999 rezultate për

deshtimi

Emery pranon dështimin në Premier: Tani radhën e ka Europa Trajneri Unai Emery ka pranuar se shanset që Arsenal të sigurojë një vend në Champions League sezonin e ardhshëm janë të
E pabesueshme! Lojtari i PSG shkruan dështimin me të madh në futboll (VIDEO) Pa dyshim lojtrai i PSG, Eric Maxim Choupo-Moting ka bërë një dështim që do të mbahet mend gjatë në historinë e futbolli
Ylli i Manchester United paguhet 500 mijë stërlina në javë, por pranon dështimin Sulmuesi kilian i Manchester United, Alexis Sanchez, është i vendosur të rikthehet sërish në fushë që këtë sezon pas dëm
O'Conell: Punësimet partiake po shkatërrojnë institucionet Ambasadori i Britanisë së Madhe në Kosovë, Ruairi O’Connell ka thënë se korrupsioni dhe nepotizmi janë dy problemet më s
Vendoset e ardhmja e Tuchel pas dështimit në Champions Eliminimi nga Champions League që në fazën e të tetave, për më tepër pasi fitoi takimin e parë në transfertë me rezultat
Erdhi për të fituar Champions-in me Juven, por Ronaldo rrezikon dështimin Cristiano Ronaldo u transferua me shumë bujë tek Juventusi në merkaton e verës së shkuar, teksa u ble për shifrën rekord
Gjuriç nxjerr dështimin e politikës së jashtme që drejtohet nga Pacolli Drejtori i të ashtuquajturës “Zyra për Kosovën” në qeverinë e Serbisë, Marko Gjuriq, ka reaguar pas deklarimeve të kryem
Di Maria tregon arsyen e dështimit te Manchester United Angel di Maria qëndroi te Manchester United vetëm një sezon në vitin 2014 20115 dukë shënuar vetëm 3 gola në 27 ndeshje,
Shkarkohet edhe një kryetar gjykate Komisioni i Pavarur i Kualifikimit ka vendosur shkarkimin e kryetarit të Gjykatës së Sarandës, Alltun Çela. Trupa gj
Modric: Nuk është rastësi, dështimi i Real Madrid ka një shpjegim Pas dështimit të radhës të Real Madrid në La Liga, ku u mposht në shtëpi me rezultatin 0-2 përballë Real Sociedad, fitue
Viti 2018 përfundon me dështimin e BE-së në Ballkanin Perëndimor Viti 2018 për Shqipërinë, Kosovën, Maqedoninë, Malin e Zi, Serbinë, Bosnje-Hercegovinën mund të quhet çdo gjë tjetër, po
Kelmendi godet Pacollin: Pas dështimit u fsheh prapa femrave Deputeti i Kuvendit të Kosovës nga radhët e Lidhjes Demokratike të Kosovës, Ramiz Kelmendi, ka komentuar dështimin e ven
Milani kthen sytë nga talenti i Sevilla-s me frikën e dështimit edhe në kampionat Milani synon Muriel-in në Janar. Humbja përball kompionëve të Greqis në Europa Lague i kushtoi eleminimin Milanit të Gat
Këshilltarja e Haradinajt ka një thirrje për popullin pas dështimit të vizave Albena Reshitaj, ish-ministrja e Ambientit dhe Planifikimit Hapësinorë dhe tani këshilltare e kryeministrit të vendit Ra
Kurti fajëson Pacollin dhe Thaçin për dështimin në Interpol Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti, ka reaguar pas dështimit të Kosovës që të pranohet në INTERPOL. Kurti tho
Edhe Labi i thotë disa fjalë pas dështimit në Interpol Deputeti i AKR’së, Labinot Tahiri është shumë aktiv me statuse që kanë të bëjnë me problemet aktuale në vend. Ai sot ka
Serbët e Veriut festojnë me flamuj për dështimin e Kosovës Mospranimi i Kosovës në INTPEROL duket se ka gëzuar serbët e veriut. Menjëherë pas votimit të dytë, kur u mor vesh se
Kërkohet dorëheqja e Qeverisë Haradinaj pas dështimit Deputetja e Lëvizjes Vetëvendosje, Fitore Pacolli ka reaguar pas dështimit të anëtarësimit të Kosovës në INTERPOL. Ajo k
Pas dështimit të qeverisë Haradinaj, reagon edhe Interpol Kosova ka dështuar për t’u anëtarësuar në INTERPOL, në të dyja raundet e votimit. Asambleja e Përgjithshme e INTERPOL
Ambasadori britanik nxjerr dështimin e Pacollit, a duhet të shkarkohet? Ndonëse Ministria e Punëve të Jashtëm po e mohon se ka tërheqje të njohjeve për shtetësinë e Kosovës, një gjë e tillë po