999 rezultate për

deren

E pazakontë: Shkon në stërvitje me fanellën e rivalëve të përjetshëm, rojet e sigurisë i mbyllin derën me forcë Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në Belgjikë. Lojtari i klubit të Antwerp ka zgjuar zemërimin e drejtuesëve të sku
"Nuk ishte vetvetja", motra e viktimave në Astir rrëfen momentet e krimit Flet për herë të parë motra e viktimave Zhaneta Metani dhe Kristina Bardhi, të cilat u vranë nga Përparim Ademi. Anxh
Merkatoja e janarit, Solskjaer i hap derën 4 lojtarëve të United Menaxheri i Manchester United, Ole Gunnar Solskjaer ka hapur derën katër lojtarëve të largohen nga ekipi, ata janë të li
Ibrahimovic rikthehet në Kombëtare? Këto janë fjalët e trajnerit Andersson Trajneri i Kombëtares suedeze, Janne Andersson ka lënë derën hapur për rikthimin e Zlatan Ibrahimovic në Kombëtare. S
Varianti i ri i Covidit, ShBA i mbyll derën udhëtarëve nga Britania Qeveria amerikane ka kërkuar që të gjithë pasagjerët e linjave ajrore që mbërrijnë nga Mbretëria e Bashkuar të janë të p
Evropa i "mbylli derën" pas variantit të ri të koronavirusit, Britania kërkon zgjidhje Më shumë se 40 shtete kanë byllur kufijtë për mallra dhe udhëtarë nga Britania e Madhe, duke i anuluar fluturimet nga ky
Harrojini kurorat klasike në derën e shtëpisë, pse nuk provoni këto? (FOTO LAJM) Sa ditë mbetën? 10 dhe Krishtlindjet do të festohen përsëri. Nëse ende nuk i keni përfunduar zbukurimet e festave të fun
Dy djemtë iu gjetën të vrarë, nëna: Më mbyllën derën Nëna e dy vëllezërve Olldashi, Ëngjëllushe Olldashi është në një gjendje të rënduar psikologjike. Lajmin e kobshëm se
Gazeta katalanase: Barcelona i tregon derën Griezmann, na sill ofertat Barcelona duket e lodhur me Antuan Grizmanin dhe nuk ka ndërmend që ta presë pafundësisht. Gazeta katalanase “SPORT”
E keni vendosur gjithë jetën gabim: Tapeti i këmbëve në derën e jashtme vendoset kështu Tapeti i këmbëve shërben si një pengesë shtesë për papastërtitë para se të futemi brenda në shtëpinë tonë. Ndërsa ka
Tradhëtoi miliarderen? Krimineli më seksi në botë kapet "mat" me modelen (FOTO LAJM) Jeremy Meeks, është i fejuar me miliarderen Chole Green, me të cilën ka dhe një djalë, por ditët e fundit ai është parë
Sulm terrorist në Francë, theret me thikë prifti kur po mbyllte derën e kishës (VIDEO) Një sulm terrorist ka ndodhur përsëri në Lyon të Francës, ku një prift ortodoks është qëlluar me thikë teksa ishte duke
Theu derën e xhamisë për të marrë paratë, arrestohet i riu Armand Ozuni 17-vjeç është arrestuar nga policia pasi dyshohet si autor i dy vjedhjeve të ndodhura në qytetin e Përrenja
Media spanjolle: Juventus troket në derën e Sergio Ramos, gati ta oferta për ta bashkuar me Ronaldon Një lajm i bujshëm vjen nga Spanja. Është “El Chiringuito TV” ai që njofton të gjithë për një kalim të mundshëm të Se
Situationship, çfarë duhet të dini për llojin më të ri të lidhjeve të kohëve moderen Nuk është miqësi, por as lidhje dashurie. Atëherë çfarë është “situationship” fenomeni për të cilin nuk ka fjalë në asnj
COVID-19/ Manastirliu zbulon arsyen pse BE "i ka mbyllur derën" Shqipërisë Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu deklaroi se trendi i infektimeve në javët e fundit në vend është 65 raste p
Pas afrimeve, Tare ka gati emrat që do t'u tregoj derën Igli Tare ishte tejet aktiv dhe i suksesshëm edhe në këtë afat kalimtar. Drejtori sportiv i Lazios pas disa blerjeve të
Tonali tregon arsyen pse i mbylli derën Interit sapo u interesua Milani Ditën e sotme Sandro Tonali u prezantua tek Milani. Ish-futbollisti i Brescias tregon prapaskenat e merkatos dhe flet
Koeman i tregon derën një tjetër futbollisti të Barcelonës Ronald Koeman vazhdon të punojë në ‘pastrimin’ e ekipit tek Barcelona. Rafinha do të largohet përsëri nga Barcelona.
Ftuan vajza në hotel, Southgate i tregon derën dy futbollistëve të rinj Trajneri i Anglisë, Gareth Southgate i ka përjashtuar nga lista Phil Fodenin dhe Mason Greenwood pasi shkelën rregullat