999 rezultate për

deres

Lëkundet ndjeshëm "stoli" i Solskjaer, Pochettino "pret" pas derës Në sfidës së shtunës, Newcastle-Manchester United, luhet edhe për të ardhmen e Ole Gunnar Solskjaer. “Djajtë e Kuq”, vet
Vendoset dita e takimit Zhang-Conte, Allegri pret pas derës Menjëherë pas finales së humbur në Europa League, skuadra dhe stafi i Interit kanë fluturuar drejt Milanos, ku më pas ja
Silva luajti ndeshjen e fundit me Man.Cityn, Lazio pret pas "derës" përgjigjen finale Lazio është në pritje të përgjigjes finale nga David Silva. Mesfushori spanjoll, David Silva, mbrëmë ka luajtur ndesh
Të shtëna me armë në Tiranë, gjenden gëzhoja pranë biznesit Disa gëzhoja janë gjetur pranë derës së një dyqani elektro-shtëpiakesh mëngjesin e sotëm në Tiranë. Pronari me inicia
Paqueta dëshiron largimin, Fiorentina pret pas "derës" Fiorentina ka nisur bisedimet me Milanin për të arritur te kartoni i Lucas Paqueta. Kuqezinjtë mund të marrin vendimin p
Jonida Maliqi tregon momentin e rëndësishëm: Gjeja letra poshtë derës Artistet shumë të dashura për publikun, Jonida Maliqi, Eneda Tarifa, Juliana Pasha dhe Kejsi Tola ishin të ftuara sot te
Juventusi pret pas "derës", Fiorentina e hapur për largimin e sulmuesit Federico Chiesa nuk është i pashitshëm. E pranon vetë presidenti i Fiorentinës, Rocco Commisso, i cili gjithashtu është
Zonja 93-vjeçare merr 150 kanaçe birre para derës së shtëpisë së saj (VIDEO) Olive Veronesi nga Pensilvania, ka tërhequr vëmendjen e madhe mediatike dhe një numër të madh njerëzish përmes kërkesës
Rangnick pas "derës", Pioli mendon dorëheqjen para se ta shkarkojnë Zvonimir Boban mund të konsiderohet tashmë një ish drejtues i Milanit, sepse pas takimit të djeshëm me Administratorin e
Viviano pret pas "derës", Interi pret të sigurohet për gjëndjen e kapitenit Inter është vënë në kërkim të një portieri pas problemit në gishtin e vogël të dorës së majtë të Samir Handanovic. Drejt
Anije ushtarake apo jaht miliarderësh? Njihuni me "bishën" e detit (FOTO LAJM) Në dete e oqeane qarkullojnë shumë superjahte, të cilët çdo vit përmirësohen. Vetëm pak ditë pasi arkitektja italiane e
Solskjaer në "gjemba", Allegri pret pas "derës" Ish-trajneri i Juventusit, Massimiliano Allegri, raportohet se është favoriti për ta zëvendësuar Ole Gunnar Solskjaerin,
Lista e lojtarëve që mund të largohen nga Milani Me Zlatan ende idenë kryesore, dhe Todibo një nga përparësitë, AC Milan shikon drejt një tregu të janarit të mbushur me
E akuzojnë për eskortë miliarderësh arabë, Dorina Mema: Atje marr leksionet e jetës! Dorina Mema njihet për të thënit e gjërave troç prandaj dhe shkakton debate jo rrallë në emisionet televizive. Sëfu
Postieri kapet duke urinuar para derës së shtëpisë, befasues gjesti i pronarit Një postier është kapur nga kamerat e sigurisë në hyrjen e një apartamenti para të cili ai ishte duke urinuar. Pronar
Gjendet e vdekur vajza e miliarderës së njohur (FOTO LAJM) Është pëmbytur në villën e familjes vajza e themelueses së ‘MoneyPenny’. Një adoleshente britanike u gjet e vdekur në
Kryetari i ri i Bashkisë së Devollit thyen bravën e derës së institucionit pasi PD-ja e kyçi Kryetari i ri i Devollit, Eduard Duro hyn në ambientet e bashkisë. Eduard Duro u betua ditën e sotme si kryetari i bashk
Zaev kërkon takim liderësh, VMRO vendos kushte (VIDEO) Kryeministri Zoran Zaev bëri thirrje për takim liderësh këtë të premte në Klubin e Deputetëve. Ftesa i është bërë lideri
"Zgjedhje të parakohshme nuk ka" Zgjedhje të parakohshme siç kërkon partia opozitare më e madhe në vend, VMRO-DPMNE nuk do të ketë – ka theksuar sot krye
Elbasan, maskat grabisin marketin Dy persona të maskuar grabitën një market në Elbasan në mesnatë, rreth orës 1:00. Grabitësit morën më shumë se 200 m