999 rezultate për

desara

Propozim live në emisionin shqiptar, surpriza më e bukur e Shën Valentinit (VIDEO) Puntata e djeshme e emisionit "Dilema Deal or no Deal" në Top Channel ishte më e veçanta, kjo sepse në studio u bë një p
"Të dashur miliarder, do zgjidhja djalin e tij!" Agnesa reagon për lidhjen me biznesmenin (FOTO LAJM) Agnesa Vuthaj ka reaguar për herë të parë për lidhjen e përflur sot në media me biznesmenin indian, Chetaan Sandesara.
Zbulohet lidhja e Agnesa Vuthajt me biznesmenin indian të shpallur në kërkim (VIDEO) Ish-missi, Agnesa Vuthaj, vetëm pak kohë më parë deklaroi gjatë një interviste se është single dhe dëshiron që partneri
Gjykata e Tiranës vendos masën “ arrest shtëpie” për indianin Hitesh Patel I arrestuar rreth një muaj më parë, Hitesh Patel, ndodhet në ruajtje nga Policia në banesën e tij në Tiranë, ndërkohë q
"Kemi punësuar 15 mijë persona", reagojnë dy vëllezrit indian të akuzuar për mashtrim Të vënë në qendër të vëmendjes pasi akuzohen për një skemë mashtrimi që kap shifrat e afro 1 miliardë dollarëve, Grupi ‘
Misteri i dy kunetërve të indianit, zbardhet shkaku pse nuk u arrestuan në Rinas Në të njëjtën ditë që indiani, Patel, i akuzuar për pastrim parash u arrestua në Rinas në tentativë për tu arratisur, ba
Komike: Gent Caka thotë se i heq detyrën një personi në kërkim ndërkombëtar Ministria e Jashtme e Shqipërisë ka reaguar zyrtarisht pas shpërthimit të skandalit të vëllezërve Sandesara, të cilët ar
Arrestimi në Tiranë bën bujë në mediat e Indisë Skandali i dy vëllezërve indianë Sandesara, që akuzohen për pastrimin e rreth një miliard dollarëve, edhe në Shqipëri me
U dogji 4 makinat/ Nëna e Filipit: Djali merrte borxhe për Desarën (FOTO LAJM) Nëna e ish të dashurit të 23 vjeçares, Desara Mançellari, ka thënë se ajo ka qënë kundër lidhjes së djalit të saj. Në fi
Desara: E ëma s'më donte, më kërcënuan se do ma mbushnin gojën me letra (FOTO LAJM) Desara Mançellari, 23-vjeçarja e cila në 1 prill të vitit 2016 u vuri flakën me qëllim katër automjeteve në pronësi të f
I dogji 4 makina të dashurit, ja me sa vite u dënua Desara Mançellari (FOTO LAJM) 23 vjeçarja Desara Mançellari, e cila muaj më parë i dogji katër makina të dashurit të saj, është shpallur fajtore dhe d
Desara përjeton një moment “Marilyn” (FOTO LAJM) Desara, mbesa e ish –kryeministrit Berisha duket se po i shijon vëret pushimet verore në Greqi. Në një foto të fundit
I dogji makinat të dashurit, publikon foto në "Instagram" Desara Mançellari u gjykua dhe përfundimisht iu dha vendimi i "arrestit shtëpiak". Ajo dogji makinat e të dashurit të
Ja pse 23 vjeçarja dogji 4 makinat e babait të ish të dashurit Një lajm mjaft i bujshëm ishte ajo që 23 vjeçarja dogji makinat e ish të dashurit, ndërsa tashmë është hedhur dritë se k
Desara në polici: Zjarrin e vura për të marrë hak ndaj "vjerrës" 23-vjeçarja, Desara Mançellari pohon se ishte ajo që i dha fund lidhjes me Filip Papajanin, një vendim i marrë pas ndërh
Mesazhi i fundit i Desarës për ish-të dashurin Desara Mençellari dhe Filip Papajani duket se kanë patur një lidhje 10-mujore e cila ka qenë jo pak e trazuar dhe se në
Ja si Desara i djeg makinat e babit të të dashurit (VIDEO) Kjo kamera sigurie e një biznesi në Rrugën e Kokonozëve, në Tirane, filmon momentin kur Desara Mançellari niset drejt ma
Kushërira e 23-vjeçares: Ja pse Desara dogji 4 makina Kushërira e Desara Mancellarit, hedh dritë mbi ngjarjen e djeshme, ku 23-vjeçarja dogji 4 makinat që i përkisnin babait
Djegia e makinave / Ja çfarë thotë një i afërm i vajzës që e la të dashurin Desara Mancollari 23-vjeçe i ka dhënë fund lidhjes me të dashurin e saj Filip Qose Papajani dhe se nuk ka qenë ky i fund
Desara, mbesa që turpëroi familjen Berisha Mjaftoi një status i postuar në rrjetin social Facebook, që të ngrinte tërë shqiptarët në këmbë dhe të ulërinin aq sa ki