999 rezultate për

deritanishme

E FUNDIT/ Përfshihet nga flakët makina tek “Dogana” në Tiranë Një makinë është përfshirë në flakë tek Dogana në Tiranës. Sipas informacioneve të deritanishme nuk dihet nëse ka qe
TABELAT/ Shikoni rezultatet e deritanishme në bashkitë kryesore të vendit (FOTO LAJM) Ka mbaruar numërimi i votave në 23 bashki kryesore ndërkohë që vazhdon numërimi i votave në bashkitë më të mëdha në vend
Tërmeti godet Iranin Provinca jugperëndimore e Kuzestanit është goditur nga një tërmet me magnitudë 4.8, këtë të diel. Sipas Qendres Sizmo
Ky person është nga Gllogjani, nëse e shikoni bëni këtë veprim Policia e rajonit të Pejës ka njoftuar se më 20 prill është raportuar si i zhdukur Aziz Ramiz Dervishaj i lindur me 20.0
E qëlloi se nuk ishte i shpejtë në punë, shqiptari vret shqiptarin në Itali Ka ndërruar jetë në Itali 45-vjeçari Astrit Gerdeci, i cili u godit me kokë nga një koleg në një zdrukthuari në Bientina
Blerim Bexheti: Jemi të bindur se do të dalim fitues BDI në Konventë sot promovon kandidatët për kryetar komune. Në emër të kandidatëve para të pranishmëve në Konventë foli
Numërohen 71% e votave në rang kombëtar, ja si janë rezultatet e deritanishme Partia Socialiste është pranë një fitoreje të thellë, ku deri tani janë numëruar 71% të votave. Teksa janë numëruar 3
VV i ka siguruar 31 ulëse në Kuvend? Zyrtari për media i Lëvizjes Vetëvendosje, Shkodran Hoti ka bërë të ditur se Vetëvendosje ka arritur t’i sigurojë 31 ulë
Menduh Thaçi do rikthehet në krye të PDSH-së Partia Demokratike Shqiptare pritet të mbajë Kuvendin e saj Qendror, ku do të diskutohet rreth analizës së Raportit zgje
Rusia, e kënaqur me punën e deritanishme të Presidentit Trump Rusët përgjithësisht e kanë përshëndetur ardhjen e Donald Trumpit në Shtëpinë e Bardhë, me shpresën se kjo do të hapë nj
“Komunikatat e BDI-së dhe VMRO-së janë lojëra politike” Lojë e re politike për zgjedhje të reja parlamentare, apo vazhdim i lojës së deritanishme për minimizimin e të drejtave
Shqipëria nën ujë, kjo është situata e deritanishme në zonat problematike (VIDEO & FOTO) Shirat e rrëmbyeshëm të natës dhe mëngjesit të sotëm kanë shkaktuar mjaft probleme në mjaft zona të vendit. Banesa, rrug
Statistikat/ Kombëtaret shpërthejnë në pjesët e dyta, ja shifrat Europiani po dhuron statistika të çuditshme. Nga të dhënat e deritanishme vihet re një fakt shumë i çuditshëm. Skuad
Agresori në Gjermani vret një person e plagos tre të tjerë (VIDEO) Një sulm me thikë nga një agresor në Mynih të Gjermanisë i ka marrë jetën një personi, e ndërkohë tre të tjerë janë plag
Presidenti Nishani uron Thaçin: Eksperienca juaj do të përmirësojë arritjet e Kosovës Presidenti i Republikës së Shqiperisë, Bujar Nishani, uron Hashim Thaçin për zgjedhjen në postin e Presidentit të Republ
Lufta ndaj krimit, Tahiri takon Fleckenstein Ministri i Punëve të Brendshme, Saimir Tahiri, priti sot reporterin për Shqipërinë në Parlamentin Europian, z.Knut Fleck
Inter, Podolski rikthehet te Arsenal Duket e sigurtë, të paktën për momentin: Lukas Podolski do të kthehet te Arsenali në fund të sezonit. Me paraqitjet e ti
Zhduket 56-vjeçari nga Prishtina Një 56-vjeçar nga fshati Marevc i Prishtinës figuron i zhdukur prej më shumë se dy javësh. Rasti i Jahir Makollit ës
Gërmime brenda kalasë së Lezhës Keto jane germimet e para arkeologjike brenda kalase se Lezhes. Gjetjet jane te shumta, ndersa prezantohen fazat e ndrys
Sondazhi: Aglezët mendojnë se Januzaj duhet të luaj për Shqipërinë Faqja angleze e basteve sportive online Allscores.co.uk ka organizuar një sondazh me pyetjen "Për cilën Kombëtare duhet