999 rezultate për

deschamps

Deschamps mendon se kthimi i Benzema nuk do ti bënte mirë Francës Mungesa e Karim Benzemës nga ekipi kombëtar i Francës është sërish në qendër të vëmendjes në mediat franceze. Në një dok
I dha besim, Mbappe: Do të vdisja për Deschamps Kylian Mbappe thotë se besimi që atij ia ka dhënë Didier Deschamps vlen sa paratë e gjithë botës, përderisa foli për mar
Dechamps konfirmon transferimin e Mendy te Reali i Madridit Trajneri i kombëtares së Francës, Didier Deschamps në konferencë për media ka konfirmuar që futbollisti, Ferland Mendy d
Deschamps te Juventusi? Përgjigjet francezi Didier Deschamps nuk do të jete pasuesi i Allegrit në stolin e Juventusit. Ai ka deklaruar se do të vazhdojë të drejtoje
Mediat italiane: CR7 zgjedh trajnerin e ri të Juventusit Cristiano Ronaldo i ka propozuar Juventusit emrin e zëvendësuesit të Massimiliano Allegrit. Sipas ‘La Gazzetta dello
Didier Deschamps është favorit për stolin e Juventusit Sipas të përditshmes italiane, Tuttosport, Didier Deschamps dëshiron ta përfundojë punën që e kishte lënë në gjysmë në v
Allegri e mbyll me Juventusin, në fund të sezonit vjen një francez Massimiliano Allegri ka vendosur të largohet nga Juventus këtë verë. Është Pierpaolo Marino, ish-drejtor sportiv i Na
Dechamps: Griezman i nënvlerësuar në Francë? Po sigurisht ! Trajneri i Francës, Didier Deschamps, gjatë konferencës për mediat të dhënë me rastin e grumbullimit të ekipit kombëtar
Didier Deschamps ideja më e re për stolin e Juventusit E ardhmja e Allegrit në stolin e Juventusit është ende e pasigurt dhe, përveç thashethemeve rreth Zidane dhe Guardiolës
Deschamps shpallet trajneri më i mirë për vitin 2018 (FOTO LAJM) Çdo vit "Globe Soccer Awards" shpërndan çmimet për vitin e kalur. Francezi, Didier Deschamps është shpallur trajneri
Ylli Manchester City-t akuzon Deschamps: Pse nuk më grumbullon me Francën Aymeric Laporte sulmon trajnerin e Francës, Didier Deschamps, duke e akuzuar se nuk e grumbullon me kombëtaren për arsye
​Griezmann: Dua që Zidane të bëhet trajneri i Francës Sulmuesi francez i Atletico Madridit, Antoine Griezmann, ka shprehur dëshirën për ta parë ish-trajnerin e Real Madridit,
Barcelona kërcënon yllin e skuadrës: Ndrysho, ose nuk do të luash! Ousmane Dembélé është një nga lojtarët më të mirë të Barcelonës, por pavarësisht kësaj ai së fundmi është vënë në qendër
Lojtarët nuk pajtohen mes vete, Deschamps aplikon sistemin Var në stërvitje (VIDEO) Kur tashme sistemi Var është aprovuar pothuajse në cdo ligë futbolli, dicka e pazakontë ka ndodhur në stërvitjen e Kombë
Deschamps: Dembele duhet të jetë shumë i vëmendshëm Didier Deschamps ia ka tërhequr vërejtjen Ousmane Dembeles që ai duhet të përmirësojë punën e tij nëse dëshiron që të je
Koscielnys tërhiqet nga kombëtarja, shkak Deschamps Trajneri i kombëtares së Francës, Didier Deschamps ka mbetur i habitur për sjelljen e Laurent Koscielny. Ky i fundit inf
Deschamps tregon problemin e Francës Trajneri i Francës, Didier Deschamps nuk u shpreh u revoltuar pas barazimit të mbrëmshëm ndaj Islandës 2-2. Ndër të tjer
Deschamps dërgon Pogba te Juventus Trajneri i kombëtares së Francës, Didier Deschamps është optimist për një kalim të Pogba te skuadra e Juventusit megjith
Deschamps ngre në “qiell” Mbappe Trajneri i Francës, Didier Deschamps ka vetëm fjalë të mira për yllin i Paris Saint Germain, Kylian Mbappe. 19 vjeçari s
Deschamps publikon listën e lojtarëve për Ligën e Kombeve Trajneri i Kombëtares së Francës, Didier Deschamps ka bërë publike listën e lojtarëve për ndeshjet kundër Gjermanisë dhe