat e para amerikane në Serbi, si Evropa dështoi të sulmonte Serbinë Në 19-vjetorin e sulmeve ajrore të Aleancës Veriatlantike mbi caqet serbe, kryetari i atherëshëm i Qeverisë Federale të
Vëllezërit e kunati nisen për të vjedhur, si dështoi grabitja me të vdekur në Fier 4 persona në Fier tentuan të grabisin një banesë por ndërhyrja e policisë u prishi planet dhe mes policëve dhe grabitësv
Ish-trajneri i Realit tregon si Reali dështoi të blinte lojtar të Barcelonës Ish-trajneri i Real Madridit, Bernd Schuster pranon se ai u përpoq të nënshkruante me mesfushorin e Chelseat, Cesc Fabre
S’ka viza, Ramush ik, parulla që po xhiron në rrjete sociale Një foto po qarkullon në rrjetet sociale, vetëm pak minuta pasi që seanca e Kuvendit për votim të demarkacionit dështoi.
Dështoi si trajmer por vazhdon të bëjë rolin e trajnerit, Maradona shpërthen sërish Legjenda e Argjentinës dhe Napolit Diego Armando Maradonna gjithmonë godet kur ai flet, sidomos rreth zgjedhjeve të komb
Lanë Neymarin për një tjetër, tani braziliani shitet 222 mln euro ndërsa tjetri dështoi Karriera e Neymarit mund të kishte ndryshuar totalisht në vitin e 2008, ku mund të përfundonte të Lokomotiva e Moskës.