999 rezultate për

dergonte

Vetëm 12 minuta i mjaftojnë Realit për të shënuar golin e parë këtë sezon (VIDEO) Reali ka arritur të zhbllokojë shumë shpejt ndeshjen përballë Celta Vigos në shtëpinë e këtyre të fundit. Sulmuesi kr
Policia kap grupin që dërgonte shqiptarë në Angli Policia ka kapur njw grup prej katwr personash tw cilwt dwrgonin nw mwnyrw tw paligjshme qytetarw nw Angli. Uniformat
Kreu akte seksuale me 15 vjeçaren në avion, dënohet me burg milioneri Një milioner nga New Jersey është dënuar me shtatë vite burg për sjellje të paligjshme seksuale ndaj të miturve. Step
Ciy "hesht" Old Trafford shënon golin e dytë (VIDEO) Pas realizimit të golit të parë Manchester United krijoi disa herë rrezik në portë ne City për të barazuar rezultatin po
Izraeli tentoi të dërgonte anijen e parë private në hënë por nuk ja doli Shteti i Izraelit ka dështuar të dërgoi anijen e parë private në hënë. Anija ishte nisur dhe kishte hyrë në orbitën e hë
Hazard shënon gol të çmendur për Chelsea (VIDEO) Blutë e Londrës kanë arritur të zhbllokojnë rezultatin në Stamford Bridge përballë West Ham. Ylli belg që më shumë gj
Juventus kalon në avantazh përballë Cagliarit (VIDEO) Zonja e vjetër ka arritur të zhbllokojë rezultatin përballë Cagliari në minutën e 22’ pas një goditje dënimi të harkuar
Po dërgonte nënën në spital, aksidentohet rëndë ish-drejtori i AKU-së Një aksident për pak sa nuk ka qëlluar fatal pasditen e sotme në Elbasan. Ngjarja ndodhi në fshatin Vidhas të Elbasa
Shiste reçipetat onlinë por u habit nga oferta që mori Në momentin kur shet në një aplikacion shoppingu një palë reçipeta të dorës së dytë, mendja të shkon si fillim tek një k
Kapet banda që dërgonte ilegalisht shqiptarët në Londër Sot policia ka kapur një bandë që dërgonte shqiptarë nga Tirana në Romë dhe më pas në Londër. Këtë rrugë ndiqnin një
Zbardhen detajet, Vuçiç kishte në plan të dërgonte ushtrinë në Kosovë Arrestimi i shefit të zyrës së Serbisë për Kosovën, Marko Gjuriç të hënën në veri të Mitrovicës nga njësiti ROSU ka ngri
I dërgonte foto nga dushi burrit të saj, gruaja "flliq" publikisht studenten (FOTO LAJM) Një nënë nga Queensland ka turpëruar publikisht një studente, pasi zbuloi se i kishte dërguar një fotografi ku shfaqej e
Shënohen edhe dy gola të tjerë në ndeshjen Roma - Benevento (VIDEO) Golat nuk kanë të ndalur në ndeshjen Roma - Benevento. Dy gola janë shënuar në harkun kohor për një minutë lojë.
Historia rrënqethëse, babai i dërgonte lule çdo ditëlindje pas vdekjes (FOTO LAJM) Një vajzë 21-vjecare, e cila humbi babain e saj kur ajo ishte vetëm 16-vjece, ka treguar në rrjetet sociale një histori
Publikohet letra intime që gruaja e presidentit amerikan i dërgonte të dashurës Bashkëshorti i saj është një nga Presidentët më të famshëm amerikanë dhe ajo një nga Zonjat e Para më të njohura, por pa
A është ky shqiptar shpërndarësi më i zgjuar i drogës në botë? Krenar Zoto, shqiptari 35-vjeçar u dënua me 10 muaj burg në Itali pasi ishte arrestuar për shpërndarje të lëndës narkoti
Do dërgonte para në Britani, hakerat i zbrasin llogarinë biznesmenit nga Tirana Gjithmonë jemi paralajmëruar se transfertat apo veprimet bankare online janë të rrezikshme pasi mund të bini pre e vjedh
PROSTITUCIONI/ Ambra, tutorja që i dërgonte prostitutat me taksi, ja klientët që e frekuentonin Policia e Shtetit vetëm 3 ditë më parë shkatërroi një rrjet prostitucioni në Tiranë ku pjesë e këtij rrjeti ishin katër
Dogji italianen, flet shqiptari: I dërgonte të dashurës sime videot duke bërë seks Hasan Varoshi, 25 vjeç i akuzuar se ka tentuar të vrasë ish-të dashurën e tij gjatë dëshmisë së dhënë për policinë në sp
Ky është momenti kur Etrit Berisha shkaktoi penallti (VIDEO) Etrit Berisha nuk mundi të hakmerrej ndaj Lazios në "Olimpico" madje ishte personazh për keq për këtë ndeshje. Porti