999 rezultate për

deshire

Për këtë ditëlindje ka vetëm një dëshirë, mësoni sa vjeç bën Aurela Gaçe (FOTO LAJM) Ditën e sotme këngëtarja shumë e dashur për publikun Aurela Gaçe feston ditëlindjen. Aurela mbush 45 vjeç dhe në këtë
Aubamayang transformon Ferrarin e tij super luksoz (VIDEO) Pierre Emerikue Aubamayang njihet si një adhurues i çmendur i makinave si dhe një koleksionist i tyre. Së fundmi sulm
"Nora më fal", këngëtarja shqiptare shpreh publikisht dëshirën për një natë me Robertin (VIDEO) Në fund të muajit gusht, Robert Berisha njoftoi ndarjen nga partnerja e tij, Nora Istrefi, me të cilën ka një vajzë të q
Tërmeti, gjithkush e ka një dëshirë! Nga Lutfi Dervishi Të banosh në katin e 12 nuk përjeton frikë nga tërmeti. Eshtë diçka përtej frikës dhe ankthit
Ronaldo larg Juventusit, pritet rikthimi në Angli Cristiano Ronaldo edhe pse në moshën 34-vjeçare, ka përsëri dëshirën për të pasur sukses dhe për të fituar gjithçka.
Conte: Me Icardin kemi bërë çdo gjë në mënyrë korrekte, Sanchez ka shumë dëshirë Në konferencën për shtyp para transfertës së nesërme ndaj Caljarit, tekniku Antonio Konte nuk mund t’i shmangej pyetjeve
Nuk u ambjentua te Juventus, dy klube të mëdha synojnë Emre Can E ardhmja e mesfushorit gjerman Emre Can nuk mund të jetë me Juventus raporton Gazzetta dello Sport. Barcelona dhe PS
Edhe forma e gishtave të këmbës tregon shumë për personalitetin tënd Askush nuk ka shumë dëshirë të flasë për këmbët apo gishtat e këmbës, megjithatë forma e tyre mund të tregojë shumë për
Perez del kundër dëshirës së Zidane, vendos vetë për James Rodriguezin Real Madrid ka ndryshuar mendje dhe ka vendosur të mos e shes James Rodriguezin. Sulmuesi kolumbian ishte në huazim t
Akullore e shtëpisë me fruta dhe çokollatë Sigurisht, e kemi fjalën për akulloren që mund të bëni në shtëpi! Mos t’iu duket mision i pamundur, nuk është aq e vësht
"Edhe unë dua fëmijë", Ledri Vula shpreh dëshirën për tu bërë baba (FOTO LAJM) Para pak javësh, Ledri ka shprehur dëshirën për t’u bërë baba se kërkon të dijë se si është ndjenja e të qenurit prind.
Në grumbullim kundër dëshirës, Pogba shfaqet i nervozuar me shokun e skuadrës (VIDEO) Pol Pogba po kalon një moment të vështirë me Mançester Junajtid. Mesfushori francez ka shprehur hapur dëshirën për t’u l
Klea Huta i kërkon falje publikisht Elgitit, kështu i do fëmijët (FOTO LAJM) Prej kohësh në internet kemi parë të qarkullojnë foto ose video me një nga filtrat më të rinj të ‘Snapchat’ ku persona t
Hani këto ushqime dhe kthehuni në një "bishë" në shtrat Shumë nga ne do ballafaqohemi me rënie të dëshirës seksuale në ndonjë moment të caktuar jetësor. Megjithatë, për ta p
LSDM i bën thirrje Gruevskit të hyjë me dëshirë në burg LSDM i ka bërë thirrje Nikolla Gruevskit që të kthehet në vend dhe personalisht të deponojë në Kuvend dorëheqjen e tij n
Befason Voltana Ademi: Kam dëshirë dhe unë të gjuaj me molotov (VIDEO) Kryetarja e Bashkisë së Shkodrës Voltana Ademi ka bërë një deklaratë të fortë në TV Abcnews. Ademi konfirmon se ajo
Lopetegui shpreh dëshirën për të drejtuar Chelsea Ish-trajneri i Real Madridit, Julen Lopetegui, dëshiron ta marrë drejtimin e skuadrës së Chelseat, nëse Maurizio Sarrit
Zgjidhni një peshk dhe zbuloni fatin tuaj Çdo person ka shumë ëndrra dhe dëshira. Të gjithë ne, në një mënyrë apo tjetër përpiqemi t’i bëjmë realitet. Imagjinoni
De Ligt shpreh dëshirën për të veshur fanellën e Barcelonës Barcelona po avancon bisedimet kapitenin e Ajax-it Mathijs De Ligt. Me udhëtimin në Holandë të premten e kaluar n
Shevchenko zbulon dëshirën e madhe: Një ditë do të doja të stërvitja Milanin "Unë te Milan, kam një punë, në stolin e ekipit kombëtar, edhe nëse Milan është pjesë e jetës sime, por tani jam i zënë