999 rezultate për

deshiron

Pas puthjeve të zjarrta, dorëzohet Andi: Dua të jem vetëm për Jasminën! (VIDEO) Në programin “Përputhen” u transmetua takimi i radhës mes protagonistëve. Andi dhe Jasmina kishin takimin e tyre prej
Ish-presidenti: Real Madrid dëshiron të nënshkruajë me Salah Ish presidenti i Real Madridit, Ramon Calderon thotë se gjiganti spanjoll dëshiron të nënshkruajë me sulmuesin e Liverpo
PSG kërkon shërbimet e Dybala, ofron këtë lojtar në shkëmbim Paulo Dybala nuk ka rinovuar ende me Juventusin dhe largimi në fund të sezonit duke gjithnjë e më i mundshëm. Një nga
I riu qëllon për vdekje të dashurën shtatzënë: Fëmija s'është i joti! (FOTO LAJM) Një i ri qëlloi për vdekje të dashurën e tij shtatzënë pasi kjo e fundit i tha që dëshironte që fëmija të mos ishte i ti
Kushti i çuditshëm i Alabas për klubet që dëshirojnë transferimin e tij David Alaba është një nga lojtarët më të kërkuar momentalisht në futbollin europian. Lojtari i Kombëtares së Austrisë
I mbaron kontrata 2023, Man.City dëshiron të "blindojë" De Bruynen Kevin De Bruyne është në qendër të projektit të Manchester City dhe pavarësisht kontratës që i skadon në vitin 2023, dre
Arteta dëshiron ta mbajë në skuadër, Reali kërkon 80 milion euro për Odegaard Mikel Arteta duket se ka gjetur fantazistin e munguar në skuadër teksa Martin Odegaard po impresionon në këto javë me to
Ekperti i merkatos "tremb" tifozat kuqezi: Milani e ka të vështirë rinovimin me Donnarumman Milani prej disa muajsh është duke punuar për të rinovuar kontratën me gardianin e portës, Gianluigi Donnarumma. Ital
Liverpooli dëshiron shërbimet e yllit të Sevillas, ofron Minaminon në shkëmbim Liverpool është duke përgatitur një ofertë ku përfshihet sulmuesi Takumi Minamino për të nënshkruar me Lucas Ocampos, lo
Pas takimit me Rinianin, Arbri thumbon keq Anën në rrjet (FOTO LAJM) Njw puntatë më parë u transmetua takimi i Anës dhe Rinianit. Dyshja u shfaqën shumë të afërt me njëri-tjetrin, aq sa i b
E ardhmja e Ibrahimovic e papërcaktuar, klubi dëshiron të qëndrojë Drejtuesit e Milanit kanë shfaqur hapur dëshirën për të bashkëpunuar edhe sezonin tjetër me Zlatan Ibrahimovic. 41
Surprizon Shqipja, pse dëshiron të kthehet në "Përputhen" (VIDEO) Shqipe Hysenaj është konkurrentja e parë e cila u pezullua nga emisioni “Për’puthen” dhe largimi i saj bëri bujë të madh
Kontrata e Messit, Koeman: Dikush dëshiron ta lëndojë atë Lionel Messi është bërë protagonist i lajmeve ditën e djeshme pas një publikimi nga gazeta "El Mundo". Sipas një arti
Kroos dëshiron të fitojë këtë trofe me Realin këtë sezon Toni Kroos është dëshmi se fituesit nuk lodhen duke fituar, kjo pasi ai veçse ka në koleksionin e tij katër Liga të Kamp
Lautaro ndërron mendje, dëshiron rinovimin me Interin Sulmuesi i Interit, Lautaro Martinez ka pranuar t’i zbres kërkesat për pagë në mënyrë që të rinovojë me klubin. Repre
HOROSKOPI/ Do dëshironi qe dita te mos mbaroje kurrë, shenja e lumtur për sot Dashi Kjo ditë e mërkurë do të jetë e mbushur plot dyshime. Ju jeni në një situatë ku nuk po gjeni zgjidhje për di
Koeman: Messi dëshiron të luajë çdo ndeshje Trajneri i Barcelonës, Ronald Koeman ka folur lidhur me situatën e sulmuesit Lionel Messi. Argjentinasi mungoi në dy
Boateng drejt largimit, Muller dëshiron që ai të qëndrojë te Bayerni Sulmuesi i Bayern Munchen, Thomas Muller, ka shprehur dëshirën e tij që mbrojtësi, Jerome Boateng të qëndrojë tek "Bavar
Roma dëshiron sulmuesin e Realit në shkëmbim me Dzekon Edin Dzeko si duket i ka ditët e numruara në Romë, e gjitha kjo filloi pas një zënke me trajnerin, Paulo Fonseca. Sip
E pranon edhe Solskjaer: Van de Beek është i palumtur te Unitedi Trajneri Ole Gunnar Solskjaer ka pranuar se mesfushori Donny van de Beek nuk është i lumtur te Manchester Unitedi. Ho