999 rezultate për

deshiren

Mesfushori United zbulon dëshirën për të ardhmen Mesfushori spanjoll Juan Mata, duke folur për të përditshmen "El Mundo Deportivo", ka rrëfyer të ardhmen e tij. Lojtarit
Presidenti i Atleticos: Do të doja që Barcelona të fitonte Championsin në stadiumin tone Presidenti i Atletico Madrid, Enrico Cerezo, ka bërë të ditur dëshirën e tij për sa i përket Ligës së Kampionëve. Kuj
Vesh 260 bluza për ti plotësuar dëshirën djalin (VIDEO) Baballarët janë në gjendje të bëjnë edhe të paimagjinueshmen nëse fëmija i tij ia kërkon. Këtë e dëshmon edhe sakrifi
PSD: Nuk e rrëzojmë Haradinajn për dëshirën e Listës Serbe Shefi i grupit të deputetëve të Partisë Socialdemokrate, Dardan Sejdiu, ka deklaruar se kjo parti nuk ka vota për të bas
Manchester United i prish punë Interit, futet në garë për Rakitic Pasi dështoi verën e kaluar për të transferuar Luka Modric, tashmë Interi mund të përballet edhe me shumë vështirësi në
Mourinho tregon hapur dëshirën për karrierën e tij Jose Mourinho, pavarësisht të gjitha kritikave për është konsideruar si një nga trajnerët më të mirë në botë. Portug
Prekëse, ja si bija ia plotëson dëshirën nënës të sëmurë me kancer (FOTO LAJM) Dëshirat e prindërve për fëmijët e tyre janë të pafundme, por ajo më e madhja është që t’i shohin të lumtur në krah të p
Alketa Vejsiu nga Alpet e ftohta shpreh dëshirën e madhe: Dua të bëj një film! Si një pjesë e madhe e personazheve publikë, Alketa ka vendosur ta nisë vitin e ri me disa ditë pushimi pranë njerëzve m
Dollia shkoi huq, Rama nuk plotëson dëshirën e Majkos për të hequr kufirin me Kosovën Nga Ervin Shkulaku Ministri i Diasporës Pandeli Majo ka një dëshirë të mocme që siç duket Edi Rama nuk ka për
Rozana Radi tregon dëshirën e e saj të festave: Dua të bëhem nënë Rozana Radi asnjëherë nuk flet për jetën e saj private. Para kësaj, Bora Zemani e pyeti këngëtaren se për çfarë i lut
Humbisni dëshirën për të bërë dashuri që në vitet e para të martesës? Mësoni arsyen Ambiciet e mëdha në punë dhe obligimet e shumta, kanë bërë që njerëzit ta përjetojnë krizën e moshës së mesme që në të t
Çfarë do të bënte Eni Çobani nëse nuk do të ishte juriste? Ajo tregon dëshirën Eni Çobani me rolin e ndërmjetëses te "Shihemi në Gjyq" është kthyer në një personazh shumë të dashur nga publiku. E
Është i huazuar në Spanjë, belgu shpreh dëshirën për të qëndruar në Angli Sulmuesi belg, Michy Batshuayi ka thënë se ai ka tërdhme në Chelsea edhe pse luan te Valencia. "Jo unë nuk jam duke k
“Do të doja të shihja detin për herë të fundit”. Ambulanca ndalon në plazh Ambulanca ndalon në plazh për të përmbushur dëshirën e fundit të një të moshuari. “Do të doja të shihja detin për her
Makina shpërthen në flakë, djali bën gjestin që habit kalimtarët (VIDEO) Një makinë ka shpërthyer në flake në mes të rrugës, duke shkaktuar panik te shumë kalimtarë. Ama të tjerë mesa duket
Ushqeheni pa pushim? Ja disa nga mënyrat si mund të kontrolloni urinë Me ushqimet e duhura ju do të ndiheni të ngopur, ndërsa formën tuaj fizike do ta arrini pa shumë stres. Uria e madhe
Dibra gati të presë "heroin" Gjetan Keta dhe të madhin Mike Tyson (VIDEO) Gjetan Keta do të rikthehet të boksojë në atdhe dhe do ta bëjë në Dibër të Madhe. Pasi triumfoi përballë kolumbianit Cac
Foto sa për 1 mijë fjalë: Babai marton bijën në prag të vdekjes Një baba e plotësoi dëshirën e tij të fundit, pak ditë para se të vdiste. Pedro Villarin, 65 vjeç nga Filipinet, që v
U transferua nga Milani te PSG pa dëshirën e tij por lojtari mohon rikthimin Futbollisti brazilian që luan në qendërmbrojtjen e Paris Saint-Germainit, Thiago Silva së fundmi është shprehur për " Ga
Nga Milani te PSG pa dëshirën e tij, lojtari vijon të mbështes "kuq e zinjtë" Futbollisti brazilian që luan në qendërmbrojtjen e Paris Saint-Germainit, Thiago Silva së fundmi është shprehur për " Ga