999 rezultate për

deshmojne

Ditët e Bale te Tottenham dëshmojnë rënien e madhe të uellsianit Me të kompletuar seancën e fundit stërvitore përpara duelit të Tottenhamit kundër Evertonit në Kupën FA, Gareth Bale pos
Statistikat dëshmojnë formën e dobët të Realit pa Ramosin Real Madridi dje ka pësuar humbje befasuese nga Levante. "Los Blancos" u mposhtën në shtëpi nga skuadra e Enis Bardhi
Serbia gati, i fton të gjithë që të dëshmojnë kundër UÇK-së Zyrtari i SPS-së, Zoran Angjelkoviç, ka ftuar serbët e Kosovës dhe të Serbisë që të dëshmojnë masivisht kundër Ushtrisë
Fizikanët dëshmojnë se udhëtimi në kohë është "matematikisht i mundshëm" Shkencëtarët në Australi pretendojnë të kenë provuar se udhëtimi në kohë është teorikisht i mundur pasi zgjidhet një par
Dita më e lumtur, por këto foto dëshmojnë momentet më të tmershme në dasma (FOTO LAJM) Ndodh ndonjëherë që dita më e lumtur e jetës të përfundojë si mos më keq. Të tilla janë edhe rastet e këtyre dasmave.
Pipero jep lajmin e mirë: Rritja e temperaturave ul transmetueshmërinë e virusit Mjeku Pëllumb Pipero deklaroi në “360gradë” në RTV Ora, se ka disa studime që dëshmojnë se rritja e temperaturave, ul t
Mos i besoni Instagramit, ndryshimet drastike që bën Fotoshopi (FOTO LAJM) Photoshop-i ua ka bërë më të lehtë jetën njerëzve që duan të jenë gjithmonë të bukur dhe në formë. Programi që përpu
Fotografitë që dëshmojnë se macet dhe qentë kanë marrëdhënie të veçantë (FOTO LAJM) Macet dhe qentë asnjëher nuk janë menduar si miqë të mirë. Mirëpo siç duket ky është paragjikim pasi që macet dhe qen
Behar dhe Safet Bajri dëshmojnë në seancë: Mos na mbani në burg pa të drejtë Vijon seanca te Krimet e Rënda për përcaktimin e masës së re të sigurisë për grupin “Bajri”, ndaj të cilëve u lëshuan në
8 arsye pse nuk i duhet besuar Fotoshopit (FOTO LAJM) Photoshop-i ua ka bërë më të lehtë jetën njerëzve që duan të jenë gjithmonë të bukur dhe në formë. Programi që përpu
Mos i besoni Instagramit, ndryshimet drastike që bën Fotoshopi (FOTO LAJM) Photoshop-i ua ka bërë më të lehtë jetën njerëzve që duan të jenë gjithmonë të bukur dhe në formë. Programi që përpu
Para dhe pas Fotoshopit, ndryshimet drastike të lënë pa fjalë (FOTO LAJM) Photoshop-i ua ka bërë më të lehtë jetën njerëzve që duan të jenë gjithmonë të bukur dhe në formë. Programi që përpu
"Çfarë i bëre mamit", fqinjët dëshmojnë detajet tronditëse nga masakra në Ballsh Dëshmi tronditëse vijnë pas ngjarjes së rëndë në Ballsh, ku një 34-vjeçar vrau me thikë bashkëshorten e tij 31 vjeçe dhe
Ishte i mbaruar! Qytetarët dëshmojnë tmerrin në Shkodër pas ekzekutimit mafioz Dy persona të maskuar me motor iu afruan Fatos Ferracakut dhe shokut të tij Fatmir Mehaj duke qëlluar në kokë Ferracakun
Përplasja ishte e tmerrshme, grekët dëshmojnë për vdekjen e të riut shqiptar dhe të dashurës polake (VIDEO) Një i ri shqiptar ka humbur jetën bashkë me partneren e tij në një aksident në qendër Athinës, raportuan mediat greke.
Koha për të mësuar të vërtetën, lojtarët e Skënderbeut dëshmojnë para UEFA-s Ditën e sotme Sabien Lilaj dhe Bakari Nimaga kanë dëshmuar në Komisionin e Apelit në UEFA. Bashkë me ta ka dëshmuar e
Këta janë dy futbollistët që do të dëshmojnë për Skënderbeun në UEFA Skënderbeu ka pak shpresa se Komisioni i Apelit në UEFA mund të ulë dënimin, por drejtuesit korçarë po përgatiten për nj
Tetë persona do të dëshmojnë për blerjen e Mercedesit Në Gjykatën Penale do të mbahet seancë gjyqësore për lëndën “Tenk” të Prokurorisë Speciale Publike. Në këtë seancë do të
Provat nga masat e veçanta hetimore, Zaev pohon se nuk dëshmojnë për ryshfet Për më shumë se dy orë në Gjykatën Penale të Shkupit, prapa dyerve të mbyllura u dëgjuan bisedat e përgjuara dhe u shqyr
Foto që dëshmojnë se Islanda është një mrekulli! (FOTO LAJM) Islanda njihet si vendi më i sigurt në botë. Dikush mund të mendojë se njerëzit atje jetojnë jetë të mërzitshme, por