999 rezultate për

deshmitaret

Aksidenti tragjik i Bryant, flasin dëshmitarët: Po fluturonte shumë ulët Dëshmitarët e përshkruajnë si tragjike momentin kur helikopteri më 9 persona në bord ku ndër to ishte edhe Kobe Bryant m
Digjet një makinë në Prishtinë (VIDEO) Një veturë është djegur disa çaste më parë në rrugën ‘Hajdar Dushi’ në Prishtinë. Në pamjet e Portalit.info shihet au
Nëna s*ks tresh në sy të vajzës 7 vjeçare, dëshmitarët habiten nga skena në plazh Dy burra dhe një grua kanë dhuruar shfaqje erotike në plazh, ku u zhveshën në sy të vajzës së mitur të gruas, vetëm 7 vj
Dëshmitarët: Si u rrëmbye minorenia në mes të Tiranës sapo zbriti nga furgoni Janë zbardhur dëshmitë e parë në lidhje me ngjarjen e rëndë në Tiranë ku dyshohet se është rrëmbyer një minorene. “M
Çfarë thonë dëshmitarët për ngjarjen që tronditi "Myslym Shyrin" Një ngjarje e rëndë tronditi sot zonën e "Myslym Shyrit", ku një person u qëllua në kokë me armë zjarri. Ngjarja ndod
Pamje nga ngjarja e rëndë ku shqiptari vrau ish-gruan dhe të dashurin (FOTO LAJM) Këto pamje tregojnë 43-vjeçarin shqiptar nga Kosova, pasi kreu një krim të dyfishtë në Gjermani. Ngjarja tronditi qyteti
Rasti Bytyçi: Dëshmitarët “kishin frikë” të paraqisnin prova kundër ish-komandantit të xhandarmërisë serbe “Dëshmitarët që kanë pasur njohuri për vrasjen e vëllezërve Bytyçi kanë qenë shumë të frikësuar për të ofruar dëshmi kun
Nëna dhe djali 8-vjeçar shtyhen pa arsye në shinat e trenit, ndërron jetë vogëlushi Një djalë tetëvjeçar është vrarë nga një tren pasi një “i huaj i veshur me të zeza” e shtyu atë dhe nënën e tij nga një
Dëshmitarët rrëfejnë djegien e Notre Dame Sot Katedralja e Notre Damit, është përfshirë nga flakët, duke e lënë të djegur pjesën më të madhe të saj. Një dëshmi
Nuk mbaronte breshëria, dëshmitarët tregojnë luftën me grabitësit Grabitja e djeshme spektakolare mori gjithë vëmendjen e publikut shqiptar ndërsa sot po dalin në dritë detaje të reja. N
Pamje të rënda! Një burrë i vë flakën vetes në mes të Beratiti (VIDEO) Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mesditën e sotme në qytetin e Beratit. Një burrë i identifikuar nga dëshmitarët në ven
Dëshmitarët shqiptarë rrëfejnë masakrat e kriminelëve serbë Sokol Morina kaloi një natë të gjatë dhe pa gjumë më 24 mars 1999, ditën kur NATO-ja filloi fushatën e saj të sulmeve aj
"Ndodhi shumë shpejt", flasin dëshmitarët e atentatit në Elbasan Një atentat tronditi mbrëmjen e sotme qytetin e Elbasanit. Avokati i njohur Ravik Gurra, 50 vjeç u vra në një lokal t
Dëshmitarët rrëfejnë tmerrin, si u ther fëmija shqiptar nga zviceriania Tragjedia që ka ndodhur dje në Basel të Zvicrës ka shokuar tërë vendin. Therja me thikë e 7 vjeçarit nga Kosova i cili j
Dëgjuam një zhurmë të çuditshme pastaj ra! Dëshmitarët rrëfejnë tragjedinë Avioni i "Ethiopian Airlines" që çdoi 157 persona drejt vdekjes duket se ka patur një problem teknik, gjë e cila shkakto
Gjithçka rreth aksidentit, çfarë thanë dëshmitarët Gjilani u trondit nga aksidenti që ndodhi dje pasdite në qendër të këtij qyteti. Një aksident trafiku, i cili po dyshohe
Gruevski : Nuk jam organizator i dhunës Vetëm pak minuta nga përfundimi i konferencës për shtyp të prokurorisë, nga Hungaria, nëpërmjet rrjetit social Facebook,
"Po zhdukën dëshmitarët e Tahirit!" Reagon Berisha Ish-kryeministri Berisha ka publikuar pak më parë mesazhin e një qytetari nga Vlora në lidhje me vrasjen e dy personave
Nuk është rastësi, kush po i vret dëshmitarët shqiptarë për vrasjen e Zafiropoulos? Duket se vrasja e Albert Bakos dy javë më parë, dhe vdekja e Bandiol Tushajt, një ditë më parë, po në burgun e Koridhalo
Sot dëgjohen dëshmitarët e fundit për dhunën në Kuvend Gjykimi për ngjarjet e 27 prillit të vitit të kaluar në Kuvend, sot vazhdon në Gjykatën Penale me dëgjimin e pesë dëshm