999 rezultate për

desh

Reali në krizë, humbet sërish dhe shkon në 3 ndeshje radhazi pa fitore (VIDEO) Real Madrid ka humbur 1-2 ndaj Alavesit në shtëpi. Miqtë kaluan në epërsi pas vetëm pesë minutash lojë me golin e shë
Fati dhe VAR ndihmojnë Brighton të marrë 1 pikë ndaj Liverpoolit (VIDEO) Brighton ka marrë një pikë shumë të vlefshme përballë Liverpool, duke barazuar 1:1, me vendasit që golin e shënuan në ko
Rama: I uroj festën Thaçit dhe bashkëluftëtarëve të tij që sot nuk gjenden në shtëpi Pas mbajtjes në Vlorë të ceremonisë së ngritjes së flamurit, ku presidenti i Republikës, kryeministri dhe kreu i Kuvendi
Skuadra e njohur gjermane në krizë, 24 ndeshje pa fitore në Bundesligë Skuadra e madhe gjermane, Schalke 04 është në krizë të rezultateve. Ata nuk kanë shënuar fitore në 24 ndeshjet e fund
Është dëshira e madhe e Pirlos, Juventusi në sulm për yllin e Sassuolos Drejtuesit e Juventusit kanë filluar negociatat për transferimin e mesfushorit të Sassuolo, Manuel Locatelli, raporton T
Meta: 108 vite mjaftueshëm për të dëshmuar pjekurinë e një shteti modern Presidenti i Republikës Ilir Meta ka uruar ditën e Flamurit dhe ditën e Pavarësisë së Shqipërisë. Meta përmes një pos
Sikur të ndiente fundin: Dëshira e Maradonës që i shprehu shokut, familja nuk ia plotësoi Sikur të ndiente fundin e parakohshëm, Maradona ka diskutuar me miqtë vetëm pak ditë përpara tragjedisë që i ndodhi gjit
Me zemër të madhe, ja dëshira e fundit e Maradonnas të cilën e zbuloi pak para se të vdiste Vdiç në moshën 60 vjeçare pas disa problemeve të njëpasnjëshme shëndetësore, por Diego Armando Maradona padyshim se do t
Pa maska dhe në kundërshtim me masat anti-Covid, gjobiten qindra qytetarë Policia ka vijuar ndëshkimin e qytetarëve të cilët kanë thyer masat anti-Covid. Si rezultat i kontrolleve, gjatë 24 o
I dështoi atentati ndaj "korçarit", dy persona arrestohen dhe një shpallet në kërkim Një atentat i dështuar ka prishur qetësinë në qytetin e Elbasanit ditën e djeshme. Për këtë rast dy persona kanë përf
Respekt për Maradonën, ndeshjet e Champions filluan me një minutë heshtje Ndeshjet e Ligës së Kampionëve sonte filluan me nderimin e të ndjerit, Diego Maradona. Në këtë mënyrë, klubet më të m
Revolucioni Portokalli: Dita e lirisë dhe dinjitetit, dëshira për të kërkuar të drejtën e fjalës Nga Marina Kerceli: Revolucioni portokalli ose i ashtuquajturi" revolucioni me ngjyra", nuk ishte gjë tjetër
Stadiumi i Napolit do të ndryshoj emrin në "San Paolo Maradona"? Një lajm i rëndë tronditi botën e sportit, por jo vetëm. Legjenda e futbollit Diego Armando Maradona vdiq këtë të mërkur
Këto janë fjalët e Maradonës në intervistën e fundit, kishte një dëshirë të madhe Diego Armando Maradona ka ndërruar jetë pas një arresti kardiak, në shtëpinë e tij në Argjentinë. Për shumë argjentin
Shqiptarët nuk binden, vetëm sot mbi 500 të ndëshkuar për mosmbajtje të maskës 537 persona janë ndëshkuar me masë administrative 3.000 lekë, pasi që u konstatuan duke lëvizur pa maskat mbrojtëse.
Superiorja minutë pas minute, rezultatet në tre ndeshjet e para Superiorja vijon garimin, teksa prej orës 13:45 kanë nisur tre përballjet e para të javës së katërt. Në “Selman Stërmasi
I njohur ndryshe si "korçari", kush ishte shenjestra e atentatit të dështuar në Elbasan Një atentat i dështuar ka prishur qetësinë në qytetin e Elbasanit ditën e sotme. Policia deri tani ka shoqëruar dhjet
Mjekja shqiptare: Karantina rriti dëshirën për të zmadhuar gjoksin tek femrat shqiptare Klinikat e kirurgjisë plastike dhe estetike duket se nuk e njohin krizën e shkaktuar për shkak të pandemisë. Mjekja
Super Uzuniiiiiii, ndëshkon Juventusin (VIDEO) Myrto Uzuni i ka realizuar Juventusit në Torino. Përballja ndaj ndaj Ferencvaros hapet keq për skuadrën e Andrea Pir
Duro i nervozuar pas ndeshjes, "thumbon" Dritën: Më mirë është të fitoj me djersë (VIDEO) Trajneri i Feronikelit, Klodian Duro, nuk është ndarë aspak i kënaqur me referimin në ndeshjen kundër Dritës. Ai pas