999 rezultate për

dermaku

Formacionet zyrtare: Reja e nis me skemën 3-5-2, Sadiku në stol Janë publikuar formacionet zyrtare të takimit Islandë-Shqipëri, që do të nisë në orën 15:00 në Rejkjavik. Kështu, trajne
Marrëveshja e jetës, Dermaku arrin akordin me ekipin legjendar Refuzimet kanë marrë fund dhe Kastriot Dermaku duket se ka vendosur tashmë për të ardhmen. Mbrojtësi i kombëtares shqipt
Dermaku "çmend" Italinë, dy skuadra të Seria A kanë gati ofertën E ardhmja e Kastriot Dermakut është e destinuar për të qënë larg Cosenzës por jo Italisë. Mbrojtësi i kombëtares shq
Mihajloviç shfaq interes për mbrojtësin e Kombëtares Mihajloviç shfaq interes për mbrojtësin e Kombëtares Kastriot Dermaku është një mbrojtës shqiptar që është duke bërë m
Dermaku: Pres që Reja të më ftojë në Kombëtare Kastriot Dermaku, rezultoi njeriu i ndeshjes në fitoren 1-0 të skuadrës së tij, Cosenza, ndaj Spezias në Serine B, në It
Dermaku shënon golin e parë të sezonit dhe i jep fitoren skuadrës së tij (VIDEO) Kastriot Dermaku është një nga emrat më të përfolur në Itali këto ditë. Lojtari që la Kosovën për Shqipërinë shënoi g
Dermaku lider te Cozenca, mposht Vrionin në derbin e Serisë B Mbrojtësi i Kombëtares shqiptare, Kastriot Dermaku është shndërruar në një lider te skuadra e Cozenca. 26-vjeçari e ka t
Kriza në mbrojtje, De Biasi "prenoton" një gjigant Kastriot Dermaku pritet të jetë përforcimi më i ri i Kombëtares shqiptare të futbollit për ndeshjet e marsit ndaj Italis
Shqiptari Dermaku në listën e yjeve të së ardhmes (FOTO LAJM) në merkaton e Serisë A janë afruar edhe disa emra të rinj. SkySport në Itali i ka rezervuar hapësirë atyre futbollistëve