999 rezultate për

deshtimi

Kreu i OBSH-së: Bota në prag të një dështimi moral katastrofik Kreu i Organizatës Botërore të Shëndetësisë thotë se bota është “në prag të një dështimi moral katastrofik” për shpërnda
Ekspertja e shëndetësisë: Qeveria po fsheh realitetin në spitalet COVID-19 "Është e pandershmë që mjekët të përdoren si mburojë për të mbuluar dështimin e qeverisë me pandeminë..." Ekspertja e
Dështimi i Suarez, Juventusi gjen sulmuesin e ri Juventus ka kthyer vëmendjen te një objektiv tjetër pas komplikimeve për transferimin e Luis Suarezit nga Barcelona.
4 shenjat e horoskopit që nuk e pranojnë kurrë dështimin Edhe pse në jetë, ndonjëherë fiton e ndonjëherë humbet, jo të gjithë njerëzit e pranojnë humbjen dhe kanë sjellje nga më
Lefter Maliqi "tall" Ramën pas dështimit të mbledhjes së Këshillit: Hiqe maskën o ditëzi! Pas dështimit të mbledhjes së Këshillit Politik, ka reaguar deputeti i opozitës Lefter Maliqi ka sulmuar kryeministrin R
Manchester United kërkon shërbimet e "dështimit" të Barcelonës Skuadra e Ole Gunnar Solskjaer synon të përforcohet edhe më shumë gjatë merkatos së verës dhe në listën e dëshirave ka d
Setien ka shkaktuar edhe më shumë kaos te Barcelona, katalanasit po shkojnë drejt dështimit Katër vite pasi Barcelona kishte arritur të ndërtonte strategjinë me talentët, futbollin fantastik dhe filozofinë e thën
A do të dorëhiqen Thaçi dhe Veseli? Nurellari: Rastet të pakrahasueshme me Haradinajn, Specialja drejt dështimit "Një akt agresiv me prapavijë politike". Kështu i cilëson Adri Nurellari aktakuzat e Zyrës së Prokurorit Special në Ha
Xhaferraj: Një tjetër tender korruptiv, pastrimi i Durrësit është dështimi më i madh i Ramës (VIDEO) Kreu i Partisë Demokratike në Durrës, Ferdinand Xhaferaj ka reaguar lidhur me protestën e mbajtur në Manëz, ku banorët a
4 shenjat e horoskopit që nuk e pranojnë kurrë dështimin Edhe pse në jetë, ndonjëherë fiton e ndonjëherë humbet, jo të gjithë njerëzit e pranojnë humbjen dhe kanë sjellje nga më
Dështimi i Barcelonës pranon kalimin te Juventusi Sulmuesi i Barcelonës, Ousmane Dembele thuhet se dëshiron një transferim te Juventusi gjatë merkatos së verës. Bianco
Gjiknuri flet pas dështimit të marrëveshjes: Opozita shtoi kërkesa të reja Bashkëkryetari i Komisionit të Reformës Zgjedhore, Damian Gjiknuri pas mbarimit të mbledhjes së Këshillit Politik, dekla
4 shenjat e horoskopit që nuk e pranojnë kurrë dështimin Edhe pse në jetë, ndonjëherë fiton e ndonjëherë humbet, jo të gjithë njerëzit e pranojnë humbjen dhe kanë sjellje nga më
Sheikët drejt dështimit për blerjen e Newcastle, nisin bisedimet për të marrë klubin e njohur të Serie A Bisedimet mes sheikut nga Arabia Saudite, Muhamed bin Salman dhe Njukasëll kanë ngecur, teksa marrëveshja nuk është në r
"Lionel Messi fajtor për dështimin e Coutinhos" Më parë Rivaldo ka shprehur zhgënjimin për huazimin e Kutinjos te Bajerni, ndërsa tashmë braziliani ka ardhur me një dek
Milani akoma më pranë "dështimit" të Realit, gati oferta Sulmuesi i Real Madrid, Luka Jovic, duket gjithnjë e më pranë Milanit. Sipas "Sport Mediaset", ai ka qenë tifoz me ku
Milani hap "sytë" për sulmues, dështimi i Realit del në skenë Milani është në kërkim të një sulmuesi që të mbajë peshën e repartit të avancuar, nëse Zlatan Ibrahimovic vendos të mos
Plani A pranë dështimit, Barcelona ka një plan B në rast se dështon me Lautaron Luataro dihet tashmë që është objektivi kryesor i Barcelonës gjatë merkatos së verës, me katalanasit që po provojnë gjit
Koronavirusi, dështimi më i madh i shkencëtarëve në një gjeneratë Nga The Guardian Përgjigja globale ndaj Sars-CoV-2 është dështimi më i madh i politikës shkencore në gjeneratë. Sinja
Rama pranon "dështimin" e lejeve nga e-Albania dhe urdhëron policët: Jo gjoba! Gjatë një bashkëbisedimi, mes Ramës dhe qytetarëvë nëpërmjet rrjetit social Facebook, kryeministri sqaroi problemin më s