999 rezultate për

deshira

Në vitin 2021 të mos ketë më Covid-19! Dëshira më e madhe e qytetarëve është të ketë më shumë shëndet (VIDEO) Të ketë shumë shëndet, kurse problemet që i solli koronavirusi të mbesin në vitin që e lamë pas. T’i harrojmë të gjitha
Merrni shembull nga Adrola, dëshira e madhe që realizoi në 2020 (FOTO LAJM) Adrola Dushi është ndër modelet më të pëlqyera në Shqipëri. Ajo është shumë aktive në rrjete sociale ku i pëlqen të jetë
Është dëshira e madhe e Pirlos, Juventusi në sulm për yllin e Sassuolos Drejtuesit e Juventusit kanë filluar negociatat për transferimin e mesfushorit të Sassuolo, Manuel Locatelli, raporton T
Sikur të ndiente fundin: Dëshira e Maradonës që i shprehu shokut, familja nuk ia plotësoi Sikur të ndiente fundin e parakohshëm, Maradona ka diskutuar me miqtë vetëm pak ditë përpara tragjedisë që i ndodhi gjit
Me zemër të madhe, ja dëshira e fundit e Maradonnas të cilën e zbuloi pak para se të vdiste Vdiç në moshën 60 vjeçare pas disa problemeve të njëpasnjëshme shëndetësore, por Diego Armando Maradona padyshim se do t
Revolucioni Portokalli: Dita e lirisë dhe dinjitetit, dëshira për të kërkuar të drejtën e fjalës Nga Marina Kerceli: Revolucioni portokalli ose i ashtuquajturi" revolucioni me ngjyra", nuk ishte gjë tjetër
Allegri refuzon PSG-në, cili është synimi i tij Massimiliano Allegri vazhdon të mbetet një trajner i lirë edhe pse ka shumë oferta në drejtim të tij. Së fundmi ka qe
Dëshirat e Renaldit nga shtrati i Pediatrisë: Më ka marrë malli për shtëpinë Në një rrëfim zemre për emisionin “Shqiptarët për shqiptarët” Renaldi është mërzitur ne spital e ka marrë malli për shtë
Pandev i entuziazmuar para ndeshjes me Kosovën: Shansi im i fundit, po digjemi nga dëshira për të fituar Kapiteni i Maqedonisë së Veriut, Goran Pandev ka qenë në konferencë për shtyp para sfidës me Kosovën, që zhvillohet nesë
Koeman-it i plotësohet dëshira, mbrojtësi pritet të nënshkruaj me katalanasit së shpejti Vetëm nënshkrimi mungon, pasi Sergino Dest tashmë është një lojtar i Barcelonës. Sipas asaj që raportohet nga Rac 1,
Plotësohet dëshira e Contes, Interi arrin marrëveshjen me Vidal Inter thuhet se ka arritur një marrëveshje me Arturo Vidal, i cili aktualisht po punon për të liruar veten nga marrëvesh
Partneri perfekt, Kivanç Tatlitug shpenzon 1 milion euro për dëshirat e bashkëshortes (FOTO LAJM) Kivanç Tatlitug është jo vetëm një nga aktorët turk më simpatik, më të suksesshëm e të talentuar, por edhe ndër më të pa
Plotësohet dëshira e Gattusos, Napoli bën blerjen më të shtrenjtë në histori Sulmuesi nigerian Victor Osimhen është blerja e parë e verës për skuadrën e Napolit dhe njëkohësisht më e shtrenjta në h
Sulmuesi i Napolit në listën e dëshirave të Simeones Diego Costa do të largohet dhe Alvaro Morata nuk është një shënues i rregullt, gjë që ka shtyrë Simeonen të mendojë për
Plotësohet dëshira e Mourinhos, "spurs" rinovojnë me dy futbollistë Jose Mourinho merr një lajm të mirë. Tottenham është një nga klubet e Premier League që ka më shumë futbollistë në skade
Koha kur femrat kërkojnë më shpesh seks Thonë se femrat janë nga Venera kurse meshkujt nga Marsi – por një anketë e re për seks sugjeron se dëshira për seks dal
Gazetarja tregon si Eni Vasili e la jashtë studios: Duhet t’ja plotësojë dëshirat kryeministrit Gazetarja investigative Fatjona Mejdini, ka qenë e ftuar mbrëmjen e djeshme për në pjesën e dytë të emisionit OPEN, por
Rabiot mund të jetë përsëri nën urdhërat e Ancelottit Adrien Rabiot duket gjithnjë e më pranë një kalimi në Premier League, ku e pret Evertoni. Francezi, i cili nuk ka kal
Dëshira e madhe Romës drejt realizimit, afër marrëveshjes për Smalling Qendërmbrojtësi anglez, Chris Smalling, kaloi këtë sezon si i huazuar te Roma, ku fitoi një simpati të madhe të bordit d
Zhegrova: Dëshira ime është që të vazhdoj me Baselin Edon Zhegrova ka shprehur dëshirën e tij që të vazhdojë me Baselin. Klubi zviceran nuk e ka shfrytëzuar të drejtën e