999 rezultate për

deshiruar

Një shqipe që lë për të dëshiruar Institucionet shtetërore në Maqedoni janë të papërgjegjshme kur bëhet fjalë për përdorimin e drejtë të gjuhës shqipe.
Top 11 të padëshiruarit e Premier League-s (FOTO LAJM) Janë futbollistë që kanë vite të tëra eksperience mbi supe, lojtarë që kanë ditur të nxjerrin nga situata të vështira ek
Sulmuesi godet gabim, por ndihmohet nga mbrojtësi (VIDEO) Jonathan Kodjia, sulmuesi i Caen në Francë, futet në zonë për te devijuar drejt portës kundërshtare një krosim të shokut
Tatuazhet e padëshiruar, njerëzit duan t'i fshijnë (FOTO-LAJM) Mania e bërjes së një tatuazhi, si kujtim i veçantë apo ide e rastit, po shoqërohet gjithnjë e më shumë me pendesë dhe d
BDI e padëshiruar në Sllupçan më 13 Gusht Derisa në opinion ende ekzistojnë dilema se cilët përfaqësues të BDI-së dhe institucioneve shtetërore do të përkulen më
Bayern, dy të padëshiruarit e Pep (FOTO LAJM) Pep Guardiola do të bëjë një "spastrim" tek Bayern Munchen menjëherë sapo të marrë drejtimin e klubit gjerman. Lajmin e
Koalicioni PS-LSI, Qosja: Një e padëshiruar e nevojshme Akademiku i njohur Rexhep Qosja e ka cilësuar një e Padëshiruar e nevojshme koalicionin parazgjedhor PS-LSI. Përmes një
Të paktën 75 mijë shqiptarë janë persona të padëshiruar për vendet e BE-së Drejtori i Kufirit dhe Migracionit, Pëllumb Nako, në një tryezë për lëvizjen e lirë, organizuar nga Instituti për Demokr
Si funksionon kërkimi në Google! Google ka lançuar një uebfaqe të re të premten, të quajtur “Si Funksionon Kërkimi,” që hedh një vështrim të procesit nga
Selimi: Situata e gjyqësorit, katastrofale Drejtoresha e shkollës së Magjistraturës Mariana Selimi ka ngritur shqetësimin për situatën në të cilën ndodhet sistemi
Program që heq lehtë objektet e padëshiruara në foto (VIDEO) Shpesh shumë foto nuk na hyjnë shumë në punë për shkak se në të janë fokusuar persona të cilët “prishin” imazhin. Sidomo
Sofia Vergara, femra më e dëshiruar e planetit Sofia Vergara është shpallur “Femra më e dëshiruar e botës” nga faqja AskMen.com. Protagonistja e "Modern Family" ka
5 makinat elektrike më të dëshiruara (FOTO LAJM) Makina elektrike janë bërë hit i vërtetë kohën e fundit. Ata shumë shpejt u bënë të parapëlqyerat e shumë personave. Sip
Twitter do ‘vetëvrasës’ mesazhet e padëshiruara “Duke nisur nga sot ne do ti japim vetes mundësinë për të reaguar duke ruajtur anonimatin për përdorues nga çdo vend”. K
LSI: Nga ana politike viti 2011 la për të dëshiruar Në analizën e zhvillimeve politike të ndodhura gjatë vitit 2011, LSI deklaron se ky vit la per të deshiruar. Gjatë një k
10 femrat më të dëshiruara nga meshkujt Revista “GQ”, ka përpiluar listën e femrave më të dëshiruara në botë për vitin 2011. Në në krye qëndrojnë Irina Shayk, K
5 meshkujt me të dëshiruar nga femrat italiane Dihet që arroganca femrave u pëlqen por që do arrinte deri në këtë masë nuk mund të besohej. Në Itali dy meshkujt më të
Masa më të forta ndaj krimit kompjuterik Vendet e Bashkimit Evropian kanë rënë dakord për sanksione më të forta ndaj personave që kryejnë sulme kibernetike si at
Konferenca ballaknike në Ohër, Kosova e padëshiruar Konferenca e pestë e shefave të shtatmadhorive të armatave nga vendet ballkanike ballkanike do të mbahet sot në Ohër ku
Borko i padëshiruar Zëvendëskryeministri Hajredin Kuçi do të presë zyrtarin serb Borko Stefanoviç të enjten në Zyrën e tij. Shefi i delegaci