999 rezultate për

deshmitari

Flet dëshmitari që pa ekzekutimin e Malkos: Kanë zbrazur dy karikatorë, të gjitha mbi makinë Kanë kaluar 6 ditë nga vrasja e Santiago Malkos, por policia nuk ka ende asnjë autor të arrestuar për ngjarjen. Një dësh
Dëshmitari tregon ngjarjen: Çfarë pashë ditën kur turistët u sulmuan nga Kokëdhima Sulmi ndaj turistëve spanjollë nga pronari i lokalit "Panorama" në Qeparo, tashmë ka marrë dhenë. Mihal Kokëdhima i a
Flet dëshmitari për zhdukjen e turisteve: Këtu i pashë dy vajzat, ishin mirë (FOTO LAJM) Dy turiste të huaja u raportua të jenë zhdukur ditën e djeshme në Alpet Shqiptare. Edhe pse kërkimet nga policia vijo
Dëshmitari tregon tmerrin në Vlorë: Nxorrën armët, bam e bum, qëlluan Arbenin Mbrëmjen e djeshme Vlora është tronditur nga breshëri plumbash, ku si pasojë mbetën 1 i vdekur dhe dy të plagosur. As
Dëshmitari i Bleona Matës: Jam një mashtrues dhe drogaxhi Mbrëmjen e djeshme emisioni 'Pa Gjurmë' risolli historinë e Belona Matës, ku mbërritën telefonata të shumta nga shqiptar
4 vjet nga "Lagja e Trimave": Dëshmitari thotë se luftuan kundër makinerisë ushtarako-policore Krisma armësh, frikë, ankth, paqartësi. Kështu u zgjuan qytetarët e Kumanovës para katër viteve, më 9 maj të vitit 2015.
Transportohen në të njëjtin automjet, vrasësi kërcënon dëshmitarin “E di ku e ke familjen dhe e di adresën”, ka kërcënuar sot i dënuari për vrasje, Bedri Krasniqi, dëshmitarin e mbrojtur
Astrit Bilali filmoi dëshmitarin e vrasjes së Ferracakut: I pashë me motor, hynë te rrugica (VIDEO) Një javë pas vrasjes së dy vëllezërve Bilali, Astrit dhe Brahim Bilali, publikohet videoja që Astriti kishte filmuar kom
Rrjedh dosja e prokurorisë, dëshmitari rrëfen si u vra Baçinozi Teksa Islam Mylkaj është vetëdorëzuar si personi që vrau me katër plumba ish-të përndjekurin Haxhi Baçinozi, prokuroria
Dëshmitari rrëfen si reaguan kur autobusi u përmbys para syve të tyre (VIDEO) Dëshmitari i cili ka qenë i pranishëm gjatë përmbysjes së autobusit në rrugën Shkup-Tetovë, në një deklaratë ka treguar
Rrëfimi trishtues i dëshmitarit: Si ndodhi aksidenti para syve të mi Pasqyrë e trashtë në vendin e ngjarjes ku sonte ndodhi aksidenti tragjik me rrokullisjen e autobusit. Ekipet e Ndihmë
Dëshmitari trondit me rrëfimet për eskobarin e drogës Një ish-truprojë e trafikuesit të madh të drogës, Joaquin “El Chapo” Guzman, ka thënë në një seancë gjyqësore në Nju Jor
Dëshmitari rrëfen ngjarjen që tronditi Kosovën: Kishte edhe bombë Një i ri që kishte pasur punë dje në një bankë në Istog është kthyer në ditë tmerri për të. Ai ka qenë dëshmitarë kur Ka
Prej një jave i zhdukur, dëshmitari tregon kur e pa për herë të fundit Mateon “Mateo Aga ishte këtu para se të humbte gjurmët. Ai u largua bashkë me një bashkëfshatarin e tij për në fshat”. Kësht
La në burg Shullazin, dëshmitari kërcënon Ervis Martinajn Ervis Martinaj mbeti i plagosur në qafë pas konfliktit në Ish-Bllok dhe tashmë dy muaj më pas, gjykata e Apelit ka vendo
Vetëm 200 euro, si blihen patentat në Kosovë Në gjykimin për kontrabandim me emigrantë, ku të akuzuar janë Muzafer Sejdiu (ndaj të cilit procedura penale është veçua
U hodhën nga dritarja se autobusi po binte në greminë! Dëshmitari rrëfen tmerrin në Qafë Thanë (FOTO LAJM) “Ishte tmerr. Janë hedhur nxënësit nga dritaret për të dalë se autobusi kishte ngelur gjysmë në rrugë e gjysmë në gremin
Përdhunohet murgesha, gjendet i vdekur dëshmitari i vetëm Një dëshmitar në gjyqin e një peshkopi indian të akuzuar për përdhunimin e një murgeshë, ka vdekur. Kjo ka nxitur një
I akuzuari kërkon nga dëshmitari të këndojë në gjyq Në gjykimin ndaj të akuzuarve për pjesëmarrje në organizatën “Syri i Popullit”, në mesin e shtatë personave të cilët sot
Dëshmitari: “Si e shpëtova McGregorin nga vdekja” Një ndër fansat që u futën në ringun ku dueloi McGregori dhe Khabibi ishte edhe irlandezi David Martin. Ai tha se u fut