999 rezultate për

deshtimi

Dështimi i madh vjen nga Gjermani, bleu 127 bileta dhe i humbi Sipas gazetës me bazë në Regensburg, Mittelbayerische, një tifoz i Mayern Munich, Besli në mënyrë të vazhdueshme kishte
Grezda flet për dështimin e trasferimit tek Dinamo: Osijek nuk më lejoi që të largohesha Eros Grezda është padyshim një nga futbollistët më të spikatur në kombëtaren shqiptare pasi me paraqitjet e tij të mira
Dështimi me Tribunalen detyron Thaçin dhe Haradinajn të këmbejnë territore me Serbinë Udhëheqësit e Kosovës me në krye Hashim Thaçin, pasi dështuan në zhbërjen e Tribunales Speciale, po mendojnë ndarjen e K
Mohamed Salah tregon se si e filloi karrierën e tij futbollistike, dështimin me Chelsean dhe shpërthimin tek Liverpooli Mohamed Salah ka dhënë një intervistë për gazetën e përditshme spanjolle Marca se si e filloi karrierën e tij futbollist
Dështimi për negociatat me BE, Rama reagon publikisht Vendimi i BE-së në në lidhje me hapjen e negociatave të Shqipërisë, ka qenë një goditje e rëndë për Shqipërinë ditën e s
Trajneri ka dy fjalë për Coutinhon pas dështimit në ndeshjen e parë Pavarësisht se u largua nga loja në minutën e 66’, trajneri i Barcelonës nuk ka kursyer mbështetjen për Coutinhon i cili
Arsenal dhe Dortmund po shkojnë drejt dështimit për Aubameyangun Kalimi i Pierre Emerick Aubameyang te Arsenali në këtë merkato po kthehet në një çështje. Kur mbeten edhe pak ditë q
Ramos pranon dështimin: Faji është i joni, e nënvlerësuam rivalin Sergio Ramos ka folur për media pas humbjes së mbrëmshme ndaj Leganes në Bernabeu dhe eliminimit nga Copa del Rey. ”N
Njeriu i AAK-së kritikon dështimin e mbledhjes së kryesisë Përfaqësuesit AAK-së dhe NISMA-së nuk kanë marrë pjesë në mbledhjen e kryesesisë së Kuvendit të mbajtur sot në të cilën
Nga dështimi Kosova synon t'i kalojë vendet e rajonit Republika e Kosovës ka bërë përgatitjet e konsiderueshme për të dalë shumë më mirë në vlerësimin e PISA-s që mbahet në p
Putin: Rusia rol të madh në dështimin e xhihadistëve në Siri Presidenti rus, Vladimir Putin përshëndeti rolin vendimtar të Rusisë në dështimin e xhihadistëve në Siri ku grupi i Shte
Pas dështimit të shfuqizimit të Speciales reagon Gucati Edhe pas dështimit të iniciativës së 43 deputetëve të Kuvendit të Kosovës, për shfuqizimin e ligjit për Gjykatën Special
Romelu Lukaku, dështimi 80-të milionësh i Manchester United Në ndeshjen që vlente më shumë për tifozët dhe për klasifikimin, sulmuesi 80 milionësh i Manchester United, Romelu Lukak
Barcelona ka një tjetër alternativë në rast dështimi të Coutinhos Philippe Coutinho ishte subjekt i shumë ofertave nga Barcelona verën e kaluar, por skuadra nga Merseysides i refuzoi të
MPB-ja konfirmon dështimin e sigurisë në Aeroport Ministria e Punëve të Brendshme (MPB) ka konfirmuar të mërkurën realizimin e testeve sekrete që kanë treguar për mungesë
Kush është spiuni? Nisin hetimet pas dështimit të arrestimit të 4 policëve Pas urdhër-arrestëve të dështuar për drejtorët e policisë në Vlorë, Shërbimi i Kontrollit të Brendshëm ka nisur hetimin
Le Monde: Kancelarja Merkel në fije të perit “Këtë herë magjia e Anxhela Merkel për të bërë kompromis nuk ka funksionuar”. Kështu ka shkruajtur, në editorialin e
Stërvituni një orë në ditë për të pasur një zemër të shëndetshme Vetëm një orë stërvitje në ditë mund ta përgjysmojë rrezikun e dështimit të zemrës, thonë studiuesit suedezë. Sipas
Rama pranon dështimin me ujin: Mjafton të shihni tarracat e pallateve në qytete Kryeministri Edi Rama ka paralajmëruar nisjen e aksionit të madh të ujit në vend, i cili pritet të zgjasë dy vite dhe as
Ivanov: Dështimin e BE-së në Ballkan, po e shfrytëzojnë Kina dhe Rusia "Mossuksesin e Bashkimit Evropian në Ballkan e shfrytëzojnë Kina dhe Rusia", u shpreh presidenti i Maqedonisë, Gjorge Iv