999 rezultate për

dergoje

Porositë e Enverit: Haxhi Lleshi do t'i dërgojë një notë proteste presidentit egjiptian për flotën sovjetike Publikohen disa dokumente arkivore të nxjerra nga Arkivi Qendror i Shtetit në Tiranë (fondi i ish-Komitetit Qëndror të P
Italia i vjen në ndihmë Kosovës në luftën kundër covid-19, dërgon një ekip mjekësor ushtarak Ministrja e Punëve të Jashtme të Kosovës, Meliza Haradinaj-Stublla, ka njoftuar se Italia do të dërgojë një ekip mjekëso
Zhbllokohet sfida, Lazio në avantazh (VIDEO) Lazio ka kaluar në avantazh që në minutën e 5 ndaj Lecces. Një gabim i portierit Gabriel ka bërë që Caicedo të dërgo
NASA shkatërron raketën e planifikuar për udhëtime në Hënë (VIDEO) NASA ka ndarë një video mahnitëse ku shfaqet shkatërrimi i një tanku oksigjeni 20 metra i lartë, pjesë e raketës së mode
Aksion spektakolar, Lewandowski shënon golin e tretë (VIDEO) Bayerni po shkatërron në "Allianz Arena" Fortunën e Dusseldorfit. Pas dy golave të Pavard, është rradha e Leëandoëski
Gjermania me 10 lojtarë zhbllokon rezultatin përballë Estonisë (VIDEO) Gjermia edhe pse me një lojtar me pak nga minuta e 14' pas daljes me të kuq te Emre Can ka arritur të zhbllokojë rezulta
Barcelona zhbllokon rezultatin përballë Sevillas (VIDEO) Baecelona ka arritur të zhbllokojë ndeshjen përballë Sevillas në 'Camp Nou'. Luis Suarez ka arritur ta dërgojë topin
Shpërthen 'Camp Nou', Barcelona barazon rezultatin (VIDEO) Barcelona ka arritur të barazojë rezultatin përballë Interit, 13 minuta nga fillimi i pjesës së dytë. Luis Suarez ka
Pakistani synon të dërgojë në vitin 2022 astronautin e parë në hapsirë Pakistani synon të dërgojë në vitin 2022 astronautin e parë pakistanez në hapësirë. “Krenar të njoftojmë se procesi i
Zhbllokohen shifrat, Qarabag ndëshkon Partizanin (VIDEO) Qarabag ka zhbllokuar rezultatin në pjesën e dytë me një gol me kokë nga Ozobic, i cili i vetëm në qendër të mbrojtjes e
Një agjent shqiptar kërkon të dërgojë Pjanic te Reali Pa dyshim është e qartë se Fali Ramadani (56 vjeç) dhe agjencia “Lian Sport” mbetet më me ndikim në Serbi. Ai është
Messi gjeni, as roboti nuk e ndal pleshtin të dërgojë topin në rrjetë (VIDEO) Lionel Messi e ka dëshmuar vazhdimisht gjatë këtij sezoni se është njëri ndër më të mirët në botë kur vjen puna te shëni
Rrëfehet Joao Felix: Vajzat më dërgojë foto lakuriq Të gjithë projektorët janë të drejtuar nga Joao Felix, talent portugez i lindur në vitin 1999, që ka tërhequr vëmendjen
Liverpool zhbllokon rezultatin përballë Tottenham (VIDEO) Liverpool ka arritur të gjejë golij e avantazhit shumë shoejt në Alfield Stdium. Është sulmuesi brazilian Firminio ai
Napoli kalon në epërsi përballë Udinese (VIDEO) Napoli ka arritur të zhbllokojë rezultatin përballë Udineses fal një goli mjaft të bukur. Ështe mesfushori shumë pak
Del lista e "zezë" e Tiranës, kush janë 22 kriminelët më të kërkuar në kryeqytet (FOTO LAJM) Polica e Shtetit ashtu siç ka bërë me shumë qarqe në vend ka publikuar edhe 22 personat më të kërkuar në Tiranë. N
Të enjtën vjen avioni special që do të dërgojë komandantët në Hagë Një avion charter, të enjten, do të udhëtojë drejt Holandës ku ndodhet selia e Gjykatës Speciale, e cila do të gjykojë k
MAShT-i planifikon të dërgojë në Luginë Abetaren elektronike Ministria e Arsimit, Shkencës dhe Teknologjisë (MAShT), planifikon që në Luginën e Preshevës të dërgojë Abetare në mënyr
Costa impresionohet nga Ronaldo: Do na dërgojë në një tjetër nivel Cristiano Ronaldo mund ta dërgojë Juventusin në një tjetër nivel. Kështu mendon sulmuesi brazilian Daugllas Costa që në
Arabia Saudite e gatshme të dërgojë trupa në Siri Ministri i Jashtëm saudit, Adel al-Jubeir ka ritheksuar sot gatishmërinë e vendit të tij për të dërguar trupa në Siri, s