999 rezultate për

deshtimi

Dështimi i referendumit të zgjojë Bashkimin Evropian, s'ka më kohë Koment nga Ervin Shkulaku Ka kohë që zyrtarë nga Bashkimi Evropian bëjnë thirrje se në Ballkanin Perëndimor ka
Zbuloni shenjat e para të frikës nga dështimi Kakorrhaphiophobia është frika jonormale, e vazhdueshme, irracionale nga dështimi. Në rastet klinike është kaq intensive
“Nëse nuk fitojmë titullin, do të jetë dështimi më i madh i historisë" Drejtori sportiv i Juventusit, Beppe Marotta, beson se ky mund të jetë sezoni i duhur që skuadra kampione e Italisë të r
Seanca sërish drejt dështimit Seanca e thirrur nga Qeveria e paraparë të vazhdonte në orën 16:00, duket se është shtyrë. Ndonëse deputetët janë mbledh
Wanda komenton "dështimin" e Ronaldos tek Juventus Wanda Nara ka thënë se nuk i bëhet vonë për faktin që Ronaldo ende nuk ka shënuar golin e parë me fanellën e Juventusit.
Dështimi i dytë, Spalletti merr masa të rrepta Interi ndryshe nga sa pritej është ndalur me vetëm një barazim të përkthyer në një pikë kundër Torinos. Loja e Inter
"Dështimi" i Liverpool, mezi pritet në Turqi (FOTO LAJM) Skuadra turke e Besiktas është në tratativa me Liverpool për të marrë shërbimet e portierit Loris Karius. Ky transfe
"Dështimi" i Arsenal kalon në Seria A Futbollisti i Arsenalit dhe i Kosta Rikës, Joel Campbelli, raportohet se ka mbërritur në Itali dhe do të kryen testet mj
Facebook drejt dështimit? Humb qindra përdorues në Europë Facebook do humbë një numër të madh përdoruesish në Evropë pas futjes së Rregullores për Mbrojtjen e të Dhënave, të përc
Gjykata Speciale drejt dështimit Edhe pse kanë kaluar tre vjet që nga miratimi i ndryshimeve kushtetuese, që i hapën rrugë themelimit të Gjykatës Special
Tenistja amerikane përjeton dështimin më të madh të karrierës Tenistja amerikane Serena Williams, së fundmi ka pësuar një makth të vërtet në karrierën e saj. Serena Williams ësht
Del raporti i qeverisë, si e pranojnë dështimin në Veri Qeveria e Kosovës i ka dorëzuar Kuvendit të Kosovës një raport mbi arritjet dhe sfidat në zbatimin e marrëveshjeve të Br
Argjentina mbetet pa trajner, Sampaoli shkarkohet nga detyra Trajneri i Argjentinës Jorge Sampaoli, është shkarkuar nga detyra pas dështimit në Botëror. Lajmin e ka bërë të ditu
Spanja lë pas dështimin, gjen trajnerin e ri Kombëtarja e spanjës nuk bëri një paraqitje të kënaqshme në kampionatin e Botërorit. Ajo doli nga faza e grupeve me
Zyrtare: Spanja mbetet pa trajner, Hierro largohet pas dështimit Federata e Futbollit të Spanjës, ka njoftuar se trajneri Fernando Hierro nuk do ta vazhdojë punën e tij si trajner i Spa
Pas dështimit në Botëror, Argjentina kërkon Guardiolën në stol Argjentina dështoi në këtë Botëror, ku edhe pse arriti mes shumë vështirësive të dalë nga faza e grupeve u eliminua nga
Daçiç pranon dështimin: Perëndimi nuk i lejon shtetet të tërheqin njohjen e Kosovës Ministri i Jashtëm serb, Ivica Daçiq thotë se është e qartë se Perëndimi po bën preson në ato vende që po deklarojnë se
Didier Drogba shpjegon dështimin e skuadrave afrikane në Botëror Në 16 ekipet më të mira të botës, të kualifikuara në Botërorin e Rusisë, nuk ka asnjë skuadër afrikane. Disa skuadra
Sampaoli flet pas dështimit: Ndjej dhimbje për këtë humbje dhe për njerëzit argjentinas Trajneri i Argjentinës, Jorge Sampaoli, mori mbi vete të gjithë përgjegjësinë për këtë dështim në Rusi, dhe tha se ndjen
Spalleti pranon dështimin: Jemi të lodhur Luciano Spalletti ka pranuar zhgënjimin pas ndeshjes nga skuadra e tij duke thënë se lojtarët e Interit ishin të shqetës