999 rezultate për

deshironte

E pazakontë, futbollisti i Brugge nuk udhëton me ekipin pasi nuk u lejua të ulej aty ku dëshironte në autobus Futbollisti i Club Brugge, Emmanuel Dennis nuk ka udhëtuar fare për në Gjerman, ku skuadra e tij do të përballet me Dort
Depay e thotë hapur: Kush nuk do të dëshironte të transferohej te Barcelona Memphis Depay ka dërguar mesazh të qartë se me shumë dëshirë do të vishte fanellën e Barcelonës në të ardhmen. Sulmue
E ardhmja e Bale, flet agjenti: Jemi në kontakt me Tottenham Jonathan Barnett , agjenti i Gareth Bale , konfirmoi për BBC Radio Uells se po zhvillohen negociata me Tottenham për kth
Tjetër dështim te Barcelona, ylli Ajax-it pranë nënshkrimet me Man.United Vijojnë njëri pas tjetrit lajmet e këqija për Barcelonën. Në mes të trazirave të shkaktuara nga vendimi i Leo Messit për
Si dështoi transferimi i Sanchos te Real Madrid në vitin 2017? adon Sancho sot ka mundur të jetë lojtar i Real Madridit, nëse një marrëveshje nuk do të dështonte në vitin 2017. Yll
Ronaldo bënte gjëra që nuk dëshironte te United, ai i sfidonte trajnerët për ta mësuar më shumë Manchester Unitedi është dashur ta shndërronte Cristiano Ronaldon në një lojtar ekipor, në mënyrë që ta shfrytëzonte pot
Me bikini dhe joshëse, Luana Vjollca zbulon ku do dëshironte të karantinohej (FOTO LAJM) Emergjenca Covid-19 i ka mbyllur të gjithë në shtëpi, ndaj çdokush ka gjetur kohë të merret me veten, me personat e dash
Milani i thotë "JO" ofertës së Napolit për Rodriguez Milani e ka refuzuar ofertën e Milanit për mbrojtësin anësor, Ricardo Rodriguez. Me Theo Hernandez i cili po bën para
Dëshironte të kishte buzë të mëdha, 22-vjeçarja rrezikoi jetën nga fryrja (FOTO LAJM) Një vajzë e cila është shumë e njohur falë kanalit të saj në “Youtube”, ka zbuluar se si mbushja e buzëve për pak sa nuk
Djemtë amerikanë apo shqiptarë? Lei Kraja rrëfen me kë do preferonte të martohej (VIDEO) Lei Kraja është padyshim një nga prezantueset më të bukura të ekranit dhe ndër më të komentuarat në media. Ajo mori famë
Foto unike me kafshët shtëpiake për festa (FOTO LAJM) Marrja e një qeni për të pozuar për një foto shpesh mund të jetë një detyrë e ndërlikuar, e lëre më 17 të tillë njëherës
104 vjeçarja shkon në gjueti dhe qëllon një dre Një grua e moshuar ka shkuar për herë të parë në gjueti ku edhe ka arritur ta qëlloj një dre. Ajo po ashtu ishte pers
Zbulohet sekreti: Karteli i Pablo Escobarit dëshironte të likuidonte portierin legjendar të Paraguait (VIDEO) Përballja mes futbollistëve të Jose Luis Chilaver dhe Faustin Asprilla ishte tejet dramatike në mes të Paraguait dhe Kol
Zbulohen mesazhet e "Whatsapp", Sala nuk dëshironte transferimin te Cardiff Emiliano Sala vdiq tragjikisht derisa po udhëtonte nga Franca për në Britani pas transferimit të tij te Cardiff në Premi
Emery: Mbappe dëshironte largimin drejt Realit Ish-trajneri i Paris Saint-Germain, Unai Emery tha se Kylian Mbappe dëshironte të bashkohej me Real Madridin para se gji
Dëshironte ta ushqente beben vetëm me qumështin e gjirit por bëri gabimin fatal Jillian Johnson dhe burri i saj Jarrod, u gëzuan fort kur iu lindi djali i tyre, por shumë shpejt gëzimi u kthye në trag
Roma goditje dyshe, Sarri dhe Higuain rikthehen në Serinë A Gazeta italiane "Corriere di Torino" shkruan per të ardhmen e Gonzalo Higuain, i cili nuk është më më në planet e Juvent
Tifozja superseksi e Interit: Ronaldo nuk është në shijet e mia (FOTO LAJM) Të shumta janë modelet të cilat në intervistat e tyre shprehin dëshirën për të qenë partneret e yllit portugez, Cristian
Fabregas: Arsyeja që u transferova te Monaco ishte Henry I sapo transferuar te Monaco, Cesc Fabregas ndihet i vetëmuar për shkarkimin e Thierry Henry nga klubi i principatës.
Mendes zbulon prapaskenat, CR7 dëshironte Juventusin një vit më parë Transferimi i Cristiano Ronaldos te Juventusi verën që lamë pas bëri shumë bujë aq sa edhe sot flitet për të. Kjo për fa