999 rezultate për

dervishaj

Policia braktis FSHF-në: Merrni stjuardë Të shumta kanë qenë rastet kur Policia e Shtetit ka refuzuar të marrë përsipër mbarëvajtjen e aktiviteteve sportive, për
Dhëndërri 27-vjeçar i Haradinajt bëhet drejtor, ja çfarë menaxhon Burri i motrës së kryeministrit Ramush Haradinaj, Liridon Dërvishaj, është zgjedhur njeriu që do t’i menaxhojë paratë e
Mediat botërore po flasin për të, shqiptari habit me emrat që u ka vënë fëmijëve Astrit Dervishaj një tifoz i flaktë i “Arsenal” ka vendosur që djalin e tij të sapoardhur në jetë, ta quajë Arsenal, për
"Goal.com" shkruan për babain shqiptar të Arsenalit (FOTO LAJM) Një fans i Arsenalit nga Kosova, e ka emëruar djalin e tij të porsalindur Arsenal, pasi ka dashuri të madhe për klubin l
Ministri i LSI shpërthen ndaj PS: Mbushët burgun me fukarenj, vendin me hashash Akuzat e kundër akuzat mes PS- LSI sa vijnë e rëndohen ndërkohë mes tyre nuk ka ngelur me asgjë nga bashkëpunimi dhe bas
Debatet për rrugën Tiranë-Elbasan, Dervishaj i përgjigjet Ballës Ministri i Transporteve, Sokol Dervishaj pas akuzave të deputetit socialist Taulant Balla, i është përgjigjur ku tha se
Pas Dërvishajt dhe Gjoshës, Ilir Meta thërret edhe Ylli Manjanin në zyrën e tij Paraditja e sotme duket tejet intensive pas një jave të mbushur me akuza nga deputetët e LSI-së ndaj Policisë së Shtetit
Dorëzimi i armëve, Shefi i Rendit: Se mos na vini me kallash në komisariat! Shefi i sektorit të rendit publik, Albert Dervishaj i ftuar në rubrikën “Opinion” në “News24” sqaroi sot fushatën e dorë
Nxehen gjakrat mes aleatëve të PS-së, Dervishaj: Dalim vetëm në zgjedhje, Idrizi i përgjigjet Manjanit Pavarësisht ftesave publike të kryeministrit Rama ndaj LSI-së për një koalicion parazgjedhor, janë shtuar zërat për të d
Dervishaj: Qarkullimi në akset kombëtare është normalizuar Ministri i Transportit dhe Infrastrukturës Sokol Dervishaj sot ka zhvilluar inspektime në aksin kombëtar Milot- Morinë (
Zyrtari i DASH inspekton Portin e Durrësit për sigurinë Zyrtari i Departamentit Amerikan të Shtetit, Alan Bersin i shoqëruar nga ministri i Transporteve, Sokol Dervishaj, kanë
Modernizim i hekurudhës Durrës-Mal i Zi, Dervishaj: Ndihmesë për pasagjerët Ministri i Transportit dhe Infrastrukturës, Sokol Dervishaj, ka pritur në një takim Ambasadoren e Republikës së Çekisë,
Dervishaj: Ardhja e low cost WIZZAIR ndikon në uljen e çmimeve të biletave Ministri i Transporit dhe Infrastrukturës, Sokol Dervishaj, ka zhvilluar një vizitë zyrtare në Budapest të Hungarisë.
Dervishaj: Transporti Ndërqytetas ka nevojë për riorganizim dhe rinovim të autobuzëve Ministri i Transportit dhe Infrastrukturës, Sokol Dervishaj, ka pritur ditën e sotme kryetarin e Shoqatës Kombëtare të T
Dervishaj: Situata e hekurudhave është e rënduar, priten zhvillime vitin tjetër Ministri i Transportit dhe Infrastrukturës, Sokol Dervishaj, ka prezantuar në Parlament, Kodin Hekurudhor. Ministri Derv
Dervishaj: Në 2017 mbarojnë punimet për rrugën Tiranë-Elbasan Ministri i Transportit dhe Infrastrukturës, Sokol Dervishaj, ka raportuar për buxhetin e Ministrisë për vitin 2017, në K
Porti i Durrësit/ Dervishaj: Janë marrë të gjitha masat Ministri i Transportit, Sokol Dervishaj, ka zhvilluar një inspektim në orët e vona në Portin e Durrësit. Ai ka konfir
Ujësjellësi i ri në Lushnje/ Dervishaj: Do përfitojnë 30 mijë banorë Ministri i Transportit dhe Infrastrukturës, Sokol Dervishaj, bashkë me Sekretarin Parlamentar të Shtetit në Ministrinë e
Dervishaj pret ambasadoren e Kroacisë, fokus vendosja e një linje tragetesh Ministri i Transportit dhe Infrastrukturës, Sokol Dervishaj, ka pritur në një takim Ambasadoren e Kroacisë, Sonja Bujas
Dervishaj: S’ka arsye të rritet çmimi i ujit Ministri i Transportit dhe Infrastrukturës, Sokol Dervishaj, ka marrë pjesë në aktivitetin e organizuar nga Enti Rregull