999 rezultate për

dergojne

Rregulla të reja nga pala greke për të gjithë ata që duan të kalojnë kufirin Autoritetet greke kanë futur në fuqi rregulla të reja, të cilët do të mundësojnë kalimin e shteteasve shqiptar në pikat
Kujdes se çfarë kërkoni, mjeshtri i Fotoshopit bën lëmsh rrjetin (FOTO LAJM) Ai konsiderohet si një nga më të mirët në fushën e Photoshopit, dhe këtë e provon edhe fakti se ndiqet nga mbi 883,000 n
Si do zgjidhen kandidatët e rinj për deputetë? Flet Rama Kryeministri i Shqipërisë gjatë një konference për shtyp ka treguar si do bëhet përzgjedhja e kandidatëve të rinj për de
Shqipëria humbet mori rastesh por harron golin (VIDEO) Shqipëria nuk ia del përsëri të fitojë në Ligën e Kombeve dhe regjistron sfidën e tretë radhazi në të cilën nuk arrin të
SHBA-të dërgojnë anijen gjigante në Kretë, mesazh i fortë për armiqtë Anija gjigante ushtarake e SHBA-ve, USS Hershel "Woody" Williams do të ankorohet përgjithmonë në bazën amerikane të Soud
Burime nga Spanja dërgojnë Messin te Manchester City Lajmi pati efektin e një bombe të vërtetë. Fillimisht në Spanjë e më pa në të gjithë botën, duke ngjallur reagime të for
Kamberin e dërgojnë në shtëpi, e ardhmja e sulmuesit nuk është te Rangers Florian Kamberi nuk është më në modë në Skoci. Sulmuesi edhe pse në pjesën e dytë të sezonit ishte pjesë e Rejxhërs
E DHIMBSHME/ Gruaja tek Infektivi në luftë për jetën, fëmijët i dërgojnë lule për ditëlindje Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu, ka bërë një postim në rrjetin social Facebook ku ka treguar luftën që bëhe
Uzuni e Çokaj dërgojnë Lokomotivën e Zagrebit në finalen e Kupës së Kroacisë Lokomotiva e Zagrebit "fluturon" në finalen e Kupës së Kroacisë falë dy futbollistëve shqiptarë. Enis Çokaj dhe Myrto Uz
HISTORIKE/ Niset raketa, NASA dhe Elon Musk dërgojnë dy austronautë në hapësirë Eshtë bërë realitet ëndrra e Elon Musk. Ky i fundit bashkë me NASA kanë mundur të dërgojnë dy austronautë në stacioni
Karabinierët u dërgojnë gjithçka, këto janë 7 italianët më të sigurt nga koronavirusi (FOTO LAJM) Me çantat e tyre në shpinë që peshojnë më shumë se 20 kilogramë, çdo hap është një përpjekje. Nuk është një rrugë e leht
Të dëshpëruar, shqiptarët dërgojnë fëmijët rrugëve të BE-së dhe Britanisë Prindërit shqiptarë duken aq të dëshpëruar saqë nuk ngurrojnë që të nisin fëmijët e tyre të pashoqëruar rrugëve të Europ
"Po na sjell koronavirusin", fqinjët i dërgojnë letrën e "rëndë" infermieres Një infermiere italiane ka gjetur sot në kutinë e saj postare, një letër shokuese ku thuhej se “Po na sjell koronavirusi
Socialistët e Shkodrës i dërgojnë shkresë zyrtare Ramës dhe Ballës, ja kë duan kryetar Asambleja e Partisë Socialiste të Shkodrës, në një shkresë zyrtare i është drejtuar Kryesisë së PS, Kryetarit Edi Rama ,
Reforma Zgjedhore, Gjiknuri dhe Hajdari i dërgojnë letër OSBE-ODIHR Damian Gjiknuri dhe Rudina Hajdari, dy bashkëkryetarët e Komisionit Parlamentar për Reformën Zgjedhore, i janë drejtuar
Ëndrrat e këqija, makthet, përse i shohim, mesazhet që na dërgojnë dhe a mund t’i shmangim? Ato janë më shumë se të këqija. Janë të makthshme, torturuese dhe përndjekëse. Pikërisht kur ne kemi nevojë për të pushu
Plisat dërgojnë 30 psikologë në Shqipëri Tifogrupi "Plisat" vazhdojnë përkushimin maksimal për të ndihmuar vëllezërit tanë në Shqipëri, pas tragjedisë vdekjeprur
Mediat angleze e dërgojnë Ibrahimovic në Premier League Mund të ketë përsëri Premier League në të ardhmen e Zlatan Ibrahimoviç, i cili pasi përfundoi aventurën me LA Galaxy në
Djemtë nuk flasin, por dërgojnë sinjale, çfarë bëjnë kur kanë rënë në dashuri me ju? Meshkujt, zakonisht nuk janë të mirë në shprehjen e ndjenjave. Nuk është se nuk duan të flasin për ndjenjat e tyre, vetë
SHBA-të dërgojnë super raketat në Paqësor Diku në Oqeanin Paqësor, anijet luftarake amerikane janë duke transportuar armë të reja, për të cilat analistët thonë se